Сестрица Алёнушка• 21 августа 2022
В моєї подруги з Приватбанку вкрали 130 тисяч гривень
Минулого тижня вона зняла гроші з вестерну і замовила їв видачу через касу банку.
В банк вона так в цей день і не попала, в 17.30 їй дзвонять з номеру 094 і говорять що ви замовили кошти, чи ви прийдете вже кінець дня….бла бла і пропонують повідомити три цифри, потім код з смс на що вона їх послала, ніхто нікому нічого не повідомляв, жодних данних.після чого вона зателефонувала в банк, їй підтвердили що це шахраї, приймуть міри і тд. Вона спокійно поклала телефон в шкафчик і ми парились, плавали. За годину вона бере телефон, там 15 пропущених з банку, масса смс з проханням підтвердити операцію і знято всі гроші 3 тис$ 700є і решту гроші з кредитки, при чому частина грошейперекинуті на різні карти, а частиною розраховувались за покупки в інтернеті. Гроші виведені з її валютних карт на гривневі, а самі валютні позакривали. В поліції заяву прийняти відмовились хоч ходила 3 рази. Єдине що в банку допомогли скласти заяви, запити, взяти виписки і тд. 64 тисячі на сьогодні банк їй вже повернув.
Пишу для того щоб всі були обережними.
Дуже прошу по25 разів не перепитувати чи давала вона якісь данні, ніхто нічого не давав. Ми самі в шоці як це відбулось
Пишу для того щоб всі були обережними.
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляclernikol
Нет, не могла, полиция обязана принять заявление. Вы либо что-то путаете, либо не знаете деталей события.
А ви знаєте і нічого не путаєте?
Ответ дляКраденые абрикосы
Оператор отделения могла сообщить об этом своим подельникам и скинуть деньги им на карты. Если территория неподконтрольна Украине,то оператор больше на работу не приходит?
Как -то все сложно для небольшой суммы.
Так не работают же отделения уже довольно давно
Крошка Енот• 21 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Вона не приходила у відділення, для чого?
Ну я ж не знаю как заказывались деньги. Могла по телефону заказать, могла в отделение прийти.
Только я не поняла одного, причём тут оккупированные территории если речь о Львове?
все по ГОСТу!• 21 августа 2022
И ещё странно другое, что банк вернул 67 тысяч. Если это мошенники - банк никогда из своего кармана не компенсирует.
КучМала• 21 августа 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
А как они мошенник узнали что она деньги заказала? Вопрос.. такое странное совпадение
Сотрудники привата слили.
Крошка Енот• 21 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Как -то все сложно для небольшой суммы.
На тех территриях банк не работает
Крошка Енот• 21 августа 2022
Ответ дляКучМала
Сотрудники привата слили.
Если что, сотрудники банка на полиграф ходят регулярно)
Краденые абрикосы• 21 августа 2022
Ответ дляChernobai
Где не работают?
Крошка Енот• 21 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Где не работают?
На оккупированых территориях
КучМала• 21 августа 2022
Ответ дляКрошка Енот
Возможно с оккупированных есть доступ к базам.
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляChernobai
Я без поняття. В поліції їй так і сказали що мол немає нам сенсу приймати заяву, ми нікого не знайдемо, йдіть в банк вони вам допоможуть
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ясно

Вы рассказываете о ситуации произошедшей лично с вами или с подругой, определитесь. Если с подругой, то вы можете не владеть достоверной информацией, либо что-то не так понять и т.д. Что касается отказа полицией принять заявление, то это ложь, такого быть не могло
Краденые абрикосы• 21 августа 2022
Ответ дляКрошка Енот
На оккупированых территориях
История во Львове случилась,при чем оккупацию автор упомянула я не поняла. У автора все очень туманно.
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляclernikol
Будь ласка, навчіться розуміти прочитане і не пишіть мені більше
Краденые абрикосы• 21 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
А так они ей не сказали не пиши заявление,им висяк лишний не нужен.
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
При тому що фізично дії могли відбуватись на окупованих територіях, так сказала поліція
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Типу того
МадамОхмури• 21 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
А заранее можно знать что это именно шахраи звонят? Или теперь все номера на 094 это телефоны преступников и трубку брать зась?
А ви знаєте чий це оператор? У вас а телефонній книзі багато номерів з 094? Відповідь- нуль!
ЖующаЯКонфету• 21 августа 2022
Ответ дляМадамОхмури
Приват звонить зі стаціонарних номерів, а не з мобільних
Ще й як Приват Банк телефонує з мобільних! Деякі співробітники (питання по ФОПу) часто телефонували з мобільного. І це були не шахраї. Тому що інформація мені надходила тільки в додаток Приват Банку, і ніяких даних карт вони не питали.
Краденые абрикосы• 21 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Вы очень сложно для понимания выражаете мысли. Какая разница,что думает дежурный ,он обязан принять заявление.
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ваше сообщение? Так с кем ситуация, с вами, с подругой или с вами обеими произошла? Ещё раз, если не с вами лично, то вы можете не знать детали, а потому не можете доказывать,что было и именно так, как вы пишите.
МадамОхмури• 21 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ну і?
А те, що не все так гладко, як ви пишите. Щось та сказала ваша подруга.
english book• 21 августа 2022
Ответ дляnavariya
І як? Можете відповісти в лічку)
Дякую)
Ви маєте на увазі як зняли?
Була продубльована його карта.Десь зробили її електронний зліпок.Можливо через накладку на банкомат,про які попереджають.Виготовили копії,і використали.Зняття відбувалося вночі,одночасно в трьох містах України,росії,і Європи.Знімали невеликими сумами,щоб обійти блок.Він почув вночі вібрацію від смс,і одразу не зрозумів,але потім подзвонив на гарячу лінію,і йому заблокували карту.
Сестрица Алёнушка
• 21 августа 2022
Ответ дляМадамОхмури
Ясно, вам видніше.
Бесстыдница• 21 августа 2022
Да ну , подуга сама где то налажала а теперь на лоха косит,всего не рассказывает и не верится ,что в ментовке отшили,они сейчас шуганые,стараются впрягаться
Бритоножка• 21 августа 2022
Ответ дляclernikol
Могут не принять, если если ЦУ свыше, что заявления связанные с приватом не принимать, потому что сб банка само будет разбираться и лишний шум не нужен.