Швабристка• 14 августа 2022

Вы донатине на армию?

Результат:
вже голосів: 1016
266 (26.18%) Да, но редко
246 (24.21%) Да, часто
226 (22.24%) Нет, никогда
148 (14.57%) Раньше донатила, сейчас нет
116 (11.42%) Другое
14 (1.38%) Нет, но планирую
Ксения З.• 14 августа 2022
Ответ дляИ.О. человека
В прошлых темах строчила из кремля
С окраины Москвы вообще - то
Аноним Первый• 14 августа 2022
Нет и не планирую. Для этого у нас есть государство. Налоги плачу больше 20 лет. Все зарплаты всегда по белому.
Ксения З.• 14 августа 2022
Ответ дляЦветочница
Зачем Вы здесь? Вы мазохист или троль?
Мазохистка
автор Швабристка • 14 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
Вот и у меня такая же позиция
Пенек Возмездия• 14 августа 2022
Знали бы суть,не донатили бы
Аноним Первый• 14 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Вот и у меня такая же позиция
Жму руку
Тушь для2го класса• 14 августа 2022
Ответ дляШкура Шуры
Це до чого?
Тому що це не рішення, це така херня собача.
Це типу призив не донатьте і ви, бо це ж бачте но бездомна бочка. Хто не допомагає, той сидить тихенько. А не кічиться, що ось вона яка я і мене не совісно! Вже було декілька блогерів, які також пижилися, потім в наступних своїй сторіз з соплями вибачалися.
neortoju• 14 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Москва
И как общее настроение знакомых? Поддерживают войну или против?
Просто Филя• 14 августа 2022
Вирішила що можна без манікюру-педікюру, кросівки, плаття почекають. Просто це єдине можна зробити, щоб хлопці на передовій знали, що нам не байдуже.
Saudade• 14 августа 2022
Блін, я створюю тему про общество, не чіпая політику - анонімний бан

Автор срачну тему на тему політики і зсу - хоть би що
Госпожа_тамагочи• 14 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Вот и у меня такая же позиция
И у меня.Там,если потрясти всё шобло из Кабмина и Рады,на всю армию хватило бы с лихвой.
Тушь для2го класса• 14 августа 2022
Ответ дляSaudade

То скаржтеся!
Просто Филя• 14 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...
PayPal через vpn. Нижче кинула лінк, донадьте
Цветочница• 14 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Мазохистка
Ну Вам бы к психологу, а не на нашу советчицу.
автор Швабристка • 14 августа 2022
Ответ дляSaudade

При чем политика к донатам? Это распоряжение своими финансами
Saudade• 14 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Тут явно політика. Як гадаєте, приємно таке читати жінкам, сини котрих захищають Україну?
Ксения З.• 14 августа 2022
Ответ дляneortoju
Тех, кто из Москвы, я об этом не спрашивала. Спросила трех своих бывших, но они из других городов
Шкура Шуры• 14 августа 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Ми з чоловіком допомагаємо багато,і волонтерили також в березні-квітні.Но я не засуджую людей,хто нічого не робить,хай буде на їх совісті.Вважаю,що кожен має допомагати ,як може,аде це має бути від душі
Тушь для2го класса• 14 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Як найближчим часом не настане перемога, то велике питання чи будете ви потім розпоряжатися тими своїми фінансами.
Люблю_джаз• 14 августа 2022
Я донатию со своей зп 1.5%, ежемесячно, с 2014года
neortoju• 14 августа 2022
Ответ дляКсения З.
И что они сказали? Бывшие?
автор Швабристка • 14 августа 2022
Ответ дляSaudade
Что именно неприятно? Что сбор с официально работающих взыскивают? Или что многие донатят добровольно?
Тушь для2го класса• 14 августа 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я пишу - хто не допомагає сидить тихенько. А не як тут, шукає однодумців і тисне їм руки.
Хоча не важко здогадатися для чого і ким створена ця тема.
Тому скарга на тему і відповідно, на автора, також.
Saudade• 14 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Скажіть захисникам дякую, шо взагалі працюєте(
Ацетилсалициловая кислота• 14 августа 2022
Зараз побачимо, як дружини айтішніків підтримують армію ;-)
Ксения З.• 14 августа 2022
Ответ дляneortoju
И что они сказали? Бывшие?
Удалено администрацией...
Анна_Бель• 14 августа 2022
Донати закінчились. Чоловік без роботи, його робота залишилась за кордоном. По дурному було, віддавати кошти. Але вірили, тепер не вірю нікому і в ніщо
Пенять на зеркало• 14 августа 2022
Постійно скидаю кошти Притулі, Повернись живим і на кровоспинні серветки Кровоспас, а так ще інколи деяким волонтерам і на місцеві збори. Це єдине, чим я можу допомогти зараз ЗСУ.
Изподтишка• 14 августа 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Хто не донатить той москаль.
Ответ дляИ.О. человека
Удалено администрацией...
купуйте напряму, конкретному бійцю. Що вам заважає? Чи ви іншу армію підтримуєте?