Лика-прилипка• 10 августа 2022

Скидка на Віярі. Чи безпечно її купувати?

Доброго дня. Знайшла оголошення на ОЛХ, діляться знижкою на замовлення на Віярі. Але я так розумію, замовлення буде на його ім´я і якщо він не чесний, то може сам його забрати або ще є якісь схеми? Як можна себе захистити від шахрайства в такому випадку?
НуПогоди!• 10 августа 2022
Позвоните на вияр

Нехай щастить• 10 августа 2022
Нам прошлым лето дали скидку 15% на первый и единственный заказ, по чеку было порядка 20 тыс. Поговорите с менеджером.
автор Лика-прилипка • 10 августа 2022
Ответ дляНехай щастить
Можливо потрібно спробувати. Ми вже два рази робили замовлення, першого разу в менеджера, то знижка була пдесь 5%, наступного самі робили, то ніяких знижок не було.
Нехай щастить• 10 августа 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Гляньте еще сайт Кронас, у них цены ниже вияровских и - 10% от 15 тыс., может там ваш материал тоже есть.
автор Лика-прилипка • 10 августа 2022
Ответ дляНехай щастить
Мені потрібен розпил і обробка країв. Вони напевно цього не роблять
ЖующаЯКонфету• 10 августа 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Зарейструйтеся в кабінеті, робіть деталіровку самі, там при оформленні буде знижка. Але оплату робіть на офісі після перевврки у менеджера, можете навіть якісь моменти чи ньюанси виправити на місці з менеджером і можете додатково запитати про знижку, бо хто нн питає тому і не роблять. Це з мого досвіду замовлень вже 2 роки але не регулярно, а іноді коли щось по черзі робимо для себе.
Нехай щастить• 10 августа 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Делают! Гляньте сайт, там прайс на раскрой и обработку. Качество отличное, как и у Вияра.

автор Лика-прилипка • 10 августа 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
З попереднього разу викинула роздруківку і тепер не пам´ятаю чи робота менеджера буде щось коштувати?
ЖующаЯКонфету• 10 августа 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Ні, менеджер просто перевіряє, якщо треба допомога, то вносить зміни, узгоджує по даті готовності і оформлює доставку якщо потрібно, роздруковує рахунки для оплати. Може виписати фурнітуру додатково.
автор Лика-прилипка • 12 августа 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дуже вдячна за пораду, нам дали хорошу знижку. Шкоба, що на попередньому замовленні не здогадалися так зробити.