На центральних площах повиставляли техніку тих гівноїдів, для чого?
Поясніть хтось мені доступно.
Наприклад у Львові, мені взагалі бридко що воно там стоїть на моїй площі. В місті купа переселенців, які оговтатись не можуть, так нє: на вам ще тут танки.
Кажуть що по всій Європі на головних площадях виставлять.
Нехай ставлять, а в нас воно для чого?
Поясніть хтось мені доступно.
Нехай ставлять, а в нас воно для чого?
КлаваЧерепиця• 11 августа 2022
Ответ дляКаллипсо
Капец, не хватало ещё на это дерьмо смотреть. Надеюсь, ума хватит этого не делать в Николаеве или в Харькове ... И вообще нигде
В Миколаєві стояли в центрі оківські танки і сау, які прям там в центрі підбили і спалили. І, знаєте, це був важливий момент, бо ми зрозуміли, що орки прекрасно горять, і не такі страшні.
Про те, що миколаївці з радістю прийдуть і плюнуть на кожну С-300, на кожну РСЗВ, якими нас обстрілюють, я не сумніваюсь.
Скоріше б їх, спалених, до нас з-під Херсона привезли)
emerald_88• 11 августа 2022
А я с удовольствием рассматривала горелый металлолом, он ещё и воняет. Там их личные вещи уничтоженных местами были. Ничего не чувствовала, кроме злорадства.
Но когда увидела нашу машину, то чувства не передать словами.
emerald_88• 11 августа 2022
Ответ дляКаллипсо
А я не хочу видеть и думать, сколько людей и детей погибли, прежде чем эту дрянь спапили
Забыть погибших, типа их не было, не очень хорошая идея
Перемога 2022• 11 августа 2022
Росіяни так хизувалися своєю технікою, нехай тепер ми будемо на неї понівечену дивитися. Я дивлюсь і думаю- якась тварюка там горіла, тішуся від цієї думки
Ответ дляbananos
Чого це коштує, щоб не забувала мама з дітьми яка ледве з Херсона втекла?🤦🏼♀️
Своїм, які втекли, можна просто не вести туди дітей, адже танки не по всьому місту ставлять. Це більше для тих, хто думає, що війна десь там далеко і їх не стосується. Як сказали мені місцеві жителі біля одного міста на заході У «до нас не прилетить, це не наша війна». А доньці однолітки в соцмережах з інших країн питають: «А що, у вас іще і досі війна?» І саме так, щоб бачили, особливо в Європі, хай везуть і показують.
Ответ дляТриАна
Слышали
Не бачу сенсу тягти їх витрачати кошти, в мені особисто вони викликають страх і відразу
Побачила б сенс цього вже після нашої перемоги, зараз ні
Я не знала, что стоят. Вчера смотрела интервью Гордона с Арестовичем. То они как раз ходили возле такого в Киеве. Обсудили что это трофей,что это круто, ведь не так давно они обстреливали город.
Я согласна с такой мыслью.
Перемога 2022• 11 августа 2022
Пусть показывают, а быть может, хоть один человек с гнилой душонкой увидит и поймёт, вот что будет с теми, кто к нам с мечом пришёл и передумает сдавать наши позиции. Тысячи людей видят это и что среди них нет тварей, нет просто тихушников, которые за русский мир? Да есть конечно.
lana_banana04• 11 августа 2022
Ответ дляКаллипсо
В Харькове трофейный немецкий танк стоит на площади Конституции возле исторического музея.
Но зачем сейчас во время войны ставить такое да ещё во Львове - х з.
Ответ дляlana_banana04
1.Тому що в нашій країні не для всіх війна і дехто живе і салюти запускає наче нічого не відбувається.(Ви ж знаєте,що є таке)
2.Для того,щоб люди вживу бачили,яку мерзоту наші воїни кожен день перемагають,а не танчики по телевізору.
Людей іноді потрібно спускати на землю
lana_banana04• 11 августа 2022
Ответ дляebbi
Людей іноді потрібно спускати на землю
Та вы ж понимаете, что будут просто бегать глазеть и фоткаться, да дитачки будут по тем танкам лазить и сидящими на дуле их фоткать будут. И весь эффект.
Ответ дляlana_banana04
Для кого то такой эффект,для кого то вообще никакого,вообще пойдет петарды под коньячок запускать,а кто то репу почешет,что пока х...ней страдаю,люди гибнут,что б эта мразь ко мне не доехала.
Наверное,это все для третьих.
Перемога 2022• 11 августа 2022
Ответ дляlana_banana04
Танки так раскурочены, что там не полазишь по них, а уж тем более сесть на дуло.
Ответ дляТриАна
Ви смішна, якщо вважаєте шо в нас є час обговорювати цю дурню коли він має змогу на дзвінкі
Одне скажу, їх більше турбує де взяти робочу техніку нашим
Я к тому, что можете спросить в следующий раз или когда вернется.
Если это дурня то смысл тогда вообще обсуждать? Ну стоит и стоит пусть. Комуто трофейи и гордость, кому-то напоминание. В любом случае веяно стоять не будет. Война закончится и уберут