karinaanik• 23 августа 2022
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
ну інші військові якось же одягли парадну форму, сорочки прасували, білі перчатки, все по формі, а президенту шо, важко виходить? давайте всі тоді в футболках будем
чому іншим нема такого послаблення?
Нашли к чему доеб*ться.
freedom_2015• 23 августа 2022
Ответ дляkll lena
Образ не вписується, всім пошили парадну форму, а йому ні. Типу він після цього в окоп полізе.
ну а парадну форму йому навіщо? це Залужний може одягти ,а президент в костюмі .Ну ось вирішили його до кінця війни так одягати ,хай буде)
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
чому іншим нема такого послаблення?
Та хай ходить, як хоче, все одно обіс…ть)
Вчора вишиванку обгадили, сьогодні футболку, одягнув би костюм,- те саме буде.
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
чому іншим нема такого послаблення?
Білі рукавички тільки в почесної варти. Так завжди було
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
чому іншим нема такого послаблення?
Лично у меня его одежда, не вызывает негодования.
frumoasa17• 23 августа 2022
Ответ дляkuskus
Не згодна, у костюмі було б норм на параді.
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
чому іншим нема такого послаблення?
Удалено администрацией...
freedom_2015• 23 августа 2022
Ответ дляkuskus
++куди костюм коли війна ,а парадну військову не заслужив .Тут за вишиванку гноблять десятком тем )))хоч взагалі одну голову показуй
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
чому іншим нема такого послаблення?
це зовсім інше, в армії-люди служать-і так дійсно в них є форма, правила й треба дотримуватися.
МаргаритаЛьвовна• 23 августа 2022
а почему вдалеке солдаты спиной развернуты к президенту? странновато смотрится.
откуда вообще кадр? это к сегодняшнему празднику приурочено?
ПЛЮС-МИНУС• 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ніколи не думала, що буду таке писати, але від воєнного образа Президента тащусь і від небритості. Про політику розбори потім, після війни. Сам факт жіночого погляду)))
после Тюльки уже пора бы понять, что имидж продумывают пиарщики и это, по сути, банальная манипуляция лохторатом.
Ответ дляkuskus
тут походу многие с ОКР - когда маниакально гладят белье, помешаны на внешнем виде и шолюдыскажуть. Слава богу таких уже 1%, в основном из забитых сел. Остальные вполне уже мыслят более прогрессивно
Kiss the sky• 23 августа 2022
Ага, был бы в костюме, взвились бы, что поди стОит, как два десятка танков,лучше бы вооружение купили,итд.
З точки зору композиції і пропорцій фото неможливо погане, як наче і фотограф і редактор сліпі. Композиційно каша, постава президента жахлива, він стоїть що той лантух в коморі, руки висять як сосиски. Дуже непрофесійно і без смаку. Але деякий символізм присутній, не той який вбачає автор, але є. Взагалі добре.