Мастер Пис• 14 августа 2022
Питания що робити з магазином?
Дівчата, з питаннячком до вас, не знаю як і бути. Дуже хочу почути розумні думки, може поради. Знаходжусь в прикордонній області, окупації немає вже з квітня. З того ж часу почали вже працювати. Маю власний магазин жіночого одягу. Клієнти напрацьовані роками, дохід для маленького міста був гарний. Зараз інколи в нуль інколи маю додавати гроші на розходи магазину із зарплатні. Продавець дуже гарний, розумію і їй потрібно робота.... Навіть не знаю що роботи далі(, чи ще подивитись пару місяців як воно буде чи просто вже зараз згортатися? Приміщення власне, але тупо оформлене, його можна використовувати тільки під таку саму діяльність. Які у кого прогнози про малий біз?
Дякую за ваші думки й миру нам всім
Стриптизерка• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
А если рыльно - мыльное?
Типа маленькие ларьки - магазины с кометикой и товарами за спиной продавца?
Боже упаси
Только те магазины, где можно пощупать и нюхать, сетевые
Никакого совка
Боже упаси
Никакого совка
Мастер Пис
• 15 августа 2022
Ответ дляСтриптизерка
Боже упаси
Никакого совка
Боже упаси
Никакого совка
Да такого уже никто не хочет
Мастер Пис
• 15 августа 2022
Ну або це має бути щось унікальне й потрібне під час війни, але крім продуктів навіть не знаю.
ПуГоФФка• 15 августа 2022
Продавца уволить, нанять толкового таргетолога и уйти в инсту. Там делать пиар и на местном уровне, и по всей Украине.
Уравнобешенная• 15 августа 2022
Ответ дляМастер Пис
Ну це варіант, але сетьові магазини(, я їм не конкурент
Я з 01.07 закрила магазин побутової хімії, приміщення орендоване, ціни на деякі позиції зросли на 100% і більше, весь товар їде по факту, акцій немає. Люди купують лише по необхідності . В мене переважно добре йшли товари з Європи, ціна прив´язана до валюти і палива... Люди економлять, як можуть 😔
неДодекаэдр• 15 августа 2022
Ответ дляСтриптизерка
Боже упаси
Никакого совка
Боже упаси
Никакого совка
Нет, только интернет делать. Сайт или страницу, магазин под склад и самовывоз. Но там ещё реклама, тоже затраты
Мастер Пис
• 15 августа 2022
Ответ дляПуГоФФка
Ось інста для мене закрита й незрозуміла поки що, як не намагалася розібратися. Хоча сторінка є. Але головне питання, що робити з фізичним магазином, приміщення зараз не продукти не здати, хіба за копійки(
Уравнобешенная• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Я сейчас пытаюсь найти поставщика детских подгузников, знаю, что товар такой, что покупать будут в любом случае. Есть сайт, знаю, как продвижение сделать, есть деньги и склад под хранение, даже если контейнер привезти. Но с поставщиками туго, те прайсы, что кидали - ну такое. Проктер вряд-ли захочет не с сетью работать. Короче что-то думаю в этом направлении. Продукты морально не потяну, не хочу.
Дистрибуцією проктера займається СавСервіс, але там зараз такі ціни
Мастер Пис
• 15 августа 2022
Ответ дляУравнобешенная
Як вирішили питання залишків?
Уравнобешенная• 15 августа 2022
Ответ дляМастер Пис
Як вирішили питання залишків?
Я готувалася до закриття від 24 лютого, я розуміла що то до того йде😢 Розпродала в основному, багато собі залишила, є ще залишки канцтоварів, але то вже порівняно зі всім іншим фігня
ПуГоФФка• 15 августа 2022
Ответ дляМастер Пис
Так наймите специалиста. Вместо того, чтобы содержать продавца, вы за эти деньги можете поработать с таргетологом - вам и по странице подскажут как вести, и рекламу настроят
Мастер Пис
• 15 августа 2022
Дякую, дівчата, всім за думки! Буду щось вирішувати. Можливо варіант онлайн + магазин як склад та місце самовивозу
Ёшки_Матрёшки• 15 августа 2022
Ответ дляМастер Пис
Так опалювальний сезон це гостре питання(. Так жаль все кидати, стільки грошей, сил вкладено(( й тільки почало гарний дохід приносити й все по новій(.
А тимчасово прикрити теж певно не варіант, активні клієнти розійдуться хто куди ( якщо взагалі будуть)
А з іншого боку, якщо дасть Бог і ЗСУ війна швидко скінчиться, потім не жалкувати, що все звернула й закрила
:(
Ответ дляparele
У сожалению, прогнозы не очень оптимистичны. Впереди зима и отопительный сезон, вряд ли покупательская способность вырастет. Может, на продукты можно как-то переключиться?
Что значит отопительный сезон? Цены подримать не будут. Такое впечатление, что всем внесли в уши этот отопительный сезон. Будет как и был ранее дорогим.
На морозе• 15 августа 2022
Автор, а на суборенду не пробовали искать кого-то? Пока хоть так, а то продавит сейчас коммерческую недвижимость не самый хороший вариант, потом купить трудно будет без дохода
Ответ дляМастер Пис
Боюсь вчинити не правильно: закрити ( слати чи продати недорого магазин, щоб хоч якісь гроші дістати з нього), а потім жалкувати як ситуація налагодиться. Грошей зайвих немає, я сама годую родину
Продавати зараз точно не варіант, ціни на нулі. Варіанти:
1) розширити асортимент, якщо є знайомі, в яких ті самі проблеми і теж товари для жінок, можна об’єднатися і взяти під реалізацію до себе
2) можна сдати свій магазин, а своє розпродувати онлайн або теж віддати комусь на реалізацію
3) здати частину приміщення під суміжну сферу (стійки під одяг, білизну, косметику)
4) залишити як пункт самовивозу і сконцентруватися на он-лайні. В мене залишки доволі непогано розпродавались на модній касти коли там ще був формат акцій. І під реалізацію конкурентам теж багато віддавала
Люблю_джаз• 15 августа 2022
Я бы закрывала или сводила на шоу рум (чтобы уменьшить затраты и не потерять клиентов).
Но в объеме магазина боюсь зимой будв одни убытки. По поводу все наладится... ох нескоро
Хи хи, ну ну• 15 августа 2022
В західній частині України маєм 3 магазини чоловічого взуття. По нулях майже кожен день ходимо, хіба на жіноче переходити. Одні жінки і пенсіонери у місті
Ответ дляПандора
Вы серьезно не понимаете?
Многие лишились доходов, цены выросли на все, на отопление цены поднимать уже как бы и не обязательно, достаточно того, что он просто будет. Его и до войны многие вытягивали с трудом.
Редисочка• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
А если рыльно - мыльное?
Рыльно-мыльные не прибыльны сейчас. Смотрю, как Простор в нашем городе еле выживает. Пригород столицы
Редисочка• 15 августа 2022
Ответ дляМастер Пис
Я не знаю хто зараз захоче взяти в оренду, якщо честно. онлайн теж декілька років тому закрила, впали продажі сильно. А от в реалі, наживо, було дуже гарно,але я тим жила довгий час і все для клієнтів, тому й так боляче все кидати
Магазин зоотоварів не варіант?
Nightbringer• 15 августа 2022
вот они наши бизнесменши:торговля никакая,практически убытки,а наёмного работника держат,сами стать за прилавок не хотят.
ПуФФынка_мисс• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Есть у меня прайсы Польши. Вот-вот жду поднятия цен у нас.
А киевские чиколино? Тоже хорошие
Пугачиха• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Сворачивайте это дело и идите в продукты, если нервов и денег хватит, ну и если место хорошее для продуктов.
Я только закрыла свои продукты и сдала в аренду. Ну его на фиг, не тяну. Киев
Пугачиха• 15 августа 2022
Ответ дляПуГоФФка
Это может обойтись дороже продавца. Хотя да, от него явно лучше отказаться. Если вбухивать в рекламу и раскрутку, должен быть хороший ассортимент, чтобы было что рекламировать.
Пугачиха• 15 августа 2022
Ответ дляПандора
Для жил фонда такие же, а вот не жилой совсем нет, цены подняли ещё в октябре, в мае вступило в силу, я за помещение 40 кв за прошлый год только отопления 30 тыс заплатила. Пересчитали уже в мае и добавили. А что будет в этом году, хз.
неДодекаэдр• 15 августа 2022
Ответ дляПугачиха
Морально или финансово не тянете?
Пугачиха• 15 августа 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Морально или финансово не тянете?
Больше финансово. Деньги на выходе уже далеко не те, а мороки много. У меня дела пошли на спад с карантином, потихоньку покатилось вниз((( был бы хороший выхлоп, можно пахать, а так... Надоело
Ответ дляПугачиха
До войны все было до войны