marinyshca• 24 августа 2022

Купуємо Українське!!! Підтримаємо рідненьку!

Не кожен може донатити кожен день на ЗСУ, але кожен із нас може намагатися купувати лише українське. Дівчата, давайте тут ділитися класними марками українського виробництва. Кому що подобається? Битова хімія, речі, тощо. Наприклад, підкажіть який засіб для миття посуду українського виробництва гарний? Хочу спробовати повністю перейти на українське.
lilyD• 24 августа 2022
Лізоформ подивіться
Там багато всього

klaraneill• 24 августа 2022
для посуды мне нравится Sarma
Oksana0612• 24 августа 2022
Ответ дляlilyD
Лізоформ подивіться
Там багато всього
Підтримую за лізоформ. Цього разу замовила каністрами. Користуюсь вже давно.
TvoyaSovest• 24 августа 2022
Не має що купувати. Купила взуття, підошва геть чисто відвалилась через тиждень. Таке враження, що навіть клею не мають нормального наші виробники. Суцільна фабула
_Olka_• 24 августа 2022
Главное, вовремя узнать, чтобы за выбранной украинской маркой не оказались акации российских бизнесменов.
А так да, підтримуємо
сладкий_ноябрь• 24 августа 2022
Гольфы, кофты - Еж
Сумки - удлер
Уход за волосами - юка
Первое что пришло в голову
сладкий_ноябрь• 24 августа 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Есть обувь, укр производителя, ношу 4 года, как новые.

ksyuha831• 24 августа 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Я взяла Лев Любін здається, третій рік носитиму, зносу немає. Ще в інстаграмі Мур Мур брала, якість шикарна.
ksyuha831• 24 августа 2022
Ответ дляklaraneill
для посуды мне нравится Sarma
Мені теж, нічим іншим мити не можу, на фейрі взагалі алергія почалася, до лікаря йти довелося, а Сарма то любов
Vira_Kos• 24 августа 2022
Була гарна тема кілька днів тому, пошукайте. Там багато цікавих виробників.
TvoyaSovest• 24 августа 2022
Ответ дляksyuha831
Більшість наш х виробників просто клепають. Вони ж ніяких ні розробок, ні досліджень не проводять. Лекала з інтернету, підошви оптом з китаю, шкіра технічна і яка є аби дешевше. Мені ще не траплялось нормальне взуття. І ціна не відповідає якості. Краще щамовити фірмове, нід купувати наші лубеняки. Але це моя думка. Зараз загуглю виробників вашого взуття
Anjutka-Anjuta• 24 августа 2022
Ответ дляTvoyaSovest
солди беру уже много лет - ни разу нареканий не было. носятся и носятся))
ksyuha831• 24 августа 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Lev Lyubinin ось так, помилилася трохи. Подивіться, можливо щось сподобається.
TvoyaSovest• 24 августа 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ні солді мені не підходить. На вузьку ногу вони і незручні, тай дизайн ..... купила і жодного разу не взула
FuntikS• 24 августа 2022
ну а допустим, стиральный порошок какой? Так-то Тайд, Персил, Ариэль. Что есть годное по качеству?
Anjutka-Anjuta• 24 августа 2022
Ответ дляksyuha831
это магазин топитоп, верно? если да, то поддержу, тоже хорош, но чуть дороже солди. Еще я брала Максус, но это Харьков, не знаю существуют ли они сейчас.
ksyuha831• 24 августа 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
За топитоп не знаю, я в ФБ и Инстаграмм заказывала.
FiloSofia• 24 августа 2022
Для посуду купую Tortilla
ksyuha831• 24 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Мне Перволь нравится и еще брала наш Белизна на Лизоформ, тоже понравился.

Anjutka-Anjuta• 24 августа 2022
Ответ дляTvoyaSovest
ну не знаю, у меня не было проблем. На шпильке да, один раз попалась колодка неудобная. А сейчас, когда все на ровном ходу - вообще супер. За дизайн не знаю - вроде стараются соответствовать, выбор есть у них всегда. Вот обувь Мида да, там все такое....неактуальненькое.
Марина111111• 24 августа 2022
Мне нравится одежда маг. Зіронька, покупаю там для дочки всё, кроме обуви ( фабр. Китай)особенно
нра распродажи. Шьют у нас в Днепре. Есть инста , фб .
Himikova• 24 августа 2022
Доя моєї екземи чудово підходить мтило оникс .Такок користуюсь засобом для миття посуду оникс.
Елена 2016• 24 августа 2022
я поддерживаю водочку Петриковскую, родную)) Вечером обязательно ее жахну... тут бы дожить до вечера, колени дрожат... съездила на свою голову в командировку((
My_happy_world• 24 августа 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3185028
MudrayaPudra• 24 августа 2022
Я брала білизну Жасмін - мені сподобалось , не гірше того ж Інтіміссімі. З косметики : Сподобались засоби Маюр, Біокон серія з равликом , Гірудо дерм - гарні засоби для чутливої шкіри тіла , не гірше ля рош позе.
Papaуа• 24 августа 2022
Повна аптєчка нашого цитрамону!
Олян4ик• 24 августа 2022
Ответ дляlilyD
Лізоформ подивіться
Там багато всього
За Лізоформ👍
Вони молодці, користуюсь продукцією, замовляла вже майже все і хочу сказати що вони не гірші пропіареної Фади і навіть дещо Амвею
meadchen• 24 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Мне DeLaMark норм)
Джулз• 24 августа 2022
Как раз сейчас ищу футболку белую хлопковую укр. производителя. Понравилась эта. Цена 800 грн. И так везде, если наш производитель, цена на 200-300 грн дороже.
Олян4ик• 24 августа 2022
Ответ дляksyuha831
О да! Лев це любоффф
Від босоніжок до зимових чобіт