Cognac.in.ua• 16 августа 2022

Черговий подарунок Коломойському

Українська сторона вийшла з юридичного процесу в США по позову "Приват-Банку" до ігоря Коломойського шляхом припинення участі в ньому, тобто просто відмовилась від позову на 674.533 млн. дол. Суд зафіксував бездіяльність відповідних органів влади України по данному питанню.

Тепер питання: скільки ще Зеленський торчить Коломойському?! Невже нам не потрібні гроші?!
Krasotka-d9fd• 16 августа 2022
Вы думаете Зеленский сидит в суде и занимается сейчас ним? Ему до него?
Это ниже людишки свои карман пополнили и слились
Анна_Бель• 16 августа 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Удалено администрацией...
Alena_Gordiychuk• 16 августа 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
автор Cognac.in.ua • 16 августа 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
це міжнародні позови, звичайно президент в курсі!
Julia 2020• 16 августа 2022
так а штаты не арестуют эти средства? у них же ордер на арест на Коло
автор Cognac.in.ua • 16 августа 2022
це ж наш позов, просто гроші ці зараз в США
Julia 2020• 16 августа 2022
Ответ дляCognac.in.ua
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=105793...
vikahma09• 16 августа 2022
на нас скоро всі плюнуть та й усе, через ці любові до Коломойського Єрмака і т.д От тоді й залишаться тільки лозунги і телемарафон.
Elena__Sh• 16 августа 2022
Как то на мировой арене мы выглядим все хуже и хуже
Лето72• 16 августа 2022
Коломойський ничим не допомагає ні Дніпру, ні армії. Взагалі. Так йому ще й грошей бракує . Падла .
Shipowner• 16 августа 2022
Ответ дляElena__Sh
Вы это кто?
Young cat• 16 августа 2022
Ответ дляElena__Sh
Да хрен с ней,с мировой ареной.Гражданам Украины все хуже и хуже...
Julia 2020• 16 августа 2022
кстати речь о 674 млрд, а не миллионах
правда Коло утверждает что это его личные средства) https://hromadske.ua/ru/posts/eto-byli-lichnye-sre...
Coffee is Love• 16 августа 2022
Боже-Боже.. а як грав у серіалі..які гарні слова казав..
ebbi• 16 августа 2022
Ответ дляKrasotka-d9fd
Ну ясное дело,к памятнику Екатерине в Одессе дело президенту есть,а к защите миллиардов воюющей полуразрушенной страны нет.Противна давно уже эта коломойская эпопея