Я не Тролль• 16 августа 2022

Виплати аліментів державою. Хтось отримує?

Подала документи 2 тижні тому. Тиша. Як дізнатись про рішення?
Утка_в_тапках• 16 августа 2022
Це тільки тим у кого дохід низький чи одиноким матерям? А тим, у кого ухиляються чоловіки від сплат ? Може є в когось досвід, якщо колишній знаходиться в Криму, що з аліментами? Забути назавжди...

KaterionOK• 16 августа 2022
Взагалі в середньому (до війни) розглядали документи 15-18 днів. Тому чекайте.
KaterionOK• 16 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Це для тих, у кого платник аліментів ухиляється і не сплачує понад 6 місяців та внесений до єдиного реєстру боржників
Утка_в_тапках• 16 августа 2022
Цікаво. А якщо не сплачує багато років, то всю суму за багато років виплатять?
KaterionOK• 16 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Ні, такі «аліменти» призначаються на 6 місяців, потім знову потрібно документи подавати. Держава виплачує 50% (може і до 100%, але я особисто такого не бачила) прожиткового мінімуму, а не ту суму, яку суд нарахував
Утка_в_тапках• 16 августа 2022
Ответ дляKaterionOK
Я, здається, читала, що це тільки у випадку якщо у мами невеликий дохід?
Ростки жимолости• 16 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
а где и как надо подавать?
если папашка сдрис из страны можно ли чтото получить?

KaterionOK• 16 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Ні.
KaterionOK• 16 августа 2022
Ответ дляРостки жимолости
а где и как надо подавать?
Як тут кажуть на Совєтчице в СоВбез (відділ соціального забезпечення за місцем вашого проживання).
Потрібно зібрати ряд документів і якраз для тих у кого батьки ухиляються, перебувають невідомо де - призначаються «аліменти від держави»
Ростки жимолости• 16 августа 2022
Ответ дляKaterionOK
ой мать его, там такие дикие очереди...
Senia2207• 16 августа 2022
Ответ дляРостки жимолости
а где и как надо подавать?
Я подавала недавно .
Если есть в реестре должников то пробуйте подать .
Они в заявлении укажут что он уклоняется от алиментов ,и не зависимо где он находится он обязан платить .
Документы которые носила
Справка с работы о доходах за пол года
Справка с исполнительной о задолженности по алиментов тоже за пол года
Решение суда о назначении алиментов
Если есть недвижимость то доки на нее
У меня земельный пай (брала у арендатора стравку о доходах за пол года )
Ваши доки ,доки ребенка ,счёт с банка .
Рассматривают как мне сказали 10 /15дней .
Суммируют доход за пол года вычисляют прожиточный минимум на месяц .Вроде так насчитывают сумму не знаю .У всех по разному .
Senia2207• 16 августа 2022
А узнать приняли или нет ,мне сказали звонить в цнап где подавала
Senia2207• 16 августа 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Одинокие матери получают от гос.ва выплаты как мать одиночка .Эта выплаты для тех у кого папы не платят алименты но не менее чем пол года ,и если он есть в реестре должников
Ду да ду да ду• 17 августа 2022
Ответ дляKaterionOK
Ні.
Підкажіть, будь ласка, чи варто подавати заяву , якщо зарплата у мами хороша, наприклад тисяч 20, батько не платить аліменти років 7, є рішення суду по аліментам? Чи з такою зарплатою держава не буде допомагати? Дякую.
KaterionOK• 17 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
В постанові написано, що платять не менше 50% від прожиткового мінімуму , тобто держава має щось платити незалежно від ЗП мами.
Ду да ду да ду• 17 августа 2022
Ответ дляKaterionOK
Дякую