Непогодка• 13 августа 2022

Что вы в себе не любите?

Не принимаете, ну или просто осознаёте свои минусы. Я не про внешность, а черты характера. Я инфантильная и витаю в облаках.
Ксения З.• 13 августа 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Може ви мільйони заробляєте?
Нет

Люблю_смаколики• 13 августа 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Треба, тільки я поки не вирішила що. В роздумах
Себе любіть,от і все,в мене 2 дитини,якщо стоїть вибір наприклад купити моб.тел.я виберу в першу чергу себе,а потім іншим,але не забуду ні прокого,якось так
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляКсения З.
А чем же тогда является нежелание что - либо делать по дому?
Неинтересно, вам и так нормально, низкий жизненный тонус. По крайней мере у меня так было.
Люблю_смаколики• 13 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Нет
Ну я к приклад привела,може роботою зайняті,і дохід гарний?
ЧаЧаЧа• 13 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Психологи уже давно говорят, что лени, как таковой не существует. Вынуждена согласиться
Да?)
KROX@• 13 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Обычно так, когда сам человек нуждается в помощи
В моём случае наоборот. У меня все нормально, счастье любит тишину. Вижу какие есть проблемы у других - часто у просто нет опыта, информации, поэтому пытаюсь всем упростить жизнь, рассказать, разобраться в проблеме.
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Да?)
Да) я не ленивая, мне просто неинтересно
ЧаЧаЧа• 13 августа 2022
Ответ дляНепогодка
И от того я часто витаю в облаках?
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
И от того я часто витаю в облаках?
Скорее раньше витала в облаках) сейчас чуть на землю опустилась. Просто по жизни недооценивала себя, боялась что либо начинать, ошибок. Так и укоренилось во мне ,,ничегонеделанье,,

ЧаЧаЧа• 13 августа 2022
Ответ дляНепогодка
О какая полезная тема. Раз - и Вы уже ’раньше витала в облаках’)
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Знаете, я ещё ответы других перечитала, кучу всего у себя нашла))
ЧаЧаЧа• 13 августа 2022
Ответ дляНепогодка
А я вот редко когда читаю все ответы в темах 🤔, а если еще и большааая простынь от автора, то точно не дочитаю 🤫
Но с другой стороны думаю, человек ведь старался, потратил столько времени, надо хоть дочитать 😄
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Прикольно вышло
автор Непогодка • 13 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Тему я создала, поэтому мне интересно читать)
Зажуженная Жужжа• 13 августа 2022
Неуверенность
Лень
Отсутствие силы воли
Откладывать на потом
Всех жалеть
МояХатаЗкраю• 13 августа 2022
1.Лінощі(але це стосується лише спорту, фігури, знаю що могла б мати значно кращий вигляд, бо коли пахала над тілом, то й був і результат)
2. Невпевненість в своих силах. Де я б не працювала, в якій би сфері, які б результати та зп не були, мені завжди здається, що я якось не так зробила, можу 2 піксели під лупою роздивлятися, видивлятися та шукати недоліки, артефакти і вилизувати до свого ідеалу. Нащастя вже 6 років з чоловіком працюю в одній сфері(але різні обов´язки, але праця взаємопов´язана) то він каже все добре, супер, бо я б кожен проект робила місяцями, видивлялась і як каже мій чоловік ’тепала’ до примарного ідеалу. Бо завжди знайду до чого причепитись, до того що люди навіть не бачать.
А якщо ще все дуже легко та швидко вийшло, то можу сто разів перевіряти та передивлятися,бо чого воно так все легко, не може ж такого бути))
3. Тривожність. Мені перед виходом з дому треба все передивитись по 50 разів, чи вимкнена праска, чи вимкнено світло, чи вимкнена плита, сто разів на те дивлюсь і в голові промовляю ось все вимкнено, але коли вийшла з дому, все одно буду перейматися, чи я справді то вимкнула
РукиМыли?• 14 августа 2022
Ответ дляKROX@
Хочу всем помочь
И я. С себя снять, только что купленное подарить кому больше надо. Это из детства, когда заставляли делиться всегда, даже когда не хотелось.
KROX@• 14 августа 2022
Ответ дляРукиМыли?
Не-не у меня не так. Я с себя не снимаю. То что лишнее, да отдаю, это больше мое время тратит и силы.
Пушистый Пельмень• 14 августа 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тут трохи в іншому ситуація. Якщо телефон або якусь буденну річ я куплю і собі і дитині, благо дохід дозволяє.
А от проблема в іншому.
Перед війною чоловік затіяв один проект. Я була проти і він це знав з самого початку. Звичайно проект провалився. І не війна в цьому винна. А недалекість чоловіка і це вже не вперше.
Із за своєї недалекості залишився без основної роботи (хорошої і добре оплачуваної) і з купою боргів.
І от в мене перша думка - вижину його нафіг, хай робить що хоче.
Потім думаю, а як же він сам в такій ситуації? А дитина як і так далі.
Уже декілька місяців думаю про це все.
Але і стосунків як раніше не буде все одно. Я повністю в ньому розчарувалася

автор Непогодка • 14 августа 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
А от проблема в іншому.
Уже декілька місяців думаю про це все.
А чоловік, він визнає свою відповідальність за це? Намагається виправити?
Пушистый Пельмень• 14 августа 2022
Ответ дляНепогодка
В тому то і справа, що як на мене то ні. Сидить і манни небесної чекає, депресія в нього. А я на нього така зла, що навіть не розмовляю з ним вже декілька місяців.
І така ситуація вже не вперше. Але вперше сума боргу була мізер.
А зараз величезна навіть для моїх хороших доходів.
Якби я була на його місті, я б сама зібрала речі і пішла.
Але в нього навіть для такого вчинку сміливості не вистачає.
автор Непогодка • 14 августа 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Так а чому на своєму місці не хочете прийняти рішення? Просто мені здається, що розумна жінка із своїми доходами може зробити своє життя кращим
Пушистый Пельмень• 14 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Мені всі так кажуть, а я все тягну і вагаюся