ким я тільки не була• 13 августа 2022
есть 80 тыс дол. Куда вложить? пай или недвижка? у нас или за границей?
что б доход аренду приносило.ну и на будущее или чп ,что б жить.как бы вы поступили?
LazyCat-0de2• 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
за налічку тільки в Україні можна. вЄвропі ви не зможете купити квартиру з мішком грошей, тільки безнал.
На Европе мир не замкнулся
Ваш психолог• 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Там поряд раша, стрьомно.
Україна,на жаль,теж межує з рашею.
Але ж всі ми маємо тут житло.
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
ідея гарна.але пишуть що за налічку не можна купити там
Я думаю що все можна вирішити. Особливо якщо ріелтор наш, чи країна не США. Люди десятиліттями виводили з країн снд нал і купували будинки і квартири по всій Європі.
Camomile-Anna• 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
на заграницу нужен статус наверно какой-то.законы для покупки
В Турции если купите квартиру, то можете временный внж получить. На побережье ее и сдавать можно.
Ответ дляWorrm
задекларовані ви можете лише вивезти, а покласти ні. Покласти готівку можна тіллки малі суми. якажу про країни ЄС. Тільки безготівково можна поповнити свій рахунок, а переказати з України за кордон гроші фізособа зараз не може в зв`язку із воєнним станом запроваджені обмеження.
А малі це скільки?
LazyCat-0de2• 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
В країнах третього світу можна спробувати
Турция вовсе не страна третьего мира
Ответ дляWorrm
Запроваджені зміни не стосуються використання платіжних карток за кордоном та в Україні для розрахунків із метою оплати вартості товарів, робіт та послуг, які можуть здійснюватися без обмежень.
Camomile-Anna• 13 августа 2022
Ответ дляLazyCat-0de2
Турция вовсе не страна третьего мира
Это точно.
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ дляВаш психолог
Україна,на жаль,теж межує з рашею.
Але ж всі ми маємо тут житло.
Ну, я буду своє все продавати і купувати або у містах біля західних кордонів, або за кордоном. А якщо приживусь у Канаді (бо планую виїхати на розвідку через кілька місяців) то буду вже в їхню іпотеку вкладати. Тому питання автора для мене актуальне. Я колись розглядала Батумі. Зараз ні.
Oksana USA• 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
В Києві можна купити квартиру в новому будинку з ремонтом і здавати близько 300-350 доларів (така квартрра в довоєнні часи здавалася б за 500-550$). Це 5-6% річних. Так, є ризик втратити, але я не вірю що столицю захватять.
И в чем же выгода? Это вложение окупится через 19 лет непрерывной аренды квартиры. Вернее, это только выход в ноль. Плюс износ мебели, техники, ремонт...
Через 19 лет арендованная квартира (даже если это новострой), будет убита в хлам.
За границей налоги и сборы, вы можете в это вникнуть? И вникать потом в изменения? Кто будет осуществлять контроль, как искать жильцов? Как делать ремонт, где жить и где искать бригаду?
Геммора больше чем вы себе представляете.
На западной можно посмотреть. Где то еще в Украине риск высокий
Gala_la_la• 13 августа 2022
Ответ для taka
зато вєрочно. і зараз зі статусом біженця легше
Для мене актуально, до речі. А чому після отримання пмж? Я приїду по cuaet, 2 роки на кредіт хісторі і мабудь можна купляти?
Ответ дляOksana USA
А в Європі взагалі ніколи не окупиться. Зніміть рожеві окуляри щодо Європейської нерухомості. Я це питання вивчала дуже ретельно, не хочу витрачати час розписувати тут, бо тільки обезцінять коментарі.
Prinzessin• 13 августа 2022
Ответ дляJulima
Конечно заграницей
И лучше подальше
Туда еще несколько раз по 80 нужно накопить.
Ответ дляGalyna1211
ви мислите як я!!але я не хочу канад.і все не продаю.я хочу жити де живу.а лишнє вкласти десь і голова пухне
Ответ дляE-ducate
ні, лише через банк, а європейський банк спитає у вас походження коштів на суму більшу 10 тис євро
Там не так все просто. Договір купівлі-продажу квартири для них не являється підтвердженням походження готівки. Має бути безготівкова продажа - тоді це буде підтвердженням походження коштів.
Ответ дляkosmosgo
золоті слова..хто там буде наглядати.і не накатаєшся за тими квартирантами дивитись не налітаєшся.