Ответ дляJave
І давно він бував у гарячій точці?
Я написала ’ может быть’. Он может! По долгу работы, в любой момент поехать в любую точку Украины. И быть мобильным сегодня в приоритете, чем парится в костюме, чтоб какую то часть населения, которой скучно, удовлетворить своим внешним видом
НамСвоюРобити• 23 августа 2022
Щодо геронтократії, то х#йло не набагато старшим до президентської влади прийшов.
Так що так собі показник.
Ответ дляcoloritka
А хто ви така чи я, щоб нам докладали? Військові мабуть краще знають що можна писати, а що ні
Все зрозуміло.. коли немає чого сказати прикриваються військовими.. хто я така? Я громадянинка України, цього достатньо.. Не пишіть мені, якщо немає сказати чогось розумного.
Ответ дляKsenia777
тут походу многие с ОКР - когда маниакально гладят белье, помешаны на внешнем виде и шолюдыскажуть. Слава богу таких уже 1%, в основном из забитых сел. Остальные вполне уже мыслят более прогрессивно
Показательно, что, даже в этом году хватает тем о том, где школьную форму купить, а раньше - так вообще постоянным рефреном звучало ’без строгой формы дети учиться не будут’ . И это - от мам школьников, т.е. довольно молодых женщин, уже даже рожденных после совка, и многие совсем не из забитых сел. Где они этого набрались?! А тут президент в футболке - ну вообще ж капец. Как такое фото в красный угол вешать?!
Ответ дляlus_so
З точки зору композиції і пропорцій фото неможливо погане, як наче і фотограф і редактор сліпі. Композиційно каша, постава президента жахлива, він стоїть що той лантух в коморі, руки висять як сосиски. Дуже непрофесійно і без смаку. Але деякий символізм присутній, не той який вбачає автор, але є. Взагалі добре.
И прекрасно
Жизненно и не постановочно
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляcoloritka
От порох би смотрєлся да?
Ага, только на груди у него бы уже висел орден «За дружбу и воссоединение с матушкой рашкой».
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляcoloritka
От порох би смотрєлся да?
Ти шо, там модельні дані від Бога, це ж пуйлівська династія)
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ніколи не думала, що буду таке писати, але від воєнного образа Президента тащусь і від небритості. Про політику розбори потім, після війни. Сам факт жіночого погляду)))
О тааак
Татьяна 0285• 23 августа 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
был бы при параде, то написали бы ’у нас война, а он вырядился..’
100% з язика зірвали просто.
Ответ длязавитушка
не так
я б написала -Слава Богу, хоч раз нормальний одяг)
Так він часто в костюмах
Я й чоловік військові.
Це новий одяг, ми так ходимо на роботі. Кросівки військеові, футболка, штани. Зручніше набагато, ніж було.
Комок (камуфляж) на полігони та виїзди.
Парадну забули коли вдягали. А на фото парадний розрахунок. І там пару чоловік. Така форма лише для парадного розрахунку.
Якби Ви знали, як незручно в такому. Ще й жарко.
І сам президент просить так не вдягатись для його зустрічі, але місцеві все ж таки так вирішили. Не президент так вирішив, а місцеве керівництво.
Я й чоловік військові.
Комок (камуфляж) на полігони та виїзди.
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
после Тюльки уже пора бы понять, что имидж продумывают пиарщики и это, по сути, банальная манипуляция лохторатом.
Ок,ніхто не сперечається
То що, не можна ’тащитися’ від його образу чи що ви хотіли цим коментарем донести?
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Так я.. маю право оцінювати його інтелектуальні здібності, як президента моєї країни, на жаль вони не високі...
А хто ж блєщє умом? Ви? Чи може пуйло?
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Янукович певно також не сам собі одяг підбирав чи Порошенко.´,але ж ми не ’тащилися’
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
А у вас крім нього, Зе, і пуйла зараз немає політиків на світовій арені??
Хм.. Може, Арестович? Лукашенко? Лавров? Чи ви руками й ногами приписалм весь інтелект Байдену? Без ’Зе’ не було б американської допомоги.