Сільський ансамбль• 1 час назад

Посоветуйте фонарь/светильник

аккумуляторный в квартиру, чтоб светил ок. 6-7 часов, не дорогой. Чтоб можно было поесть приготовить, например, при его работе.
Карамелька• 1 час назад
Станції у вас немає, хоча б простої?
Бо мій найкращий ліхтар від екофлоу простого.
Ще доречі селфі лампа дешева - від павербанка
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
6-7 часов это только с пауэрбанком. Все лампы на аккумуляторах максимум 3 часа
мадам Везувий• 1 час назад
Нереально.
У мене дві лампочки, кожна світить добре десь 4 години, потім все.
Але вони по 250 грн., досить бюджетно.
Я під ними не готую довго, бо у нас електроплита, варимо щось швидко на туристичній плитці.
ТочноБудет• 1 час назад
От юсб 10 часов держит на заряде
автор Сільський ансамбль • 54 минуты назад
Ответ дляКарамелька
Станції у вас немає, хоча б простої?
Станции нет. А сколько держит селфи-лампа от павера (и какой мощности у вас павер)?
Стигла полуниця• 13 минут назад
Реально. У нас акумуляторних фонарь Almina. Коштує недорого, зарядку тримає багато годин, також є функція паверу, два режими світіння. В інеті коштує до 500 грн, турція. Найкраще наше придбання, хоча за роки війни вже в хаті є всі види освітлення