Anna27021990• 22 августа 2022

Будущий Президент Украины. За кого голосовать, когда рассею выгоним?

Начну с себя.Я бы за Гонгадзе проголосовала,но мы все знаем,за что его убили.
Не вижу кандидатов достойных.Удивляет количество оргазмирующих на арика.Про мера-тот же вопрос.Как киевлянка, считаю,что Кличку нечего делать на этом посту,хреновый из него руководитель.Разогнать к чертовой матери всех,но где найти адекватных?Хотелось бы послушать ваше мнение.
-Инга-• 23 августа 2022
Ответ дляEkaterina .
Я чомусь думаю що і Притула піде
то что он пойдет я поняла еще за год до войны. Сейчас убеждена уже в этом).
Но - нет. Спасибо ему конечно огромное за все что он сейчас делает для армии, но фатит с нас...

Fallen_angel• 23 августа 2022
Вот смотрю я на это все и удивляюсь, одни кричат уберите этих, они коррупцию развели, убрали пришли другие, сами же выбрали, далее опять по кругу, везде все плохие, одни мы хорошие, прийдут следующие уберут полность коррупцию, взятки и т.д. будут орать те кто на них зарабатывал что правительство плохое жизни не дает. Замкнутый круг. Люди необходимо начинать с себя, что вы сделали для того чтобы кому-то стало лучше жить, да многие наши люди приезжают в Европу, гадят там и уезжают, при этом везде крича что они беженцы. Недавно была на озере, к сожалению много людей которые бухие в хлам, плевать им на все, экономику в стране поднимают с помощью покупки алкоголя, оставляют после себя кучу мусора и все. Или когда объявляют тревогу, а люди ходят гуляют как ни в чем не бывало, а потом снова плохие власти. Нужно начинать изменения с себя и окружения. Всем сердцем желаю нам победы. Зеленский сделал очень много для страны, считаю что лучший президент который был.
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та тріль то, вже немає таких упоротих
Откуда они берутся,эти упоротые?
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
просто саме ви за них не голосуватимете)
А вы?
Miere• 23 августа 2022
Ответ дляNastyushaK
Зе - преступник?
А почему же русня тоже орет во все горла что Зе престуник??
Почему у вас все так синхронно, что у них Зеленский бандит и должен под суд, что у вас..
На какую страну работаем? Признавайтесь.
А преступники те кто перешел на сторону врага, но их уничтожают планомерно, и уничтожат всех.
Потому-что у власти Зеленский а не предатель народа и государства.
Ну, чому він у них злочинець, я не знаю.
А для мене його злочини - в неінформуванні суспільства про небезпеку - де це бачено, щоб громадяне приймали рішення, послухавши заяву Байдена, а не свого президента? І тим самим спасли собі і внукам життя - ті, хто полишив Маріуполь завчасно, наприклад...
..в небажанні бачити реальний стан справ, звідки росли дороги і рейтинни, але загиналась армія.
Ну і далі багато чого до кучі. Переслідування патріотів, плекання свого культу, зупинка воєнних розробок, здорожчення втричі собівартрсті кілометра дороги..
Мій чоловік як волонтер лікував ато-шників...його знали в військоматі, а коли він прийшов зніматись з обліку у зв´язку з переїздом, там сказали, що шкода.. і що тепер, після виборів, вони нічого не отримують...

Я вам більше скажу. Побачивши, хто виграв вибори, я зрозуміла, що буде війна. І вивезла родину ще пару років тому.
На жаль, мої прогнози справдились. І це дає мені право вважати свої висновки вірними, а вміння логічно мислити - хорошим.
Зараз почнуть писати що я порохобот.. ні. Я йшла на вибори і ледь не плакала, що обирати нема кого, що в такі часи мусить Порошенко лишитись. Що попри всі його недоліки альтернативи йому не було. Мені не хотілось ’ржать’, або комусь щось довести. Я вважала рф найбільшою загрозою і обирала того, хто завдяки розуму, досвіду, патріотизму міг протистояти цій загрозі. На відміну від самозакозаного бидлуватого малороса.
bananos• 23 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
а мені смішно, коли ви пишите про ’бурхливу комуністичну діяльність і кар‘єру в партії’ - що ж там за діяльність така?) Може все-таки формальне членство для того, щоб захиститись і працювати в університеті як лінгвіст, літературознавець? Тому що діяльність для України у Фаріон - неоціненна, протягом усіх років Незалежності.

І так, смішно, коли за 30 років не знайшли аж більшого ’компромату’ на неї - тільки партійний квиток комуністки на два роки.
Ну ви тут з Чорноволом порівнюєте, він компартією не прикривався. Компромат на неї це явно не квиток, а багато чого значущого можна знайти. Захищати бувших комуняк які далі до влади рвуться це безглуздо, а не лише смішно. Тай і сьогоднішня її партія не найкраще її характеризує.
Ірино, ви? Невпізнала одразу неоцінений вклад
mamarama• 23 августа 2022
Ответ дляCheburaha
Ага, багато аналітиків каже, що він буде. Бо Ахмєтов в цій проєкт вклав вже великі кошти.
Господи, да у нас ни одного нет патриота в хорошем смысле этого слова, ни одного
Вот поэтому нужен Задужный.
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ для Fallen_angel
Вам в пиар компанию зели)
PinkyPink• 23 августа 2022
Ответ дляCheburaha
Розумні то добре, але чи є у нашої країни час давати людям, в яких зовсім інша спеціалізація, час на перекваліфікацію?
Я так думаю ключове хто з них збере потужну команду навколо себе. Один в полі не воїн. Який би не був чудовий Залужний, але якщо в нього не буде людини на посаду, к приміру, на мін економіки, то діла не буде. Треба не особистість обирати, а команду

Mrs.Ochmonek• 23 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
А вы?
Без сумніву за партію - так!
А от з президентом - побачимо, хто буде в кандидатах.

Данілов мені подобається, наприклад
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляmamarama
Вот поэтому нужен Задужный.
Он Залужный.Еще я есть,но мне нет 35 лет.
Cheburaha• 23 августа 2022
Ответ дляmamarama
А какие люди с соответствующей специализацией справятся с ситуацией в стране, на ваш взгляд?
Економікою мають займатись економісти. Взагалі не обов´язково, щоб ці імена хтось знав до моменту формування парламентської коаліції.
Для нас головне - притомний президент, який буде відстоювати інтереси країні у зовнішньому світі, і притомний парламент, в якому не буде опзж та пр. швалі, якій все рівно на долю України. Та не буде випадкових людей- кнопкодавів, які взагалі не розуміють,за що вони голосують. А парламент вже обере спеціалістів-виконавців.
Еленнн• 23 августа 2022
Ответ дляAny
Ну, погугліть. Правда, Медведчук у нас вмюдисущий, у нього і частка в 1+1. Але Подоляк так на сумнівних проєкьах прямо спеціалізувався. Д
Проєкт Дуичев пам´ятаєте? Теж він працював
і що характерно..,майно М. арештоване ж...,а канал? До речі, там гарна сума із бюджета зараз іде на беня-марафон... ( а ще так цікаво,що куча мужиків змогла втекти у нас за кордон,а М. бідний,не зміг домовитися.. чи не захотів чомусь..)
Miere• 23 августа 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
А ещё Виталий Ким отлично себя проявляет, глава Николаевской ОВА
Отлічно себе проявляє Марченко.
А Кім що робить, окрім відосиків?
Himikova• 23 августа 2022
Ответ дляbananos
Війна з 2013 року при чому тут Зеленський?
А обострился конфликт когда? При Зеленском началось полномаштабное.Это факт и никаких домыслов
Конкордія• 23 августа 2022
Ответ дляEkaterina .
Я чомусь думаю що і Притула піде
Да, хорошую часть голосов есть у него шанс отобрать себе)
Cheburaha• 23 августа 2022
Ответ дляmamarama
Вот поэтому нужен Задужный.
Головне щоб знову телебачення не перемогло як завжди
PinkyPink• 23 августа 2022
Ответ дляCheburaha
Прем´єра взагалі ми не обираємо, обирає парламент, тому немає сенсу і сперечатися. Залужного президентом я не проти, оскільки не бачу зараз взагалі альтернативи. Але подивимось на перелік кандидатів коли прийде час.
Мені ще Юрій Гудименко подобається
А хто подає кандидатуру прем’єра ?
Про парламент то Ви добре згадали, бо в нас тільки постаттю президента цікавляться, а в парламент традиційно обирають всяке лайно. Але ж закони нам саме парламент приймає, за кабмін парламент голосує.
Добрина• 23 августа 2022
Зеленский, самый достойный, всю войну с нами,24/7...,не пойму почему нужно искать кого-то нового! Зеленского весь мир уважает!!

Cheburaha• 23 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
Президент не повинен мати відношення до призначення міністрів, це справа парламенту. Сфера діяльності президента - зовнішні відносини, все
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляHimikova
А при ком он начался? Конфликт -это на кухне чашку не так поставил,а в Украине-война.
mamarama• 23 августа 2022
Ответ для Fallen_angel
Никто никогда не начнет с себя.
Если например, я за выполнение законов, и вся такая законопослушная, живу и все делаю по правилам, а пятеро живут по беспределу, не выполняя законов, они меня и пристрелить могут, а что, их все равно за взятку отмажут?
Так никогда не будем мы жить нормально.
На то и власть в стране, одна из функций контролировать выполнение ею же принятых законов, не антинародных, прошу заметить.
Вот пусть и занимаются тем, для чего они туда приведены, а не распилом бюджета, откатами и тому прочим.
А если мы каждый сам такой сознательный, так зачем нам правительство вообще?
Сами будем себя контролировать тогда.
Cheburaha• 23 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
А хто подає кандидатуру прем’єра ?
Подавати можна довго, але призначає прем´єра та міністрів парламент
bananos• 23 августа 2022
Ответ дляHimikova
Я взагалі ні за коло, але дивно домахатись до одного і виправдовувати іншого при якому війна 5 років була і який кричав « кулю в лоб то в лоб»🤷‍♀️
Himikova• 23 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Ракеты полетели 24.02.2002 года.
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляДобрина
А сколько платят?
PinkyPink• 23 августа 2022
Ответ дляCheburaha
Ну то нащо нам тоді голову ламати над кандидатурою президента?) обираємо когось з МІДу і пам’ятаємо що не треба тягти всяке лайно в раду. Нагадаю що самі трешові кандидати завжди проходили по мажоритарці, тобто люди прекрасно знали кого вони обирають, не звинуватиш що по списку протягли, а ні - все самі зробили
автор Anna27021990 • 23 августа 2022
Ответ дляHimikova
Ракеты полетели 24.02.2002 года.
Да ладно,на вас цифры обиделись.
Zelenkа• 23 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Откуда они берутся,эти упоротые?
Штаб Зе в соцмережах. В політичні штаби набирають саме таких, сліпо вірящих, їм можна платити три копійки, вони готові працювати за ідею)
mamarama• 23 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Опечатка, пардон.
Вас не знаю, так шо звыняйте, за вас голосовать не пойду.
Если до 35 ти себя проявите, как Залужный, тогда будем видеть.