Брынза• 13 августа 2022
Допоможіть знайти музикальний кліп. Викликав у мене неймовірні відчуття.
Глибоко в дитинстві дивилась, викликав у мене якісь прекрасні романтично - тривожні відчуття
В кліпі було наче б то дві дівчини (чи одна), я не зовсім пам’ятаю, вони тікали від батьків, дівчата років до 18, і йшли на дискотеку. Пісня англійська.
я знаю, що опису дуже бракує, але це все, що пам’ятаю, більше нічого не згадаю. Надіюсь, хтось підкаже
Виннипуховна• 13 августа 2022
Ответ длянеДоПриличий
Алізе Лоліта, але вона на французькій
Alizee-Lolita
Виннипуховна• 13 августа 2022
Ответ длянеДоПриличий
Алізе Лоліта, але вона на французькій
Ой, случайно вам ответила
Брынза
• 13 августа 2022
Ответ длянеДоПриличий
Алізе Лоліта, але вона на французькій
дуже схожий сюжет, але не воно..
Бриджит_Фрикандо• 13 августа 2022
Может это не клип, а сцена из Твин Пикса?
Не помню в какой серии, там 2 девушки в баре были, а музыка вот:
Брынза
• 13 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
та ні, теж не воно