Не буду• 15 августа 2022
Канада - потрібна вакцинація?
Дівчата, хто приїхав у Канаду?
Потрібна вакцинація?
- просто щоб приїхати,
- щоб жити,
- робота, школа.
Потрібна вакцинація?
- просто щоб приїхати,
- щоб жити,
- робота, школа.
База_птеродактилей• 15 августа 2022
Для українців не потрібна для в´їзду зараз
Але так, там доведеться вакцинуватись
до прильоту обов´язково треба зареєструватись в програмі на телефоні спеціальній
Але так, там доведеться вакцинуватись
Не буду
• 15 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Але так, там доведеться вакцинуватись
тобто це обов´язково?
Бачу, дарма стільки сил потратила для візи..
Не буду
• 15 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Але так, там доведеться вакцинуватись
там уже 4 потрібно мати?
а хто не має взагалі, то 4 колять одразу?)
База_птеродактилей• 15 августа 2022
Ответ дляНе буду
тобто це обов´язково?
Для в´їзду для Українців обмежень немає. Але може бути карантин і, загалом, потім можуть зобов´язати для роботи тощо.
База_птеродактилей• 15 августа 2022
Ответ дляНе буду
там уже 4 потрібно мати?
До чого тут 4? Ви отримали першу та другу дозу вакцини і спокійно працюєте, поки вона діє.
Бустерні лише для подовження.
Директриссимо• 15 августа 2022
За 72 часа до вылета заполняете ArriveCAN.
Если есть вакцина, то карантин не сидите, но могут выборочно попросить пройти тест. Если нет вакцины, то 2 недели карантин(и тест в аэропорту и онлайн на 6-8 день(точно не помню).
Аноним Первый• 15 августа 2022
Ответ дляНе буду
тобто це обов´язково?
«Купіть» поки в Україні, а там видно буде, може можна буде відмовитись від інших доз в майбутньому, мотивуючи , що вже є дві
Не буду
• 15 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
це нереально..
Аноним Первый• 15 августа 2022
Ответ дляНе буду
це нереально..
Купити в Україні можна. Я контактів не маю, але точно знаю , що це реально.
дамаАмстердама• 15 августа 2022
В Канаді вакциновані навіть діти з 12років. Родичі там живуть. Вакцинувалися всі. Бо без прививок діти на заняття ходити не могли, дорослих в магазин не пускали і т.д.
В країні там строго з цим. Прочитайте про конвой свободи.
Кривая спроса• 16 августа 2022
По CUAET можно без вакцины приехать, но две недели карантин будет.