Утренняя зорька• 09 августа 2022
Як схуднути вагітній?
Є проблеми із зайвою вагою.
Минулоріч схудла на 25кг, не знаю як у мене вийшло, просто почала більше рухатись, скорегувала харчування, інколи відвідувала групові заняття, типу табата, ноги+прес.
З початком війни почала набирати, зараз вже 80кг, хоча рухаюсь більше, харчування не змінилось.
Не хочу після вагітності знову бачити центнер живої ваги. Чи є шанс схуднути знову до 65 кг під час вагітності і повернутися до неї після?
Оловянный_Прагматик• 09 августа 2022
Какой у вас срок? Питайтесь более правильно, больше мяса , овощей. На диете вы ж сейчас сидеть не будете..
Мне без сахара• 09 августа 2022
Да, питайтесь правильно и вес будет уходить, не нужно сахара и хлеба, кушайте мясо и овощи и будет всё хорошо
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Що зі світом?
. Коли вага стала такою важливою, що коштує здоров´я вагітної та її дитинки?
Утренняя зорька
• 09 августа 2022
Та я і так «правильно» харчуюсь, максимально. Хліб взагалі не їм і солодке рідко, але вага росте.
Мне без сахара• 09 августа 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Значит у вас проблемы с гормонами. Если проблема не в питании
Утренняя зорька
• 09 августа 2022
Ответ дляБочка порохУ
Що зі світом?
Вага не важлива, якщо не заважає вам жити повноцінним життям, то ви, напевно, усе життя 52кг важили, якщо не розумієте.
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Вага не заважає жити, якщо ви менше центнера. Заважають жити таргани у голові і коли думка оточуючих важливіша, ніж просто бути щасливою.
Я дуже чудово розумію, я мабуть і у дев´ять років 52 кг не важила.
Кому там слова не давали• 09 августа 2022
Ответ дляБочка порохУ
Що зі світом?
Быть и толстой и беременной очень тяжело. Это отеки,как минимум,нагрузка на сердце и другие органы,на суставы,отдышка замучает,высокое давление. Я в 40 недель 80 кг,а автор в начале срока такая,так она к концу беременности 100 кг весить будет.
Гордая_птичка• 09 августа 2022
со мной лежала женщина, 100 кг, забеременела на 105 кг, и родила девочку 2,5 кг. она по развитию отставала от срока. соседка страдала токсикозом и очень мало ела. в общем, можно мало набрать веса, но питательных веществ должно хватать тоже. пп ваш вариант, ходите , двигайтесь в меру. я как ни старалась, набирала много, 16-17 кг.. да, было тяжело такой быть
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
При першій вагітності я скинула вагу, хоча токсикоз був тільки перший триместр, просто не було апетиту. І як результат, і я в цьому впевнена, дитина недоношена, зуби як тільки стали прорізатися відразу почувалися, чим ми тільки їх не лікували, і взагалі дитина була слабка. Дві інші вагітності, о мій бог, я розїдалася до 90-95кг і так, в мене не було набряків, ніякого надзвичайного навантаження я не відчувала. Але діти народилися вчасно, міцні і здорові. Свою вагу 65-66кг я повертала не напружуючись за рік-півтора після пологів.
Ответ дляБочка порохУ
Витамины нужно было принимать,а не разьедаться. Да и на полезном сильно не разьешься.
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Серйозно? Дякую за рекомендації, дуже вчасно! Але мій піст трошки не про це...
Ответ дляБочка порохУ
Не давайте вредных советов.
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Не давайте вредных советов.
О! Моя порада жити в своє задоволення і насолоджуватися своїм положенням шкідлива? Для кого? Для вас, фітоняшек? Чи вигляд повних людей псує Вам настрій?
Ответ дляБочка порохУ
Вид больных портит настроение,а вы можете обжираться сколько хотите,у врачей на этот счет другое мнение.
Бочка порохУ• 09 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
У яких лікарів? У тих що мають відношення до фітнес-індустрії, усіляких нутриціологів та дієтологів? Чи ’худий’ дорівнює ’здоровий’?
Ответ дляУтренняя зорька
Я дуже вас розумію, у першиц триместр набрала 12 кг, як скінчився токсикоз змогла зупинити і навіть 3 скинути... Шо вам сказать,
Розгрузочні дні наше все (капуста, шпинат, зелень, не жирне м´ясо) і забути про продукти з високим ГІ, бо можна ще діабет заробити
Ответ дляБочка порохУ
Токсикоз - признак интоксикации из-за гормонального влияния на желчеотток.
Ответ дляБочка порохУ
Ну вы набрали вес на питании с уклоном в углеводы.
А это очень часто крайне негативно сказывается на эндокринной функции поджелудочной железы РЕБЕНКА внутриутробно.
Он рождается с уже сниженной работой поджелудочной, низким С-пептидом и т.д. и т.п.
Т.ч. сомнительное удовольствие
ТигрЛьвович• 09 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Лишний вес - это нездоровье.
Не здоровая мама несет большие риски для ребенка уже внутриутробно.
Приведу свой пример была примерно в первую беременность 80кг набрала 5кг , через 7л уже 90кг набрала 3.5кг , оба ребенка 4100кг родились , да я после родов выходила похудевшей это лучшее время когда мне не приходилось применять усилия для похудения, мне просто не хотелось есть и токсикоза не было. За то спустя год после родов вес опять начинал расти . В 35л скинула 20кг потом опять набрала , сейчас 24кг скинула , но мне 47л и больше не нужно муж и сын говорит хватит .
Ответ дляТигрЛьвович
А что должен показать ваш пример?
Я пишу о лишнем весе мамы, набранном во время беременности и что это несет риски для здоровья ребенка.
То что вы в беременность вошли с уже приличным лишком, это совсем другая история.
Ответ дляТигрЛьвович
Полные мамы, так же как и худые и в среднем весе могут родить полностью здорового ребенка, но значительно реже, это факт..