Доктор Хаос• 11 августа 2022
Встречались бы с израильтянином?
Который живёт в Украине,разговаривает на украинском,с возможностью в перспективе уехать с ним в Израиль?
75В• 12 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
Но женщины все работают,декретов 20 лет нет
В моем окружении много женщин не работало
Ответ дляПроработник
Человек сам кузнец своего счастья
Рыба ищет где глубже, человек где лучше
На сегодня вы сами знаете худшую страну Европы по всем показателям и не удивительно что ее покинет огромное количество способного населения
Рыба ищет где глубже, человек где лучше
Покине так, але громадянство в Європі вам ніхто не дасть, після війни всіх, ну хай 95 відсотків попросять назад. А бути нелегалом на чужині гірше ніж в Україні. І я не вважаю, що Україна найгірша, з сусідом не пощастило, тимчасові труднощі - війна, але Україна це країна можливостей, і я тут непогано живу, маю достойну роботу і житло, тут мої діти вчаться і мають доступ до безлічі спортивних секцій і кружків яких у більшості країн Європи немає на такому рівні і доступності. Це як в притчі про старця який сидів на в´їзді в місто, у нього запитав подорожній, як в цьому місті.
– Я поїхав звідти, адже там навколо були лише егоїстичні та злі люди. Життя було нестерпним.
– Тут ти зустрінеш точно таких же, – відповів йому старий. ⠀
Через деякий час до міста наближається інший молодик, який теж зацікавився містом.
– Я тут вперше і дуже цікаво, які люди проживають за цією брамою?
Старець знову повторює своє запитання:
– А скажи, синку, як поводилися люди в тому місті, звідки ти прийшов?
– В моєму місті живуть добрі, розумні та гостинні люди. На жаль, в мене там залишилося багато рідних та друзів, за якими я дуже сумую.
– От і тут тебе чекають такі ж люди, – відповів старий. ⠀
Позаду старця порався на полі один з жителів цього міста. Він не розумів, чому старий двом людям дав такі різні відповіді.
– Чому ти одному сказав, що тут живуть негідники, а іншому – що тут живуть хороші люди?
– Скрізь є і хороші люди, і погані, – відповів йому старий і додав: – кожен знаходить тільки те, що шукає…
Старець знову повторює своє запитання:
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Це ви так думаєте... А насправді нікому ви ніде не потрібні..
Вы мне напоминаете мужа алкоголика, который говорит жене ’кому ты нужна’, мол оставайся
А оказывается нужна и кроме алкашей есть нормальны люди. Так и есть нормальные страны, не вогнавшие в нищету учителей и пенсионеров и не разграбившие свою армию.
Ответ дляПроработник
Поговоримо коли соціалку для українців звернуть і треба буде за все платити самому, або після війни, коли скажуть до-побачення. Багато хто живе в рожевих окулярах з наших, яки виїхали у Європу на повне соціальне забезпечення. Але потім може бути боляче. Моя родина працює в Україні, заробляє чесно і не прибиранням, на житло, машини і подорожі нам вистачає. Для мене немає сенсу їхати у Європу, щоб сидіти там по суті біженцем, хоч і з правом роботи, але низькооплачуваної і ручної. Я тут краще живу, дякуючи Богу і ЗСУ. Я розумію людей з гарячих точок, а не шукачів кращої долі і дотаційних туристів
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Старець знову повторює своє запитання:
Найгірша, була би перспективною, люди би від нас не тікали ще до війни.
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Ви мабуть погано вчилися і не володієте іноземними мовами та сучасною освітою.
Ті, хто володіють, вже успішно працюють за кордоном та повернуться лише для того, щоб продати нерухомість після війни
Тому що сенсу жити у злиденній країні та ще в небезпеці немає
Я натуралка• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
От просто цікаво, як такі як ви плануєте будувати життя і легально залишитись у Європі після закінчення війни? Розкажіть.
То ж чоловіка шукає)
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
З моїх знайомих ніхто не тікав, а будували бізнес і життя в Україні і зараз 99 відсотків уже повернулися. Київ
Особливо харків´яни)
Хто мав бізнес та має розум виводить по можливості кошти та ставить тут хрест
Ответ дляПроработник
Я володію англійською мовою, маю 2 вищі освіти, власну квартиру (2), дачу, чудового чоловіка і дітей. І я не бачу ради чого мені їхати закордон поки моє місто у відносній безпеці? Поясніть. Насправді одиниці знайшли гідну високооплачувану роботу закордоном, бо щоб наші дипломи там підтвердити треба час, і ще час щоб знайти цю роботу. А працювати обслугою я не готова.
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Працювати, внж, потім громадянство
Все можливо, якщо розумієш, що кінця хаосу в Україні не видно і позитивних тенденцій немає
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Не хочу озвучувати негативні сценарії розвитку подій, але вони ймовірні і у разі їх реалізації вибору ви можете вже не мати в плані виїзду в ЄС. Я повернутися зможу завжди, але не планую і не хочу. В Україні немає переваг, які б компенсували небезпеку, корупції та загальне зубожіння населення.
Ответ дляПроработник
Особливо харків´яни)
В мене друзі - дві родини харків´ян, дуже заможних, заможніших за більшу половину українців. Так от жінки з дітьми виїхали, одна закордон, інша на західну, а чоловіки залишились у Харкові. Я з ними регулярно спілкуюсь ( з дівчатами) і вони тільки і чекають закінчення обстрілів Харкова і повернення додому, ніхто закордоном бути не хоче, їм є що втрачати дома, повірте. І незважаючи на війну їх бізнес працює, частково релокований, але працює.
Ответ дляПроработник
Повірте, моєї спеціальності немає в переліку на військовий облік жінок, а навіть якщо б і була, то законодавство змінять і жінок з дітьми неповнолітніми випускати будуть.
Ряженка• 12 августа 2022
Ответ дляПроработник
Правильно все говорите. Если есть возможность едьте и устраивайте свою жизнь ,мне уже 43 и строить жизнь с нуля ,к сожалению,поздно . Много кинула тут на карьеру,бизнес,который теперь государство уничтожает.
А молодым надо рисовать ноги и нормально строить свое будущее ,а не сидеть в этом балагане и под свист сирен слушать советы завистливых озлобленных теток
Ответ дляПроработник
А ким плануєте працювати у Європі? Якщо не секрет. Або вже працюєте? І в якій країні? Просто цікаво
Ответ дляРяженка
А причому тут заздрість, ця пані поливає гімном Україну і її мешканців, українське громадянство. Мені немає чому заздрити біженцям, мені і дома добре
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Внж у більшості країн дуже важко отримати буде, не тіште себе ілюзіями. Робочу візу так, але не внж і громадянство
Слова уговоры мужа алкаша
Есть схемы, они работают и сейчас отличная возможность для способных идти от ступени к ступени вплоть до гражданства в одной из стран ЕС.
Понятно, что останутся там лучшие, а дальше уже пойдет как штопор - отчисления в Украине в пенсионный фонд уменьшатся, пенсионеров удельный вес будет всё больше, спрос хуже. Я честно говоря не знаю на что здесь надеяться. Каким бы ни был бизнес, завтра продавать будет просто некому.
Ответ дляРяженка
Я не набагато молодша за вас, доречі, всього кілька років, але не зважаючи на це, вважаю що якщо що, то почати нове ніколи не пізно, і це не залежить від країни
Ответ дляПроработник
Слова уговоры мужа алкаша
Ви так і не відповіли, в якій ви країні, хто за спеціальність і ким працює е/ плануєте працювати?
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Финансы, владею английским и несколькими романскими языками свободно. Выбор есть
Ряженка• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Вона гівном не поливала людей,не перекручуйте
Все вірно сказала, Україна тепер країна скорботи,депресії, постійних обмежень, височенних неспинно зростаючих цін ,неперспективна для малого і середнього бізнесу, тут нема можливості нормально здобувати освіту і соціалізуватися дітям, немає виробництва, нема розвитку і саме головне нема надії ,що ця війна скінчится - все вже перейшло у затяжну фазу.
Так що .....Пока не побачила жодного ’за’ крім - тут мій дім і земля предків. Але навряд чи цей аргумент переважить інші
Тут как тут• 12 августа 2022
Ответ дляДоктор Хаос
А если выйти замуж?тоже тяжело получить?
Сейчас легко, израиль открыл гранмцы и гражданам, и их семьям. Не совсем понятно, в чем вопрос. Если он живет в Украине, то скорее всего он украинский еврей, имеющий двойное гражданство. Сейчас таким мужчинам непросто выехать. Если человек нравится, какая разница, какой он национальности? Если выбираете жониха из зарубежья, почему не израиль?
Ответ дляПроработник
Дєрзайте, як то кажуть, але не поливайте при цьому брудом Україну і її громадян, які свідомо вирішили залишитися в країні, будувати своє життя тут, захищати її і відбудовувати. Це не робить вам ні честі ні слави.
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Я не говорю плохо о жителях
Я плохо отзываюсь о гражданстве (думаю большинство бы с радостью бы его поменяло, если бы была возможность)
Ответ дляРяженка
Я скажу єресь, але поки що моя родина не відчула особливих погіршень у цю війну, і робить все, щоб не відчути, допомагаючи при цьому армії, щоб наблизити нашу перемогу.
Проработник• 12 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Я считаю, что правильнее донести людям правду, что здесь будущее под большим вопросом и риски слишком высоки и неоправданы.
Молодежи вообще здесь делать нечего.