13 августа 2022

виїзд чоловіків за кордон-подарунок на День молоді від Залужного!

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний просить Міністерство оборони дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає мобілізації, – зокрема, студентам.

Джерело: народна депутатка Юлія Гришина

Пряма мова: "Щодо виїзду студентів за кордон – рухаємося вперед! Маємо важливий подарунок на День молоді від нашого найкращого головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного!

Сьогодні Міністерство оборони отримало від нього звернення з проханням дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Це, зокрема, студенти!".

Деталі: Нардепка додала, що тепер рішення за Кабінетом міністрів – зокрема, міністром оборони Олексієм Резніковим.
NesmeyanaYa 13 августа 2022
Цікаво, це лише для студентів іноземних навчальних закладів, чи українських теж
Solly85 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Цікаво, це лише для студентів іноземних навчальних закладів, чи українських теж
Тут именно студенты наших вузов имеются ввиду
Вірші на замовлення 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Цікаво, це лише для студентів іноземних навчальних закладів, чи українських теж
Для іноземних і так було
vetlanochka 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Цікаво, це лише для студентів іноземних навчальних закладів, чи українських теж
дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає мобілізації,
Не только студенти, а много кто сможет.
NesmeyanaYa 13 августа 2022
Ответ дляSolly85
Тут именно студенты наших вузов имеются ввиду
В нас ще є студенти коледжів, пту і технікумів. Їм теж можна буде, не знаєте?
NesmeyanaYa 13 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Для іноземних і так було
Було, але останнім часом були труднощі з перетином кордону
Solly85 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
В нас ще є студенти коледжів, пту і технікумів. Їм теж можна буде, не знаєте?
Так это ещё не решено, только подал на рассмотрение. Я так понимаю
Вірші на замовлення 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Було, але останнім часом були труднощі з перетином кордону
Яка різниця, все одно цей закон вже був, хоч із труднощами
ТриАна 13 августа 2022
Ответ дляvetlanochka
дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає мобілізації,
Не только студенти, а много кто сможет.
Там це позначено,зокрема студентам
vetlanochka 13 августа 2022
Ответ дляТриАна
Там це позначено,зокрема студентам
Читайте Залужного, а не частки.
Comcom 13 августа 2022
Ответ дляvetlanochka
дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає мобілізації,
Не только студенти, а много кто сможет.
А де можна перелік почитати?
ТриАна 13 августа 2022
Ответ дляvetlanochka
Читайте Залужного, а не частки.
Треба читати коли приймуть, зараз це балачки
vetlanochka 13 августа 2022
Ответ дляТриАна
Треба читати коли приймуть, зараз це балачки
Це оф от Залужного, а якщо він вважає достатньо солдат, то буде ок.
vetlanochka 13 августа 2022
Ответ дляComcom
А де можна перелік почитати?
Немає ще ніякого переліка, тільки прохання.
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляТриАна
Треба читати коли приймуть, зараз це балачки
впевнена,що такий подарунок на день молоді нам зроблять!хай діти на моря поїдуть чи канікули.це добре!
awso1977 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
В нас ще є студенти коледжів, пту і технікумів. Їм теж можна буде, не знаєте?
Та зачекайте, хай хоч розглянуть і приймуть, тоді й знатимемо. Он про моряків уже зо дві петиціі розглядали і ніц.
Lykris 13 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Для іноземних і так було
Вже було,але тільки для тих хто навчався закордоном до 24 лютого.Свіжих студентів не випускали,це і викликало звернення юристів за скаргами громадян до Залужного.Мають на увазі всіх хто має відстрочку від мобілізації у зв’язку з навчанням-студентів.Але КМ розгляне і мабуть встановить обмеження,наприклад вік до 25 років,очне навчання закордоном,там є перелік необхідних документів з ВУЗ і воєнкомату,так що до студентів в 18 років і 45 (читайте «ухилянтів») буде різний підхід
Оксинья 13 августа 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
В нас ще є студенти коледжів, пту і технікумів. Їм теж можна буде, не знаєте?
Да, они тоже не подлежат мобилизации на время учебы
ТриАна 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
впевнена,що такий подарунок на день молоді нам зроблять!хай діти на моря поїдуть чи канікули.це добре!
Думаю що багато з‘явиться дітей після 30 чоловічої статі
IloveMinecraft 13 августа 2022
Трындец...крепостные....в ноги ещё упадите и поцелуйте
Апель-синка 13 августа 2022
День молодежи в Украине в конце июня, в этом году 26 июня был.
grechka827 13 августа 2022
Ответ дляАпель-синка
День молодежи в Украине в конце июня, в этом году 26 июня был.
День молоді був два дні тому
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляАпель-синка
День молодежи в Украине в конце июня, в этом году 26 июня был.
Міжнародний день молоді у 2022 році відзначають 12 серпня.

День молоді 2022 — свято юності, веселощів і позитиву, а також відмінний привід поспілкуватися з друзями. День молоді в Україні відзначають 27 червня і 12 серпня (міжнародний).тому і новина ця в новинах вчорашня
Апель-синка 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
Міжнародний день молоді у 2022 році відзначають 12 серпня.

День молоді 2022 — свято юності, веселощів і позитиву, а також відмінний привід поспілкуватися з друзями. День молоді в Україні відзначають 27 червня і 12 серпня (міжнародний).тому і новина ця в новинах вчорашня
Хорошо хоть не рашистский приплели, а международный.
yuliya3101 13 августа 2022
обалдеть... и люди радуются ’подарунку’... это право каждого - иметь возможность покинуть страну без разрешения вышестоящих, так только в СССР было - по разрешению выезжать из страны, куда возвращаемся?
Очень рада 13 августа 2022
Ответ дляyuliya3101
обалдеть... и люди радуются ’подарунку’... это право каждого - иметь возможность покинуть страну без разрешения вышестоящих, так только в СССР было - по разрешению выезжать из страны, куда возвращаемся?
Вы полагаете возвращаемся? А мы покидали?
Сейчас просто уже все оголено, так сказать, но мы и жили все это время при таком режиме. Увы
Yana.ukrn 13 августа 2022
Ответ дляyuliya3101
обалдеть... и люди радуются ’подарунку’... это право каждого - иметь возможность покинуть страну без разрешения вышестоящих, так только в СССР было - по разрешению выезжать из страны, куда возвращаемся?
Специально интересовалась, были ли запреты на выезд в Сирии, когда у них война началась. Ввели для мужчин через год после начала. Конечно, можно говорить, что у нас другая ситуация, но все же…
Veronainika 13 августа 2022
Подарок?
BloomBom 13 августа 2022
Еще вчера видела, тоже интересно это для всех студентов или опять начнут как то делить?
Скорее бы уже всех выпускать начали.
Кто знает, в какой еще стране запирали мужское население так, как у нас?
BloomBom 13 августа 2022
Ответ дляVeronainika
Подарок?
Вот именно, что это дикость! Сначала мужчин, в том числе детей 18-ти летних заперли в ловушке, а теперь народ готов в ноги кланяться за то, что хоть некоторых выпустят