Курочка-чубаточка• 19 августа 2022

Шаурма, який у вас рецепт?)

Поділіться рецептом шаурми)
Бочка порохУ• 19 августа 2022
Вихожу з дому, їду в шаурмячну, купую шаурму. Отакий рецепт
У кого такое было• 19 августа 2022
Соус аджика+майонез
Курячі бедра запесені+огірок+корейська морква+сир
І на гриль
Бабайко• 19 августа 2022
Это же мужская еда
Веселая моль• 19 августа 2022
Я майонез разбавляю кефиром 50/50.
Веселая моль• 19 августа 2022
Ответ дляБабайко
Это же мужская еда
Вот блин, а женская какая?
ХвостПистолетом• 19 августа 2022
Ответ дляБабайко
Это же мужская еда
Бабайко• 19 августа 2022
Ответ дляВеселая моль
Вот блин, а женская какая?
Ну фрукты йогурт там. Женщине не дано много ест
автор Курочка-чубаточка • 19 августа 2022
Ответ дляБочка порохУ
Я вас про це питала? Мені нецікавий стьоб,задовбали
Можливо є соус без майонеза?
Веселая моль• 19 августа 2022
Ответ дляБабайко
Та что ж так не везет, опять мужикам шаурма, а нам вишенки(
Украиночка• 19 августа 2022
Лаваш, змащую майонезом зверху посипаю тертим сиром( моцарела наприклад) та посипаю кропом ( можна й іншу зелень), викладаю обсмажені шматочки філе бедра курки , трохи американської гірчиці, цибулі, помідори тоненькі слайси, можна додати трішки мариновані огірки якщо є. Загорнути, і на пательні трохи олії, обсмажити. Смакота.
Украиночка• 19 августа 2022
Ответ дляБабайко
Это же мужская еда
Чому?!)) До вас і незнала що ж чоловіча і жіноча їжа
Гомосноб• 19 августа 2022
У меня без кетчупа-горчицы, соус 1:1 сметана с мазиком нежирным, чесночек с укропом растереть и туда, смазать лаваш, потом овощи (помидор, огурец, перец салатный нашинкованные, маринованный лук немного, филе обжаренное или иное мясо куриное), на сухую сковороду гриль и все.
Ответ дляБочка порохУ
Для вас напишу, раніше виходила, у нас був Каро- це найкраща шаурма, ніякого майонезу, соковиту, через війну він виїхав до Києва, я також зовсім в іншому місті, тут шаурма- лайно.
Украиночка• 19 августа 2022
Ответ дляБабайко

Значить я не жінка.
Гигиенишвили• 19 августа 2022
Все що є накидаю))) м´ясо головне смачно пожарити, я беру філе, обжарюю, потім додаю копчену паприку, часник, ложку кетчупі і ложку майонезу трішки води і тушкую поки вода випариться. Потім в лаваш, овочі, соус і готово
Гомосноб• 19 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можливо є соус без майонеза?
Можно некислую сметану взять, не жирную.
Бочка порохУ• 19 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спробуйте запитати в чаті вашого міста, думаю підкажуть де топова шаурма :) для мене домашня шарума ніколи не буде такою смачною, як в шаурмячних, бо там все-таки вертель і зовсім інше на смак м´ясо...
Ответ дляБочка порохУ
Ми пробували різну, вся бяка, м´яса мало, майонезу багато, як у Каро ніде не куштувала. Знаю, що не буде як там, але принаймні смачніша
кружкаЭсмарха• 19 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можливо є соус без майонеза?
Сметана горчица чеснок
Леди на мопеде• 19 августа 2022
Филе мелко режу, обжариваю с соевым соусом, специями. В процессе жарки лопаткой как бы июразбиваю кусочки. Соус: кетчуп, горчица, немного майонеза, сметана, все на глаз. На лаваш чуть соуса, курица, капуста, , корейская морковка,4 колечка маринованного огурца, 5 долек помидора, сверху соус. Заворачиваю, обжариваю . 2 раза уже делала - сочная, вкусная
Говорящая галограмма Чингисхана.• 19 августа 2022
Что в холодильнике найлется, то и кладу. Обычно это запеченое мясо/колбаса, лук, помидоры, разный сыр, маслины, кукуруза, зелень, грибы. Без майонеза, соус делаю сама. Обжариваю на сковородке.
Лика-прилипка• 19 августа 2022
Соус кефір+сметана + часник+ петрушка або кінза. Корейська морква, помідор, сир. Філе або стегно на грилі смажу. Все добро загорнула у лаваш і на грилі до скоринки рум´яної обсмажую. Соусом всередину поливаю після обсмаження. Перед тим як їсти починаєш.
И_В_офигительных_штанах• 19 августа 2022
3 ст.ложки кефира жирного
3 ст.ложки майонеза
3 ст.ложки сметаны
1 ст. ложка растительного масла
1 большой зубчик чеснока через пресс
на кончике ножа красного перца
на кончике ножа чёрного перца
немного кинзы, зелёного лука, укропа и петрушки

Всё взбить в блендере!!!!!

Это соус для шаурмы.
Соус от Маринки Творинки
300 мл раст.масла
150-200 мл молока
1 ст.л горчицы
1ч.л соли
1ч.л сахара
1ст.л лим.кислоты
400-500 гр натурального йогурта