Ленне-Рейма• 08 августа 2022

Побачення з поляком. Ану розкажіть в чому подвох?

Працюю в Варшаві в хостелі. В ньому і живу. Зі мною живе ще 2 дітей.
Минулого тижня розговорилася з поляком. Він перший до зачіпив, ну і так трошки поговорили.
Наступного дня він знову підходить поговорити типу про продовження проживання, але перейшли і на інші теми. В п´ятницю знову прийшов типу гроші віддати і в процесі розмови запросив мене з дітьми в Мак. Я відмовилась, але він ще декілька разів просив. Побачив що я ніяк не згідна, почав через дітей, типу просіть маму щоб йшла в Мак. Діти, звичайно, дуже втілилися , просили мене вже всі троє. Я згодилась.
Сьогодні знову поселився, прийшов уточнити чи все ще в силі і і поговорили більше.
Йому 52 р, має свою буд. фірму. Займається ремонтом квартир під ключ. Жінки і дітей нема, одружений не був(то все з його слів).
Дуже якийсь настирний. Вже переходить особисті кордони, то за руку брав, то на прощання в щоку поцілував (сказав то так по приятельки).
Про мене... Мені 40 р, ні разу не красуня. По хостелі ходжу в спортивках і розтягнутих футболках, бо прибираю і перу. Забембана роботою, вкурвльорна від дітисок, які безкінечно б´ються, друться і сваряться. Часто з непомитою головою, бо лінь і нема часу. Про макіяж, манікюр навіть мови нема.
Тепер скажіть дівчата, що це було і нащо я йому. Бо в казку про Попелюшку давно не вірю.
Я йому сьогодні сказала, що ніяких стосунків не шукаю і не прагну. Він сказав, що вперти і побачимо.
Пленница SexShop-а!• 08 августа 2022
Віддатися за мак, ну таке.
Пан економний.

младокошкина• 08 августа 2022
Напевно розраховує на секс і не більше
Дама-мадама• 08 августа 2022
А что вы теряете? Сильно вы забембана
TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2022
Ну сходіть раз в той мак, діти розвіються, вам то що, а далі побачите. Мене більше хвилює чого не був одружений і дітей не має
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ви десь читаєте між рядків. Про віддатися мови не було.
Хіба свій досвід переносите на інших.
интайм_не_предлагать• 08 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Віддатися за мак, ну таке.
Пан економний.
Ну да, отдаваться надо хотя бы за бигос и журек!
Грибной_Дождик• 08 августа 2022
А що ви втрачаєте? Йдіть собі в Мак, а там видно буде.
Брыкалка• 08 августа 2022
На внешность в Европе всем как-то ровно. Понравилась вы ему. Подвоха не вижу вообще. Пообщайтесь, если вам приятно его общество. Я лично поляков не люблю, для меня они слишком эрогантные.
Некомильфо• 08 августа 2022
Автор, идите, конечно. Дети довольны будут и вы картинку перед глазами смените. Но лучше не в мак. Например, в кофейню с вкусными пирожными.

TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2022
Да хотів би він просто секс, то знайшов би простіший варіант не ходив би по пятах
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мене теж. Каже дівчат мав багато, до одруження не дійшло. Останні серйозні стосунки були 8 років тому. Після того присвятив себе роботі.
Радикальная• 08 августа 2022
А зря ви так. Можливо він шукає якраз спокійну, роботящу жінку з дітьми, хоче сім’ю та спокій вдома., не всім моделі потрібні, а чоловік втомився бути сам… не обов’язково ж з ним спати зразу. Поспілкуйтеся, погуляєте. А там глянете що і як
TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Все можливо.
Пленница SexShop-а!• 08 августа 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Що може бути простіше за мак?
На інших потрібно витрачатись ,а тут макс.100 зл.
Чи думаєте,що лізти не буде? код вже зараз дозволяє собі такі речі?
Репутація українок біжить далеко впереді.
интайм_не_предлагать• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
1. Сходите в мак, это вас ни к чему не обязывает. Простое общение, человека лучше узнаете, сами развеетесь.
2. Все его байки пока делите на 18-))) Ага, прям много девушек у него было, такой популярный, что аж 8 лет бобылем сидит и никому не сдался-))))
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ну я за 3-4 дні їду в Україну. Я йому сказала, що номер телефону дам як повернуся. А повернуся за 3 тижні. Подивимось чи дочекається.
TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Що може бути простіше за мак?
Маю на увазі не тратив би стільки часу і сил
Барбитта• 08 августа 2022
Ответ длямладокошкина
Напевно розраховує на секс і не більше
ахахахахаха секс за мак
TANYA 0 0 0 0• 08 августа 2022
А це в європі так прийнято, що якщо запросили на побачення, то відразу в ліжко?))).

интайм_не_предлагать• 08 августа 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А що він там тратив, Господи, підійшов декілька разів і поки все.
Смурфик• 08 августа 2022
тюююю,та сходіть вже з ним в мак, з вас же не убуде. За нас за всіх, хто залишився і Україні, бо в нас маки закриті ,а так хочется вже тої бісової картопельки
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ответ дляРадикальная
О! В нього є де працювати. Показував будинок свій на фото . 300 м2
Певно, сподобалось, як я хостел прибираю, собі додому захотів
Брыкалка• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Потому что, если вы обратили внимание, то узами брака европейские мужчины не спешат себя связывать.
Коник-стрибунець• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Хіба свій досвід переносите на інших.
Понравилась Вы ему очень. Что ж тут такого. То, что Вы забембана и неухожена, роли не играет. Если девушка /женщина запала в душу, это вообще не важно. И кстати, по настоящему мужики влюбляются именно в такие ’не лучшие’ моменты)
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та я і сама розумію, що всі його розповіді, то тільки слова.
А з другого боку, він постійно в командіровках по всій Польщі.
Радикальная• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Ой, ну чого ви))
Як все добре складеться, то будете самі дівчат наймати той будинок прибирати

А в попелюшку зря не вірите. Не можу сказати, що мій чоловік олігарх чи принц, але мене голу, босу і в вінку взяв, і не дивився на мої статки. Та й багато дівчат тут про таке ж писали. Тому ви придивіться, нічого не втрачаєте
автор Ленне-Рейма • 08 августа 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це в Україні так прийнято. Тому і жіночки вибирають ресторани і кафе подорожче, щоб не продешевити
Каравай-каравай• 08 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Віддатися за мак, ну таке.
Пан економний.
А мужчина настаивал на сексе или силой возьмёт? Как вы себе это представляете в Польше? Ну такое )
Воздух в банке• 08 августа 2022
Ответ дляБрыкалка
Какие?
Каравай-каравай• 08 августа 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Хіба свій досвід переносите на інших.
Вот и я не пойму, с чего выше взяли, что прям о сексе речь