соева-сысоева• 18 августа 2022

Як зняти гроші з карти іноземного банку в Україні?

Маю іменну карту Mastercard з євро литовського банку. Сума невелика.
1. Чи можу я зняти саме євро в наших банках через касу?
2. Яка комісія при конвертаціях у гривню через банкомати різних банків?
Може хтось вже знімав та може поділитися інформацією.
Дякую за відповіді.
Мэри Попкинс• 18 августа 2022
Валюту снимать нельзя, с карты можно снимать деньги в любом банкомате и расчитываться во всех магазинах, комисия не маленькая, наверное во всех банках разнах, точную сумму не знаю.

автор соева-сысоева • 18 августа 2022
Перевіряла баланс в банкоматах Укрсиб та Приват. Суму у грн показує однакову. Виходить, що від курсу банка не залежить. Рахується, мабуть, як єдиний курс Мастеркард.
Залишається дізнатися комісії банків.
Этожзвяздаяегообожаю• 18 августа 2022
Большая сумма на карте? Зачастую выгоднее в магазинах рассчитываться.
автор соева-сысоева • 18 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та ні, 200 євро
Djacmin• 18 августа 2022
Можно снять, надо только заранее подать заявку. Вчера снимала евро. Правда у меня карта привата. Брали 1% за обналичивание.
автор соева-сысоева • 18 августа 2022
Ответ дляDjacmin
Супер, узнаю, спасибо
Мэри Попкинс• 18 августа 2022
Ответ дляDjacmin
Речь идет не о валютной карте привата. С карты иностранного банка валюту снимать нельзя, обналичка только гривной по курсу НБУ
автор соева-сысоева • 18 августа 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Да, только что звонила в Приват. Сказали, только в грн.
Малинка• 19 августа 2022
я такою просто розраховуюся у наших магазинах - жодної комісії, тож це найбільш вигідно.

автор соева-сысоева • 19 августа 2022
Ответ дляМалинка
Дякую.
Дізналась про комісії при знятті в банкоматі:
Приват 3%.
Укрсиб 0%.