Aitsanrey• 13 августа 2022

Вітрянка, чим полегшити?

Посипало дитину вчора на вечір, даю антигістамін, чим мазати щоб полегшити свербіж і підсушувати?
буреЛОМКА• 13 августа 2022
Каламин.
Только вот месяц назад ребенок переболел.
Форточка с диоптриями• 13 августа 2022
Кремами з каламіном.
Збивати температуру тільки парацетамолом.
ЖивунаБагамах• 13 августа 2022
Давала розсмоктувати ергоферон по інструкції,мазала стоп вітрянка,антигістамінне ряду левоцитеризин вранці і 1т.на ніч диазолін,він дає сонливість і дитя себе не розчухує
Кусочек Сыра• 13 августа 2022
Теплий душ найкраще свербіж знімає
Форточка с диоптриями• 13 августа 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Противірусні використовуються тільки приважкому протіканні вітряки, і призначається лікарем в перші 48 годин.
буреЛОМКА• 13 августа 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Теплий душ найкраще свербіж знімає
Я бы не советовала сильно часто мочить. У нас на руках и на лице дольше всего водянистые держались, как будто воды набирали. а там где не мочили-быстро засыхали.Уже на всем теле были корочки, а на руках волдыри. Пока не стали мазать каламином очень часто, и после каждого мытья рук тоже
Дон Пэдро• 13 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Або у дітей старших 10 років і дорослих, через високий ризик ускладнень
Кусочек Сыра• 13 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Прищики просто бувають різні, це не від води залежить
Дон Пэдро• 13 августа 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Згодна, душ полегшує стан
Форточка с диоптриями• 13 августа 2022
Ответ дляДон Пэдро
Ну моя хворіла у 10 років з температурою в 5 днів і рясними висипами, але не достатніми для діагностування важкого протікання. Тож не використовували противірусні. Це все під наглядом лікаря.
Дон Пэдро• 13 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Рішення звісно лікар приймає. І навіть серед н з сильно розходяться думки. Головне що довіряєте своєму)
Айпишница• 13 августа 2022
З ліків антигістамінні лише ну і темп високу збивати парацетамолом . Мастять висип лише для того,аби контролювати нові висипання
ЖивунаБагамах• 13 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я відповіла автору,те що реально працює.він без рецептурний,і вирішувати звичайно автору
Дуболом• 13 августа 2022
Мені сподобався гель Кучіку.
Приймала антигістамінні та ентеросорбенти, за рекомендацією лікаря.
Допомагав ще прохолодний душ 3-4 рази на день, тільки після нього шкіру обережно промокнути полотенцем, аби не пошкодити висип і цим гелем Кучіку намазати.
Алина-1240• 13 августа 2022
Каламином мазать
Veronika_100k• 13 августа 2022
Мазала сына по ночам Меновазином. Он просыпался и плакал, что чешется, не мог уснуть. Я его быстро мазала, он засыпал и тишина до утра. Прочитала такой совет в интернете, воспользовалась от безысходности и прозрела от счастья)
Тарабарщина• 13 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Я пів року захворіла разом з дочкою. Теплий душ і справді полегшує, але робити це потрібно рідко. Ось наприклад, помила голову ( звісно з шампунем) і тепер на шиї взаді і лишились прищі які не проходять.
Кусочек Сыра• 13 августа 2022
Ответ дляТарабарщина
Це потрібно робити часто, без миючих засобів і тертя, це єдина рекомендація лікарів при віирянці. І в мене, і в дитини все пройшло швидко без ускладнень