Гороховая• 14 августа 2022
Binance - як купити крипту зараз? з укр. карти можливо? варіанти?
Власне, питання - чи можна зараз зареєструватись на Binance і з якої картки купити криптовалюту? Читала, що зараз ця платформа не прйимає картки укр. банків. чи можна пайонір, наприклад, привязати?
або якісь інші шляхи
Гороховая
• 14 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Напрямую с карты нельзя. Покупаю через P2P и оплачиваю картой
дякую, а що можна детальніше про Р2Р - для чайників?
Гороховая
• 14 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
я правильно розумію, я привязую карту, наприклад, віртуалку приватівську, і з неї на Р2Р можу розраховуватись?
Неместная Я• 17 августа 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Почему нельзя? Можно. Я месяц назад с карты заводила на бинанс гривны, а потом покупала крипту.