ким я тільки не була• 13 августа 2022
есть 80 тыс дол. Куда вложить? пай или недвижка? у нас или за границей?
что б доход аренду приносило.ну и на будущее или чп ,что б жить.как бы вы поступили?
Oksana USA• 13 августа 2022
Ответ для taka
не в нуль. В нуль, це якщо повернешь своє, а так - в тебе бабло і хата
Ну да... убита в хлам хата...
Ответ дляYuliya 17
Якщо у вас офіційний дохід, то в чому проблема? Банк ббва будь ласка, робіть переклад декларації про доходи і вперед. Ви можете зняти свої гроші в укр банку, вивезти і покласти.
Іншій країні декларації не потрібні. Банки іноземних держав і не є контролюючими органами за уплату податків. Ще раз кажу, цивілізовані країни не продають за готівку, тільки безнал. А готівку не покладеш, треба лише безготівково переводити свої так звані ’офіційні доходи’.
Ответ дляE-ducate
Минулого року, відпочиваючи в Турції, дивились нерухомість.
2-спальні + кухня-студія, недалеко від моря, не в старому будинку, регіон Аланія - від 100 тис уе, в місяць буде приносити 300 уе в сезон (як кажуть, ’ну таке’)
За 30 тис уе можна купити 1-кім десь в горах, за 5 км від моря
Хоча ще пару років тому можна було і в 30-50 тис вкластися.
Ответ дляGalyna1211
Ну, я буду своє все продавати і купувати або у містах біля західних кордонів, або за кордоном. А якщо приживусь у Канаді (бо планую виїхати на розвідку через кілька місяців) то буду вже в їхню іпотеку вкладати. Тому питання автора для мене актуальне. Я колись розглядала Батумі. Зараз ні.
Все продать сразу не получится, большие налоги заплатите. Без налога от продажи недвиги можно только один объект в год.мне во еще 7 лет продавать. В прошлом году продала родительский дом, в этом году квартиру, а еще дофига продавать. 5 или 18 % платить не хочу. Вот такие нам государство сделало налоги
Ответ дляmyVogue
я от теж ніколи не розуміла коли купляють квартири , щоб здавати і війти в ноль коли вже старим станеш))))
Мы купили квартиру 20 лет назад. Тогда даухкомнатная в нашем городе стоила 5 тыс. Успели перед ростом цен на жилье. Периодически в нее вкладывали деньги. Меняли газколонку, новый стояк, полностью поменяли трубы, входную дверь и так косметические ремонты раз в 5 лет. Все равно квартиранты посиепенно убивали ее. Мы конечно давно вернули вложенные деньги. Но решили продать, старый фонд, полезли блохи, мыши, тараканы и даже крысы. В доме в основном все арендуют. Выщывали обработку мы, с жеком воюем мы, остальным нет дела. Коммуналка растет, плюс война, город небольшой, работы мало. Сдавать разве что за коммуналку, особенно в отопительный сезон. Сделали косметику и продали! Ура!
Ответ дляWorrm
Слухайте. Ну я особисто поклала, а ви мені щось доказуєте. Я написала вам банк. І які документи в мене просили. Але в мене все офіційно. Якщо у вас ні, то це зовсім інше питання
Ответ дляE-ducate
Алания намного дешевле можно взять
2+1 , но сейчас куча проблем с внж и не волнует что кВ есть
Ответ дляАняКирова
Алания намного дешевле можно взять
Завжди можна знайти щось ’намного дешевле’, але питання що і якої якості, у туристичних районах вважаю ліквідними нові будинки (до 10 років) і поряд з морем. На білбордах пишуть ’квартира, Аланія 30 тис’, нам показали такі - це недобудови, на узбіччі або в лісі, в 5-10 км від моря.
Це , як люблять писати ’Та, за 100 тис можна в Парижі чи Дубаї купити!’.
Ретельно розглядали Лісабон (умовно ’дешева’ Європа), новий будинок (з опаленням і ліфтом), сучасний (не вау, але не бабушка стайл) ремонт, гарний район, на родину з 2 дітьми - за 350 тис уе немає з чого вибрати. Аналогічно Іспанія Барселона, трохи дешевле Валенсія та Малага.
Дівчина з космеями• 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Готівкові кошти за кордоном у вас не візьмуть, тільки безготівковий розрахунок. Такий платіж з України здійснити у воєнний час не вийде, а перевезти готівку за кордон можна (хоча не просто), а от покласти в банк ці гроші не вдасться. Я кажу про цивілізовані країни.
Чому не можна покласти готівку в банк? Розкажіть
Ответ дляE-ducate
Я вам и пишу что Аланья можно купить до 100 тыс у.е Клеопатру и в Махмутларе. Для туристов и показывают такие цены завышены И навар потом ещё одна квартира.
Ответ дляYuliya 17
Це про який банк ви написали? Банк Аргентини чи Вага Дугу? Якщо вам і вдалося покласти готівкув Європейській банк - то пару тисяч, не більше, а десятки і сотню тисяч доларів чи евро в паперовій формі (готівковій) покласти не вдасться. Але по ваших коментарях відразу зрозуміло що ви просто хочете обезцінити мої поради і при цьому АБОСОЛЮТНО нічого не тямите в цьому. По вашим відповідям видно, що ніякі крупні суми класти вам не вдалося.
Щодо декларацій, якщо людина продала квартиру влітку, то декларація подається в травні наступного року. Для фізосіб і непублічних персон, і окремих державних службовців - подання декларації не є обов`язковим, а податковим агентом з прибутку від нерухомості являється нотаріус, а не продавець нерухомості. То ж які декларації показувати банку? Європеські банки крупні готівкові кошти автоматично вважаються брудними і нотаріально посвідчений договір продажу нерухомості і його переклад не є підставою для відбілення готівки. БІла готівка. - це платіж через банк.
Мало того, навіть в українському банку можуть виникнути проблеми з такими коштами.
А про банки країн третього світу я знати нічого не знаю і в приклад ставити не буду. То ж, не вводьте в оману читачів даної теми.
Ответ дляWorrm
Мій колега розповідає, що поклав в 3 різні польські банки по 10 тис євро, в 4-му у нього готівку приймати вже відмовились. Думає, як би йому ще хоча б 30 тис на рахунок завести, щоб маленьку квартиру купити.
Взагалі не розумію, як люди зараз нерухомість за кордоном купують