Ленне-Рейма• 08 августа 2022

Побачення з поляком. Ану розкажіть в чому подвох?

Працюю в Варшаві в хостелі. В ньому і живу. Зі мною живе ще 2 дітей.
Минулого тижня розговорилася з поляком. Він перший до зачіпив, ну і так трошки поговорили.
Наступного дня він знову підходить поговорити типу про продовження проживання, але перейшли і на інші теми. В п´ятницю знову прийшов типу гроші віддати і в процесі розмови запросив мене з дітьми в Мак. Я відмовилась, але він ще декілька разів просив. Побачив що я ніяк не згідна, почав через дітей, типу просіть маму щоб йшла в Мак. Діти, звичайно, дуже втілилися , просили мене вже всі троє. Я згодилась.
Сьогодні знову поселився, прийшов уточнити чи все ще в силі і і поговорили більше.
Йому 52 р, має свою буд. фірму. Займається ремонтом квартир під ключ. Жінки і дітей нема, одружений не був(то все з його слів).
Дуже якийсь настирний. Вже переходить особисті кордони, то за руку брав, то на прощання в щоку поцілував (сказав то так по приятельки).
Про мене... Мені 40 р, ні разу не красуня. По хостелі ходжу в спортивках і розтягнутих футболках, бо прибираю і перу. Забембана роботою, вкурвльорна від дітисок, які безкінечно б´ються, друться і сваряться. Часто з непомитою головою, бо лінь і нема часу. Про макіяж, манікюр навіть мови нема.
Тепер скажіть дівчата, що це було і нащо я йому. Бо в казку про Попелюшку давно не вірю.
Я йому сьогодні сказала, що ніяких стосунків не шукаю і не прагну. Він сказав, що вперти і побачимо.
Карамбулкул• 09 августа 2022
Ответ для-Gabriella-
Собі міг би і готель зняти. Щось там не те.
Десь бреше.
Та ну 5 робітників. Звичайний ЧПшнік прораб. Ну побудував собі будинок з ’надлишків’ будматеріалів замовників руцями своїх робітників. І дружину шукає таку ж хазяйновиту. А полячки мріють про англійців і бельгійців, то не сильно й поспішають за такого заміж.

Dark_Yasna• 09 августа 2022
странный мужчина. был у меня похожий случай. думал парень, что я загнана лошадка, серая мыша. на работе никакая, одета в сто одежек , холодно. утром сплю, не до укладок и макияжа. удивительно, прицепился один. пришел с цветами, пригласил на свидание. на след день при параде встречаюсь с ним. он весь, как комплексами оброс. не ожидал в общем, что не так всё просто. и в кафе абы какое не пойду, да а как моему во удивился. короче...этот поляк тоже думает, что вы легкая добыча, удивите его.
Мой_ужин• 09 августа 2022
Ответ дляБрыкалка
На внешность в Европе всем как-то ровно. Понравилась вы ему. Подвоха не вижу вообще. Пообщайтесь, если вам приятно его общество. Я лично поляков не люблю, для меня они слишком эрогантные.
Как это эрогантные?
Не буду• 09 августа 2022
сходите, если хочется,
только красоту не наводите сильно,шоп не зазнавался.
типа идете с подружкой встретится, джинсы и такое.
Dark_Yasna• 09 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Как это эрогантные?
там выше где то перевод есть уже) опечатка
StanyaC• 09 августа 2022
Чого Ви всі причепились до того Мака? Поляк, певно, хоче сподобатись через дітей, тому й запропонував Мак, так як це улюблений заклад дітей на його думку.
А в ресторани автор вже удвох з кавалером буде ходити
Мой_ужин• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
Вот чем он странный?
Dark_Yasna• 09 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Вот чем он странный?
верите в сказки? нет их.
Мой_ужин• 09 августа 2022
Ответ для-Gabriella-
Десь бреше.
А у меня есть деньги, но ничего не имею против хостелов, для меня большое преимущество-цена и возможность иметь чистую общую кухню с пространством помимо комнаты, чай себе приготовить и разогреть еду, я считаю хостел-в наше время если хороший, очень даже отлично, понимаю вашего поляка. Хотя и в отелях тоже останавливались не раз, и в 5х тоже

автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
Ответ дляКарамбулкул
Ну я його і про доходи розпитала...Ну ніби так.. Між іншим... Казав має в місяць 4-5 тис $.
Карамбулкул• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
верите в сказки? нет их.
А где сказки? В строительной фирме? Ну как фирмы разные бывают. В доме на 300 квадратов? Ну так странно, если бы строитель без семьи не построил себе дом.
автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Так, у нас хостел нормальний, з нормальними умовами. Не робітничий, а туристичний. За 4 ночі заплатив за себе і робочих майже 1500 зл
Карамбулкул• 09 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну дохід і прибуток то різні речі.
Мой_ужин• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
верите в сказки? нет их.
Ну это у вас такая ситуация, судьба, а у автора все иначе может быть. Вполне, у меня такой пример есть а окружении. Знакомая, симпатичная, 2 е детей, жила гдето в пригороде Харьковской обл муж дибил, то побить мог то выясняли отношения, короче не жизнь а сказка. Поехала работать в Польшу с мужем, там они окончательно разругались и она уже потом познакомилась с поляком этим. Заеончила курсы, потом чтото еще, работает в фирме по установке окрн, сейчас опять получает образование, вся такая интересная стала, жизнь круто изменилась, маму к себе забрала, он тоже старше лет на 10, но не женаты
Dark_Yasna• 09 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
а сам он откуда? почему в хостеле живет?
Не буду• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
верите в сказки? нет их.
а в чем сказки?
может быть, он хозяйственный и шукае себе похожий характер, працьовиту скромну жиночку.
вопрос в том, хочет ли эта жиночка того же.
Доль Чекомбана• 09 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
А яка різниця скільки він має? Він Вам подобається? От як людина?
Я запитую у Вас як жінка поляка,який має власну будівельну фірму.
автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
Він називав місто звідки він, але я не запам´ятала. Десь біля кордону з Білорусією.
Dark_Yasna• 09 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
опять поверила

Мой_ужин• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
опять поверила
Не верите, а вполне бывает. И никакой сказки в этом нет, просто новая страница в ее жизни
Dark_Yasna• 09 августа 2022
Ответ дляНе буду
а в чем сказки?
разве не подозрительно, что не был женат? хороших мужиков щенками разбирают.
Карамбулкул• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
опять поверила
Да и вообще, почему не успел чувак подкатить, а мы уже рассуждаем о том, как автор выйдет за него замуж? Пусть сходит автор развеется, детей выгуляет и сама отдохнёт. А там видно будет.
Плюшевая дыба• 09 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Мене теж. Каже дівчат мав багато, до одруження не дійшло. Останні серйозні стосунки були 8 років тому. Після того присвятив себе роботі.
А в Україні вас чекає чоловік?)))
автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
На зовнішність такий нормальний. Дуже подібний на Тома Круза (тільки занедбаний).
А так... Ну поговорити нормально, але іскри нема.
Але то може в мене запальничка зламалась, бо я ще не відійшла від невротичних стосунків, які мала в Україні. Я, як сюди приїхала, взагалі чоловіків ненавиділа.
Умный хвост• 09 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
О! В нього є де працювати. Показував будинок свій на фото . 300 м2
Певно, сподобалось, як я хостел прибираю, собі додому захотів
Все может быть... Мы не можем знать что в голове у других людей. Общаться можно, но наблюдать, не спешить. Но я перестраховщик. Главное чтобы не извращенец.
автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
А в Україні вас чекає чоловік?)))
Ні, ніхто не чекає. Тільки батько.
Плюшевая дыба• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
Чем закончилось ваше свидание и отношения?
Карамбулкул• 09 августа 2022
Ответ дляDark_Yasna
Ну так для каждого ’хороший’ это разное. Он же не олигарх со строительным концерном. Так, предприниматель мелкий, польским прынцесам не интересен. И они ему, может тоже. Может ему нужна та которая супа сварит, дом уберет и будет ждать дома с подносом пирогов в руках.
Пленница SexShop-а!• 09 августа 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
4-5 тис баксів.
В Польщі?
Опустимо момент, від коли в Європі доляри ходять

То десь 18-22 тис чистими і місяць.
Маючи 5 працівників - нереально.
Автор вже подумки зробила ремонт в хаті 300 квадратів і потратила всю його видуману зп.
Ну-ну.
автор Ленне-Рейма • 09 августа 2022
На здибанку сходжу і поїду в Україну. Якраз і сказала йому дату за день перед від´їздом.
А далі.. Як знайде мене потім, то судьба, і дам свій номер, а як нє то нє... Нє судьба