Хто знає добре англійську, допоможіть перекласти, будь ласка: No it´s cool i don´t see you so makes no odds. You got all funny the other day and like to judge me. Im sure you will get back in my good books
Katrin1313• 12 августа 2022
Нет проблем.
Открываете гугл. Вводите «переводчик».
Копируете этот текст (кнопка копировать), затем кнопка «вставить».
И нажимаете, там есть такое «перевести».
Открываете гугл. Вводите «переводчик».
Katrin1313• 12 августа 2022
Без обид, я понимаю нюансы машинного и человеческого перевода) просто шутки), но правда, попробуйте.
Я вроде смысл поняла через гугл транслейт.
fruhling007• 12 августа 2022
’Все окей, я тебе не бачу, тому немає значення. Ти поводилась трішки кумедно останніми днями і тобі подобається мене судити. Я впевнений, що ми знову зможемо спілкуватись, як раніше (мило і невимушено, без засуджень)’. Останнє речення - це вільне трактування ідіоми.
Ответ дляKatrin1313
Шутница вы такая, думаете одна такая умная? Вы уверены, что автор не пробовала через гугл транслейт?
Задали же чёткий вопрос тем, кто хорошо знает англ.
Katrin1313• 12 августа 2022
Ответ дляJsolo
Спасибо за комплимент:)