Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
А ви значить ні разу не переходили.. аль в нашій країні війна амви критикуєте рішення керівництва країни.. ви чого на путіна працюєте?
А ви критикуєте особисті якості керівництва. В нас взагалі-то вільна країна, і люди мають повне право критикувати рішення і звертатися до влади.
Ответ дляКислая Вишенка
все зрозуміло з вами... дозвольте дати вам пораду, щоб не виглядати смішною, вам треба вирішити для початку, чи можуть зараз українці критикувати преЗЕдента та його рішення чи ні і триматися до кінця цієї точки зору. А то інтелект не можна критикувати бо війна, а постановка на облік жінок - зрадоньку розганяєте..
да? а мне это нравится больше.
В Главном управлении полиции Киева повесили портрет вымышленного президента Украины. Вместо Зеленского на стенде висит фото Василия Голобородька. Фотография киношного президента Украины из сериала ’Слуга народа’ Василия Голобородька появилась на стенде ’Руководство государства»
А що він мав надягти? Форму, як пастор в свій час? Так він не військовий і не воював? Костюм і білу сорочечку, так війна, а не мирне свято. В уій футболочці він несе свою службу щодня. На цьому фото він як Че. А ось військові напрасно парадне натягли. Ми зараз відвойовуємо свою незалежність. Польовка була б доречніше.
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляAnna83
Не знаю, может уже писали, но я это вижу, как уверенность в безопасности, т.к. под футболкой броник не спрятать...
Даже никогда не задумывалась над этим. Наверное, в этом есть суть.
Ответ дляlus_so
Він професійний актор. Що, так важко 10 хвилин постояти в нормальній позі? Складно знайти професійного оператора і режисера? Він символ, то і виглядати має відповідно до офіційності момента а не як гопарь під ларьком.
Сами ответить на этот вопрос не можете?
Именно,как профанировать мог и постоять и найти и оператора и режиссера и гримера и костюмера
Возможно ,это не толькотвторостепенно ,а вообще не значимо?
Символ?
Насколькотнадо быть глупым,чтобы символом был постановочный элемент?
Символ?
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Петиції і звернення ніхто не відміняв під час війни, тому я маю на це право. Якою ви мене бачите - смішною чи ні, мені все одно.
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляJave
Все зрозуміло.. коли немає чого сказати прикриваються військовими.. хто я така? Я громадянинка України, цього достатньо.. Не пишіть мені, якщо немає сказати чогось розумного.
Удалено администрацией...
Ответ дляJave
Ага)) забули дописати у своєму дописі, що ви так думаєте... американці, наприклад в Афганістан, в Ізраїль постааляли зброю, також досягнення це Зе?. мені так подобається коли кожна домогосподарка, вважає себе політологос.. я зрозуміла що ви фанатка зе, думаю на цьому перестану вам відповідати.
Будь ласка, перестаньте. Це ж треба так не поважати країну в якій живеш. Вашій аватарці навіть соромно за вас. Чи це ви спеціально, прикриваєте профашистські наративи?
harchushyn• 23 августа 2022
Ответ дляShipowner
Оно блочит тех,кто ему отвечает не подлизывая))
Там в одной теме заклевали Ксюшу,полуукраинку с причудами
А затыкать надо вот это,собственное говно,именно они приносят вреда стране больше,чем что ксюш
Ну що ,це ви просто ’не в темі’. А от вона’ в темі’. А ви просто диванний експерт.
І вона зневажає таких,бо вважає себе ’ я така ж як і всі....але трішечки краща’
П.С. розумніша
Ответ дляSvetrise
да? а мне это нравится больше.
Это из раздела:вовк и удостоверение?
karinaanik• 23 августа 2022
Ответ дляJave
У меня другое мнение, советую вам думать что вы пишите.
Публичное оскорбление президента Украины в наше время-признак, уж извините, не сильно разумного человека. Даже если он вам и не симпатичен.
Как же нам победить врага, если у нас есть такие люди как вы? Которые льют говно на Зеленского не меньше чем рашисты.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляKiss the sky
Я не говорю, что он прям идельный идеал, но нах... ра цепляться ко всему? Хотя.... Это ещё фигня. Встретила в ФБ комментарий одной девушки, которая обвиняла даже не Зеленского, а его избирателей в войне, что на их совести Буча, Мариуполь, все города, которые бомбят, люди, которые гибнут.
Це рубрика ’Боже, яке кончене’.
Ответ дляjif
Ну как же,как порох:новый «уместный» прикид к каждому выходу,там гардеробная ездила вслед за сывочолым😅
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ дляharchushyn
П.С. розумніша
Та вона ж писала, що Європа зафотошоплена і там насправді смітник. Все зрозуміло....
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ для vihola
А це фото було?
Не пригадую щоб обговорювали.
Обiср... вже вздовж i поперек
Ответ дляharchushyn
П.С. розумніша
Мне по стилю написания она кажется вообще мужиком))
А по контенту-внутренним врагом
А по жизни-соседку,что судится со всеми и каждым
А по контенту-внутренним врагом
Кислая Вишенка• 23 августа 2022
Ответ для vihola
А це фото було?
Не пригадую щоб обговорювали.
Всі його фотки тут обс*рають, советчицям не догодиш...
Белоснежная• 23 августа 2022
Ответ дляjif
+
В образе Наполеона уже был, пусть отыграет уже и Че.
Ответ дляIfsogirl
Я не знаю, мне фотка норм. И в стартпосте, и с женой очень хорошая. А вот как у военного напротив так ноги вывернуты для меня загадка. Открываешь фото, и уже не видишь президента и прочее а ноги только эти. Вот-вот как будто пустится Лебединое озеро танцевать.
Може він акробат).
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ для vihola
Навіть так?
І тут знайшлось до чого домахатись)
Олену тут нiжно ’люблять’.