Начну с себя.Я бы за Гонгадзе проголосовала,но мы все знаем,за что его убили.
Не вижу кандидатов достойных.Удивляет количество оргазмирующих на арика.Про мера-тот же вопрос.Как киевлянка, считаю,что Кличку нечего делать на этом посту,хреновый из него руководитель.Разогнать к чертовой матери всех,но где найти адекватных?Хотелось бы послушать ваше мнение.
Ответ дляPinkyPink
Ну то нащо нам тоді голову ламати над кандидатурою президента?) обираємо когось з МІДу і пам’ятаємо що не треба тягти всяке лайно в раду. Нагадаю що самі трешові кандидати завжди проходили по мажоритарці, тобто люди прекрасно знали кого вони обирають, не звинуватиш що по списку протягли, а ні - все самі зробили
Разогнать Раду,толку от нее все равно нет.
Ответ дляbananos
Ну ви тут з Чорноволом порівнюєте, він компартією не прикривався. Компромат на неї це явно не квиток, а багато чого значущого можна знайти. Захищати бувших комуняк які далі до влади рвуться це безглуздо, а не лише смішно. Тай і сьогоднішня її партія не найкраще її характеризує.
Ірино, ви? Невпізнала одразу
неоцінений вклад
Ірино, ви? Невпізнала одразу
неоцінений вклад
Ви взагалі в курсі, чому і як люди під час совка були вимушені ставати членами компартії? Останнім часом ви якась дивна, вибачте.
Ответ дляCheburaha
Економікою мають займатись економісти. Взагалі не обов´язково, щоб ці імена хтось знав до моменту формування парламентської коаліції.
Для нас головне - притомний президент, який буде відстоювати інтереси країні у зовнішньому світі, і притомний парламент, в якому не буде опзж та пр. швалі, якій все рівно на долю України. Та не буде випадкових людей- кнопкодавів, які взагалі не розуміють,за що вони голосують. А парламент вже обере спеціалістів-виконавців.
Это все нам всем понятно.
Но конкретных фамилий нет, людей нет.
Придет время голосовать - в бюллетнях опять все те же лица.
И привет.
Но конкретных фамилий нет, людей нет.
И привет.
Mrs.Ochmonek• 23 августа 2022
Ответ дляbananos
Ірино, ви? Невпізнала одразу
неоцінений вклад
Ірино, ви? Невпізнала одразу
неоцінений вклад
Я не її з Чорноволом порівнювала, а провела аналогію, якщо ви не зрозуміли: порівняти Герман з Фаріон, це як яника з Чорноволом.
Значущого знайти не можна, бо уже б знайшли ті, хто весь час дискредитують націоналістів.
’До влади рвуться’ - політичні партії і реалізують свої програми, якщо перебувають у владі. І вони, як раз не ’рвуться’ - тобто брешуть виборцям щось, що від них хочуть почути, щоб отримати владу. І не підкупувують.
А просто висловлюють свої ідеї, причому не міняючи їх десятиліттями. Шкода, що суспільство відстає на роки.
Перенесіться в 2014 рік і прочитайте, і порівняйте з тим,що зараз уже зрозуміло кожному
Я не вона, мені до її знань - дуже далеко, на жаль. В просвітництві назвіть мені когось кращого, якщо знаєте.
З останнього прослуханого - про Синявського
ArmUkraineNow• 23 августа 2022
Ответ дляOOH
Правильнее будет сказать: никому другому не даст.
Взмислі???
Ви знаєте щось або чули чутки про розкрадання армії Залужним????
Ответ дляmamarama
Опечатка, пардон.
Вас не знаю, так шо звыняйте, за вас голосовать не пойду.
Если до 35 ти себя проявите, как Залужный, тогда будем видеть.
Не факт ,что Залужный свою кандидатуру выдвинет.
Прощаю,а вы меня не дооцениваете.У меня есть ещё пару лет до 35-ти)
Mrs.Ochmonek• 23 августа 2022
Ответ дляmamarama
Господи, да у нас ни одного нет патриота в хорошем смысле этого слова, ни одного
Вот поэтому нужен Задужный.
Багато патріотів, як раз серед тих, хто воює, з них і треба обирати
Ответ дляklycha
Таки стальными. Зеленский или Залужный.
Ну вы сравнили з с пальцем.
Ответ дляРешка7777
,монобольшинтво показало(
голасовала бы за ...того же Притулу.
страшно , если Ерамак будет продолжать рулить всем
голасовала бы за ...того же Притулу.
Раз голАсовалА,то ок.
Ответ дляmamarama
Так дерзайте))
Сейчас как раз время возможностей.
Нет 35 лет
Ответ дляPinkyPink
Насправді, парламент важливіше президента, так і є
Ответ дляMrs.Ochmonek
Согласна, но надо, чтоб они стали общеизвестными для людей.
Я уверена, что все люди хотят порядочных у власти, а у нас их не было и нет, люди от безысходности уже голосуют за меньшее зло.
Ответ дляmamarama
Те же яйца, только в профиль.
Ответ дляmamarama
До 35-ти лет еще себя проявить надо, чтобы электорат заработать, любовь народную, уважение.
У вас работы лет не на один год, начинайте.
И лям копить самое время.
Lolla-0848• 23 августа 2022
Ответ дляzana076
Только зеленский, это самое лучшее, что с нами случилось за все 30 лет
Фраза гуляющая по укрнету
Оливия 0908• 23 августа 2022
Ответ дляYN8678
А если войну закончат быстро и нашей победой,то только Залужный.
Мы теперь навсегда военная держава
Ага. И будем жить, как в сериале ’Рассказ служанки’? Нет, уж, спасибо! Давайте закончим войну и выберем политика, который никогда подобного не допустит. Пусть пиз..Ит, как дышит, в уши заливает всем ’партнёрам’, лишь бы такого ужаса больше не испытывать.