ВсеЧетко• 18 августа 2022
Матрац
Дівчата порадьте щось.
Матраци ортопедичні дуже дорогі.Грошей на такий матрац немає.Спати на чому потрібно.
Треба купити матрац , немає на чому спати я вже думала купити ссср матрац в епіцентрі є.
Може ви купляли щось недороге і залишились задоволені?
Щось підкажете ?
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
А ліжко яке у Вас?
200 на 200 десь так.
Майстерня домашнього текстилю• 18 августа 2022
Ватний матрас або з меблевого поролону 8-10 см товщиною.
Я тут с краю постою• 18 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
200 на 200 десь так.
Не розмір)) Ламелі чи тирсова плита. На що класти матрац будете?
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую
Я теж про таке думала.
Буду шукати.
Ортопедичний запропонували від 6000 грн.І то не знати чи якісний .
Я теж про таке думала.
Буду шукати.
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
190на180
Плита
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Матрац Ватин Тік
Ось такий є
Може хороший
Ось такий є
Може хороший
Ответ дляВсеЧетко
Матрац Ватин Тік
Ось такий є
Може хороший
Ось такий є
Може хороший
Нормальний. Я брала ватні матраси, як тимчасовий варіант, але користувались ними довго.
Я тут с краю постою• 18 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
190на180
Плита
Як тимчасовий варіант - ватний матрац, а зверху топер. На одних ватних спати буде не зручно. Але ж теж не сильно дешево вийде. Може розглянете варіант матрацу у кредит?
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Можна. Але чи витягну я?..подумаю над цим варіантом
Дитину зібрати дотшколи, повністю одяг.На осінь зиму.
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А якої фірми ви брали? Дякую
Я тут с краю постою• 18 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
Тоді ватні беріть, а там видно буде. Ми як у нову квартиру переїхали, були без грошей, то взагалі півроку на полу на ковдрі спали і нічого все добре)))
Ответ дляВсеЧетко
А якої фірми ви брали? Дякую
На фірму не дивилась, просто брала ті, що потовщі були.
Паспортный стол• 18 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
А якої фірми ви брали? Дякую
Беріть з можливістю помацати. Відчуєте рукою, чи не збитий.
Раніше всі на таких спали. Якщо ним не кидатися, більше 10 років прослужить.
Якщо у вас твердий низ ліжка, і Ви не 120 кг важите, буде нормально.
Я ще у магазинах Ярослав схожі бачила. Може, ще у магазинах типу ЮСКу є.
Вечно недо...• 18 августа 2022
Я як весною майже щодня в корідорі спала, то купила собі меблевий поролон 50 мм. Спати зручно і спина перестала боліти
Вечно недо...• 18 августа 2022
Ответ дляМаТраСы
як варіант ще 7 см є.ще зручніше)
Мабуть
Та буде дорожче і важче в куток скручувати
ВсеЧетко
• 18 августа 2022
Ответ дляМаТраСы
якщо є основа. диван або старий матрац і проблема лиш в тому, що просів верхній м який шар, то є мінімцм три варіанти від 2100 до 3500 грн
Є основа більш нічого.
Покажіть що маєте розміри приблизні 190 на 190
60 метров сметаны• 18 августа 2022
В Юскі по акції можна купити , хороший матрас буде коштувати грошей, а дешевий вигнеться , прогнеться і спати не зручно і не комфортно. Ми в свій час купили дешевий і жалеуємо.