Olgusya• 23 августа 2022

Це фото ламає стереотипи. Геронтократи рашки знову в шоці)))

lus_so• 23 августа 2022
Ответ дляShipowner
И прекрасно
Жизненно и не постановочно
Він професійний актор. Що, так важко 10 хвилин постояти в нормальній позі? Складно знайти професійного оператора і режисера? Він символ, то і виглядати має відповідно до офіційності момента а не як гопарь під ларьком.

karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Так я.. маю право оцінювати його інтелектуальні здібності, як президента моєї країни, на жаль вони не високі...
О, в тему подкатили эксперты.

Это же нужно быть человеком, с настолько высоким показателям айкью, что б на форуме, во время войны, писать, что наш президент интеллектуально недоразвит.
Аня_я• 23 августа 2022
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
Витя Янукович был видный дядька,высокий. Только смелости у него было намного меньше,чем у Зели
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляkarinaanik
О, в тему подкатили эксперты.

Та куди нам братися...
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Та куди нам братися...
Да, тут эксперты и по оценке интеллекта, и по знанию воинского устава.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Те саме відчуття, коли твої кросівки дорожчі, ніж у твого Президента
Куртка хуйла за 13к дол. краще виглядає?
coloritka• 23 августа 2022
Ответ дляkarinaanik
О, в тему подкатили эксперты.

+100

Еленка14• 23 августа 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
А мені такий його стиль дуже до душі
Мені теж. Війна, в країні криза в зв´язку з війною. Наш президент достойно і скромно олягнений.
Jave• 23 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Хм.. Може, Арестович? Лукашенко? Лавров? Чи ви руками й ногами приписалм весь інтелект Байдену? Без ’Зе’ не було б американської допомоги.
Ага)) забули дописати у своєму дописі, що ви так думаєте... американці, наприклад в Афганістан, в Ізраїль постааляли зброю, також досягнення це Зе?. мені так подобається коли кожна домогосподарка, вважає себе політологос.. я зрозуміла що ви фанатка зе, думаю на цьому перестану вам відповідати.
Жизнь в кайф• 23 августа 2022
Интересно какой процент поддержки у Зеленского сегодня.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
Ага, был бы в костюме, взвились бы, что поди стОит, как два десятка танков,лучше бы вооружение купили,итд.
Це просто істерички, яким що не вдінь - не вгодиш. Є така риса характеру, як гівнистість.
darsi• 23 августа 2022
Ответ дляcoloritka
От порох би смотрєлся да?
Та не, на Порошенко всегда плохо костюмы сидели, когда президентом был. Сейчас похудел, получше стало.
Еленка14• 23 августа 2022
Ответ длязавитушка
хто в гарячій точці через годину????

ну інші військові якось же одягли парадну форму, сорочки прасували, білі перчатки, все по формі, а президенту шо, важко виходить? давайте всі тоді в футболках будем
чому іншим нема такого послаблення?
Зараз навкруги всі і ходять у футболках.
Олимпиада80• 23 августа 2022
Ответ дляcoloritka
Ви слово пафос не так розумієте мабуть
Нарочито просто і є пафос. А ви думаєте, що то лише коли у брендах і нарядах? Книжок в житті багато прочитали, тільки чесно?
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Маю надію, що довбодятлів, котрі вважають, що все що нам потрібно у війні - то новий президент, мінімум.
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Ой бляяяяя.
Експерт з оцінювання інтелекту.
Жизнь в кайф• 23 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Речь не об этом.
Еленка14• 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
За вишиванку то гаюн розквакалось, що орнамент їх якась кубіта придумала, а ми юзаємо
Гаюні розгавкався, а наші підхватили, гавкали далі по всіх соцмережах
Shipowner• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
У вас выше?

Jave• 23 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Та куди нам братися...
Удалено администрацией...
kanuka• 23 августа 2022
Да, вот вам и артист разговорного жанра, не в росте дело, а в профессионализме, обладает даром убеждения, его побратимы кошевой, пикалов, юзик а всё не то, честь им не отдают
Shipowner• 23 августа 2022
Ответ дляJave
І давно він бував у гарячій точці?
Перед вами нужен отчёт или это оправдано,обезглавить стану?
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ длязавитушка
не так
я б написала -Слава Богу, хоч раз нормальний одяг)
Так у нього одяг і НОРМАЛЬНИЙ.
Не святковий,не парадний,не пафосний.
Але й не помятий,розхристаний і не в пляжному варіанті.
Це і є НОРМАЛЬНИЙ.
YuliSe• 23 августа 2022
ой блин, а нашим людям лишь бы приколупаться. Был бы при параде - всё равно бы обгадили.
Мне нравится, как он выглядит. По простому, современно и без всякого пафоса.
darsi• 23 августа 2022
Ответ дляАня_я
Вот, на нем хорошо костюмчики сидели, но только какой толк от этого?
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Бо я вважаю, що жінок не потрібно примушували до військового обліку. І взагалі-то, ви публічно знецінили інтелект нашого президента, та ще й нагло перейшли на особистості...
coloritka• 23 августа 2022
Ответ дляShipowner
А їй всі щось винні....
Jave• 23 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
А ви значить ні разу не переходили.. аль в нашій країні війна амви критикуєте рішення керівництва країни.. ви чого на путіна працюєте?
Kiss the sky• 23 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я не говорю, что он прям идельный идеал, но нах... ра цепляться ко всему? Хотя.... Это ещё фигня. Встретила в ФБ комментарий одной девушки, которая обвиняла даже не Зеленского, а его избирателей в войне, что на их совести Буча, Мариуполь, все города, которые бомбят, люди, которые гибнут.
Аня_я• 23 августа 2022
Ответ дляdarsi
отож, любо-дорого было смотреть,до того момента пока откроет рот