Блины со смайликами• 18 августа 2022
Робота в інтернеті. Ваш досвід
Вітаю) Поділіться досвідом чи реально заробити щось в інтернеті без вкладень ?
Пробувала розібратись сама - заробіток на кліках, капчі, на переглядах, опитуваннях - фігня.. мізерні суми заробітку..
Колись пробувала дропшиппінг, мала невеликий дохід , але зараз страшно попасти на недобросовісних постачальників
Я только за!• 18 августа 2022
Як і всюди: якщо маєте знання та досвід, то можна заробляти хороші гроші. Це просто віддалена робота.
А якщо нічого не вмієте, то хіба що копійки, і то якщо пощастить.
Капризуля• 18 августа 2022
Смотря что вы умеете делать. Я учитель английского, преподавала онлайн по скайпу, был хороший доход. Сейчас вам еще напишут программисты, дизайнеры, переводчики и т.д., но какой вам из этого толк, если у вас нет этих знаний.
Мозговая пилочка• 18 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Підтримую. І я, і чоловік працюємо через інет. Правда він наразі на двох стільцях - і в зсу, і на основній роботі. Ми обидва специ у своїй справі і не виникло серйозних ускладнень з пошуком роботи.
Блины со смайликами
• 18 августа 2022
Так, якихось специфічних знань чи умінь не маю, війна забрала улюблену роботу... в спробах знайти щось без досвіду, але опускаються руки
Сплюшка• 18 августа 2022
Попробуйте посмотреть вакансии типа онлайн клиентской поддержки. Там не всегда нужны какие-то специфические знания. А работать часто можно из дома.
Vika_vse_ploxo• 18 августа 2022
я учитель русского языка ))) профессия в Украине , сами понимаете , не самая востребованная, пыталась работать копирайтером , но заработок очень скромный , больше пытаться что-то искать не стала , какой-то блок у меня на работу в интернете
Шумелкамышь-1• 18 августа 2022
Главное , не опускать руки . Кто ищет , тот найдёт . Я искала около трёх месяцев работу . Нашла!
l-martinuak• 21 августа 2022
Доброго дня.
Сама довгий час шукала роботу в інтернеті.
Вирішила спробувати мережевий - саморозвиток, фінансова грамотність, чудове комюніті, плюс непоганий заробіток і здоровя моєї сімї.
Якщо ви готові працювати, читати книги, розвиватись - чекаю вас в своїй команді.
Покрокове навчання, наставник і підтримка 24/7- гарантовано.
Не продажі, не ходити з каталогом і тд