Усатая полосатая• 17 августа 2022

Брови Хмельницький

Привіт. Кого з бровістів у Хмельницькому ви пекомендуєте та де працює? Допоможіть, будь ласка. І ще таке питання: чи варто починати робити депіляцію брів, якщо вони у мене доволі світлі - здалеку все +-, але при денному світлі, навіть без прямого сонця, вони заросші і не привабливі?
Покорительная• 17 августа 2022
НЕ раджу НогтиБрови на СВОБОДИ. Зробила короткі і не симетричні.
Сподобалося в ТЦ Монблан на 2 пов салон, не памятаю назву. Пошукаю,якщо территоріально підходить.

После шести ни-ни• 17 августа 2022
Таня Варгата https://instagram.com/t.vargata?igshid=
автор Усатая полосатая • 17 августа 2022
Ответ дляПокорительная
А яка ціна брів у Монблані та коли робили?
Покорительная• 17 августа 2022
Ответ дляУсатая полосатая
400 у квітні