А я люблю селёдку с огурцом и творогом, и темное пиво с медовиком)
Что_по_чем• 23 августа 2022
Перец халапеньо, и красный самый острый перец, смотрю телек и кушаю прямо из баночки или режу кружочками, если свежий острый перец, без ничего
Ответ дляЧто_по_чем
Ну я острое люблю, но жалею свой желудок , ем с колбаской например. Готовлю острую закуску сама .вот сегодня купила острый перец буду делать
prosto_aisha• 23 августа 2022
Морозиво ріжок з картоплею фрі як соус.
Чоловік любить полуниці розім´яти виделкою з батоном
дивитися на це не можу. Кума любить солодке під пиво, тортик тощо. Друг згущене молоко із бутербродом з вареною ковбасою.
Ответ дляAbrado
Так, з першого молока, але воно дуже жирнє, ну, не знаю, я б зараз не їла... , я б і просто коров´яче свіже тепле щойно з під корови не пила б. А раніше у бабусі аж бігом.
Мені з віком зовсім відвернуло від домашньої молочної продукції, особливо від молока. Прямо до блювання від запаху, хоч там і запаху особливого немає.
Магазинне п’ю без проблем.
superlulik• 23 августа 2022
Сама не ем ничего необычного. Сейчас в Польше вот тут много для меня открытий:
Борщ с макаронами( по сути вода закрашенная и макароны)
Деруны посыпают сахаром
Салаты все с сахаром,прям о-о-очень сладкие
Деруны посыпают сахаром