Ответ дляShipowner
И прекрасно
Жизненно и не постановочно
Він професійний актор. Що, так важко 10 хвилин постояти в нормальній позі? Складно знайти професійного оператора і режисера? Він символ, то і виглядати має відповідно до офіційності момента а не як гопарь під ларьком.
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Так я.. маю право оцінювати його інтелектуальні здібності, як президента моєї країни, на жаль вони не високі...
О, в тему подкатили эксперты.
Это же нужно быть человеком, с настолько высоким показателям айкью, что б на форуме, во время войны, писать, что наш президент интеллектуально недоразвит.
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляkarinaanik
О, в тему подкатили эксперты.
Та куди нам братися...
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Та куди нам братися...
Да, тут эксперты и по оценке интеллекта, и по знанию воинского устава.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Те саме відчуття, коли твої кросівки дорожчі, ніж у твого Президента
Куртка хуйла за 13к дол. краще виглядає?
Ответ дляКислая Вишенка
Хм.. Може, Арестович? Лукашенко? Лавров? Чи ви руками й ногами приписалм весь інтелект Байдену? Без ’Зе’ не було б американської допомоги.
Ага)) забули дописати у своєму дописі, що ви так думаєте... американці, наприклад в Афганістан, в Ізраїль постааляли зброю, також досягнення це Зе?. мені так подобається коли кожна домогосподарка, вважає себе політологос.. я зрозуміла що ви фанатка зе, думаю на цьому перестану вам відповідати.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
Ага, был бы в костюме, взвились бы, что поди стОит, как два десятка танков,лучше бы вооружение купили,итд.
Це просто істерички, яким що не вдінь - не вгодиш. Є така риса характеру, як гівнистість.
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????
ну інші військові якось же одягли парадну форму, сорочки прасували, білі перчатки, все по формі, а президенту шо, важко виходить? давайте всі тоді в футболках будем
чому іншим нема такого послаблення?
Зараз навкруги всі і ходять у футболках.
Олимпиада80• 23 августа 2022
Ответ дляcoloritka
Ви слово пафос не так розумієте мабуть
Нарочито просто і є пафос. А ви думаєте, що то лише коли у брендах і нарядах? Книжок в житті багато прочитали, тільки чесно?
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Интересно какой процент поддержки у Зеленского сегодня.
Маю надію, що довбодятлів, котрі вважають, що все що нам потрібно у війні - то новий президент, мінімум.
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Ой бляяяяя.
Експерт з оцінювання інтелекту.
Жизнь в кайф• 23 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Речь не об этом.
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ длязавитушка
не так
я б написала -Слава Богу, хоч раз нормальний одяг)
Так у нього одяг і НОРМАЛЬНИЙ.
Не святковий,не парадний,не пафосний.
Але й не помятий,розхристаний і не в пляжному варіанті.
Це і є НОРМАЛЬНИЙ.
Не святковий,не парадний,не пафосний.
Це і є НОРМАЛЬНИЙ.
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Бо я вважаю, що жінок не потрібно примушували до військового обліку. І взагалі-то, ви публічно знецінили інтелект нашого президента, та ще й нагло перейшли на особистості...
Ответ дляКислая Вишенка
А ви значить ні разу не переходили.. аль в нашій країні війна амви критикуєте рішення керівництва країни.. ви чого на путіна працюєте?
Kiss the sky• 23 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я не говорю, что он прям идельный идеал, но нах... ра цепляться ко всему? Хотя.... Это ещё фигня. Встретила в ФБ комментарий одной девушки, которая обвиняла даже не Зеленского, а его избирателей в войне, что на их совести Буча, Мариуполь, все города, которые бомбят, люди, которые гибнут.