Фрикаделька• 14 августа 2022
Какие бюджетные блюда вы готовите?
Чтобы на 5000 в месяц можно было вкусно и просто питаться семье 2+2?
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Овочеве рагу, запіканка з макарон і яйця, оладки з кабачків, печена картопля, супи, пироги з яблуками
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Купите пшенку, это мега вкусно, и полезно, если правильно сварить, как оказалось))
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Пиріжки печіть з різними начинками, тістом можна наїстись. Начинки які завгодно. Зараз багато фруктів. Можна солоні типу рис яйце і зелень
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Котлети курячі в цю суму можна готувати. І більше вийде ніж як просто ту ж курку приготувати. Батону в фарш побільше
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Мы с февраля едим такие гарниры: пшеная каша, рис, лапша домашняя, картошка в разных вариациях. И много много овощей и зелени, мясо, рыбу каждый день, но жестко ограничили кол во.
Там-тарарам• 14 августа 2022
Плов з ячневої крупи
Фарширована картопля
Тушкована капуста
Горохове пюре, суп
Фарширована картопля
Тушкована капуста
Горохове пюре, суп
пу_пугренчик• 14 августа 2022
Голубцы- много риса туда, каши, макароны по флотски, кабачки кружочками жарю и перемазываю с майонезом и сирком плавленым, оладьи, печенку жарю. Манник пеку с любыми фруктами.
Майстерня домашнього текстилю• 14 августа 2022
Це прості каші з доступних круп, малокомпонентні супи, вермішель, пельмені (чебуреки, біляші), сезонні овочі і фрукти. Ми так три місяці жили, правда, ще розбавляли рибою, бо доступна за ціною була. Вкладались в 600-800 грн на тиждень. Нас семеро, але це не життя, виживання.
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Суп з грінками. Хліб чи батон натерти часником з маслом і запекти
Так елегантно з супом з’їдять хліб і буде ситніше
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Піцу на товстому тісті можна пекти. Брати недорогу ковбасу і сир, туди дороге не треба (може акційне щось).
Фрикаделька
• 14 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Со сливочным маслом? А как порезать кусочками или на пополам просто?
Интересный рецепт с чесноком)
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Ответ дляФрикаделька
Интересный рецепт с чесноком)
Трошки вершкове масло розтопіть чи зараз жарко то підтане саме при кімнатній. Розчавити часник і змішати з маслом. Буде таке часникове масло. Його намазати на скибочки хліба і запекти як гріночки
Фрикаделька
• 14 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Спасибо большое, мне уже вкусно только представила)
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Так только здоровье угробить
Муууумие• 14 августа 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Так только здоровье угробить
В начале 90-ых такое ели и никто не помер)
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Ответ дляМуууумие
В начале 90х сыр еще был более менее сыром. Лучше взять меньше, ничего не случится, но качественное, чем убиться тестом и дешевым непонятно чем.
Муууумие• 14 августа 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Та где там))) Я как вспомню какю фигню мы ели вместо конфет. А Юппи и Инвайт залетал только так. Сейчас страшно подумать сколько гадости тогда мы ели
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Ответ дляМуууумие
Ну мы не ели, так покупали, пробовали несколько раз, и сейчас не едим. По сырам я прямо помню как начало портиться качество, один перестаешь покупать, находишь другой и тд.
Задолбулька• 14 августа 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Поділіться як правильно)
Пустощі-веселощі• 14 августа 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Так только здоровье угробить
Ну то ж не обов’язково хамон в піцу купляти. Недороге це не дешеве зовсім.
І не обов’язково піцу щодня
Але як питання стоїть як нагодувати родину, то вже треба думати як зробити ситно
І не обов’язково піцу щодня
Инстагра_мерша• 14 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
ох, и себе захотелось греночек этих😋
Нифига_ни_ни• 14 августа 2022
Дійсно, найдешевші блюда це випічка. Пиріжки з різною начинкою, пироги закусочні і солодкі.
Крупи (каши в різних варіаціях)
Овочеві салати
Картопля як в тому фільмі-варена, парена, жарена, тушкована, натерта)))
Котлети побільше батону або капусти або овсянки.
Крупи (каши в різних варіаціях)
Овочеві салати
Ежик Хрюха• 14 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
І не обов’язково піцу щодня
Ситно не равно дешевая непонятно из чего колбаса и сырный продукт под видом сыра