Налитое яблочко• 16 августа 2022

Чим займаєтеся, що допомагає не поїхати дахом?

В чотирьох стінах капець набридло... Працюю онлайн, як можу допомагаю нашим воїнам, донька виросла і живе окремо, але сидячи вдома, вирватися кудись не дуже є можливості. Місто маленьке, та й не сильно б зараз десь шастала. Фільми, книжки, якісь комп ігри вже й так занадто багато.
Поділіться своїм досвідом, що допомагає відвести душу? Чим ще зараз займаєтеся, крім побутових питань та роботи?
Томатико• 16 августа 2022
Читаю, вяжу, вышиваю, смотрю фильмы. Дома так было

Губной рояль• 16 августа 2022
Уборка, расхламление, уход за собой
Поумничка• 16 августа 2022
Вяжу, слушаю детективы, смотрю сериалы/фильмы, играю в комп игры) люблю печь, гулять, купила набор вышивки никак руки не дойдут. А скоро школа.
Не знаю, автор, где воемени еще брать, чтобы скучать))
Барбитта• 16 августа 2022
Утром пробежка. Потом работа онлайн вперемешку с домашними делами. После работы могу во дворе с соседями поторчать. В выходной с подругами ездила на пляж, сейчас ходим в ТРЦ. Хотя у меня муж есть и сын ещё не выпорхнул из гнезда). Могу сходить в поле за цветами (мы на окраине живем). Летом проще, вот зимой будет депресивненько совсем.
Швидка Настя• 16 августа 2022
Рисую
автор Налитое яблочко • 16 августа 2022
Ответ дляПоумничка
Поки донька була школяркою, я теж не задумувалася про вільний час.
МощныйШива• 16 августа 2022
Я рисовать начала в свои 45 Очень увлекательно.
Раньше вообще не моё было.

Король дивана• 16 августа 2022
Були такі самі думки і стан схожий на ваш. Думала з розуму зійду. А тоді так вийшло, що прооперували руку. Тепер думаю, чого мені не вистачало?
автор Налитое яблочко • 16 августа 2022
Ответ дляКороль дивана
Ой-ой, співчуваю! Так, здоров´я та просте життя починаємо цінувати тоді, коли його починає не вистачати.
Король дивана• 16 августа 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Саме так) Моя бабуся казала, ’не шугай горе, воне тебе само знайде.’ Тому радійте і цінуйте те, що маєте. Гарного настрою вам.
Atlantis_gate• 16 августа 2022
бухло)
Твоя подруга• 16 августа 2022
Майже Щоденні тренування, не менше години, інтервально-кругові, з резинками, обважнювачами, планки різні, вмію себе нагрузити 😉 плюс кардіо 2-3 рази на тиждень.
Це моя щоденна рутина, яка мене тримає в тонусі
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа 2022
По вечерам хожу в интенсивном темпе. Наушники в уши и пошла.
Картины по номерам разрисовываю.
Хочу ещё вышиванку сама себе вышить, но пока не разобралась в вопросе.
Вчера, по следам темы о возрасте разбиралась с типами старения. Чуть ранее с вопросами эндокринологии и влияния гормонов на жизнь человека.
В принципе Советчица не даёт расслабиться.
На пилатес или йогу все хочу пойти, времени нет. И в бассейн.
Уже полгода как достала ’Имя розы’ из кладовки и никак не прочитаю.
С подружками уже месяца 2 не могу встретиться, то времени нет, то сил.
Короче, наверное у меня обратная ситуация.
Фисташковый кокец• 16 августа 2022
Начала изучаиь Таро
Увлекает
Просто звязда• 16 августа 2022
Море, пляж. Море, пляж. И так по кругу
автор Налитое яблочко • 16 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Море, пляж. Море, пляж. И так по кругу
Пляж замінований?
Вибачайте за дурний гумор. У мене знайома в Одесі живе, вона в цьому році до моря навіть не наближується.
Просто звязда• 16 августа 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Пляж замінований?
А море только в Украине? Нет конечно.
автор Налитое яблочко • 16 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
А море только в Украине? Нет конечно.
Та я ж кажу, дурний гумор. Це реально класно, що у Вас є така можливість.
Просто звязда• 16 августа 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Наверное. Уже и надоело все лето.

Елена1005• 16 августа 2022
Робота, спортзал
Вилами по Воде• 16 августа 2022
По врачам бегаю ((( блин и убрать дома не когда
Твердая валюта• 16 августа 2022
Ответ дляТвоя подруга
Вдома тренуєтесь? Якщо так, то підкиньте якісь програми, будь ласка. Чи з ким тренуєтесь онлайн.
Зрозуміла, що не вистачає спорту, закинула все коли надірвалі мініск. Але треба повертатись до спорту)
Твердая валюта• 16 августа 2022
Автор, я вам заздрю!
Скільки його всього цікавого, що хотілося б спробувати, але я зараз теж в селі.
Робота, дитина, підготовка до вступу, ремонт, можу картини по номерам порозмальовувати. На більше часу немаю.
Якщо є можливість йдіть на спорт, повчіться малювати, зараз купа онлайн уроків, виберіть щось для душі. Поробіть композиції з сукулентів.
Твоя подруга• 16 августа 2022
Ответ дляТвердая валюта
Я завантажила таймер, їх багато, оберіть, який вами зручніше, зробила собі 4 кола вправ.
Базові, самі дієві.
Відтискання від полу, відтискання зворотні, прес, сідничний міст, планки різні, дуже класні динамічні.
Встановлюєте інтервали роботи, відпочинку.
Змінюєте вправи, робите довше інтервали роботи.
Я так працюю
Твоя подруга• 16 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Море, пляж. Море, пляж. И так по кругу
Так, море обожнюю, набираюся сил
Твердая валюта• 16 августа 2022
Ответ дляТвоя подруга
Базові, самі дієві.
Я так працюю
Дякую!
Царевна в уггах• 16 августа 2022
Консервирую, то, что вырастила в саду и в огороде.
А так хочется мира и моря!
Настроение часто депрессивное, ничего не хочется...