Проня_Прокоповна• 15 августа 2022
Краків - Київ як добратися?
Допоможіть скласти оптимальний маршрут Краків-Київ. Прилітаю в Краків (переліт 3 години, до того 2 години автомобілем) з дітьми. Потрібно добратися в Київ. Порадьте, будь ласка. Я бачу 2 варіанти - автобусом до Переїмишля, потім поїздом до Києва. Наскільки складно піймати квитки? Другий варіант - автобусом до Львова, потім поїздом до Києва.
Хто останнім часом перетинав кордон, наскільки великі черги?
Леся Українка• 15 августа 2022
От Кракова до пшемысля тоже кусок дороги...четыре часа почти ехали на электричке
Мадам Подлинник• 15 августа 2022
Электричкой до Перемышля, потом поездом в Киев, который по расписанию в 23-10, но обычно уходит позже. Из Кракова выезжать электричкой не позже 18 часов, т.к. часто опаздывают.
Проня_Прокоповна
• 15 августа 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Супер дякую. Звідки електричка?
Мадам Подлинник• 15 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Супер дякую. Звідки електричка?
В 18 с чем-то Берлин-Перемышль через Краков, в 17 с чем-то Прага-Киев через Краков, отправляются с вокзала. Билеты брать обязательно заранее.
Регионщица• 15 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Супер дякую. Звідки електричка?
електрички ходять з центрального жд вокзалу, який знаходиться в центрі, можна квитки взяти і в електричці, вони дуже комфортні, навіть вагон-ресторан є, 4 години комфортно їхати
Мадам Подлинник• 15 августа 2022
Ответ дляРегионщица
В самой электричке если брать билеты, то можно оказаться без места, а ехать минимум три часа.
Регионщица• 15 августа 2022
Ответ дляМадам Подлинник
в вагоні-ресторані завжди є місця, ми там сиділи, також без місця купували квитки
Мадам Подлинник• 15 августа 2022
Ответ дляРегионщица
Ну такое, я когда ехала, то людей без мест было очень много, стояли в проходах, в тамбуре. Но я думаю, автор сама решит, как ей лучше.
Заместитель автора• 15 августа 2022
подскажите пожалуйста проезд по Чехии и Польше для Украинцев платный?
ЗдесяЯ• 15 августа 2022
Ми їхали з Кракова до Києва автобусом. До цього теж літак, навіщо стільки пересадок робити?
Проня_Прокоповна
• 15 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Скільки годин їхали? Скільки на кордоні стояли? Реально одному дорослому з двома дітьми?
ЗдесяЯ• 16 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Реально, чому ні. Я одна була з двома дітьми. Пересадки точно важче ніж їхати в автобусі. В 2 години ночі виїхали, в 8 вечора були в Києві. Кордон в принципі пройшли за 2 години, але провели там 5, тому що одного пасажира перевіряли надто довго, всі чекали
Мадам Подлинник• 16 августа 2022
Ответ дляЗаместитель автора
По Польше платный
Куплю орехи• 16 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
По этой причине лучше искать тех,кто завезёт на машине.Я возила друзей,на легковой машине, на границы не стоят-очереди нет в отличии от бусиков и автобусов.Их было 4 человека,заплатили 8000 грн Хмельницкий-Краков (аэропорт) им вышло дешевле,чем перевозчиками и удобнее.
ЗдесяЯ• 16 августа 2022
Ответ дляКуплю орехи
Я заплатила за трьох близько 3000 грн, тому що купувала квитки завчасно на фліксбас. Своєю машиною поїхала б, якби тільки до Польщі, ми ще літаком в іншу країну летіли
Ответ дляКуплю орехи
Напишіть мені, будь ласка
Куплю орехи• 17 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
В вашему випадку може і краще,але до самого аеропорту ще таксі 500 злотих.клацнула випадково аноніма
ЗдесяЯ• 17 августа 2022
Ответ дляКуплю орехи
Я в Кракові з аэропорту до автовокзалу заплатила 40 злотых за таксі
ЗдесяЯ• 17 августа 2022
Ответ дляchaechka_
За 16 км и пол часа езды даже в самом глухом городе в Украине таких цен нет на такси.Не придумывайте
Мені на вигадки часу нема
ЗдесяЯ• 17 августа 2022
Ответ дляchaechka_
Зараз трохи дорожче вже, аж 57 злотих