Молчавочка• 22 августа 2022

Українські виробники - раджу сама і порадьте мені

Маю намір максимально перейти на продукцію українських виробників. Вважаю, що таким чином зможу підтримати економіку нашої держави. Буду вдячна за поради перевірених власноруч брендів.
Зі свого боку рекомендую - трикотаж НатаЕль та капсульні колекції Наталі Болгар.
ШапкаУшанка• 22 августа 2022
Текстиль ’Ярослав’, пледи просто супер із натуральної бавовни

спальное место• 22 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Зараз «бавовна» вже інакше сприймається, ніж матеріал тканини)
ПриснитсяЖЕ• 22 августа 2022
Женская одежда Nenka. Белье Jasmin неплохое.
ЖивунаБагамах• 22 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Низкокачественный текстиль. Лучше Прилучанка.
ШапкаУшанка• 22 августа 2022
Ответ дляспальное место
Теж про це думала, коли писала
Але плед, дійсно, класний) а як за ціною 450 грн - взагалі
Замыленная• 22 августа 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Неньку не раджу, штучні паркі тканини, якість шиття посередня.
Покорительная• 22 августа 2022
Мужские трусы mens set. Муж был приятно удивлен таким дизайном. Теперь действительно другие не хочет носить

Чебураха с перцем• 22 августа 2022
жіноча білизна JASMINE , м.Луцьк. Є у них і купальники
Sonya-kiev• 22 августа 2022
Автор, дуже гарна тема
Від себе можу порекомендувати теплі спортивні костюми.
Відносила осінь-зиму-весну,залишилась вперше задоволена
ПриснитсяЖЕ• 22 августа 2022
Ответ дляЗамыленная
Я три платья купила и все лето ношу. Мне нравится и фасон, и цена, и качество. Ткань штапель и лен.
Налетчица Муся• 22 августа 2022
Платья из шёлка Армани магазин «Гипюр»
Ростки жимолости• 22 августа 2022
нравится обувь gem - у меня сапоги и лоферы, удобные.
украинские сумки mantica и briar. рюкзак annasun из кожзама ношу 4 года почти каждый день, он по прежнему нормально выглядит. рюкзак для ноута у меня harvest - тоже классный, со специальным мягким отверстием.
красивые кошельки и перчатки у vif.
на счет одежды - не знаю. многое брала, но прям советовать не могу. единственное - пальто cape несколько лет ношу, норм.
Пенять на зеркало• 22 августа 2022
Wear me, хороші і доступні речі.
осень_осень_харашо• 22 августа 2022
Детские куртки и комбезы be easy, уже несколько лет покупаю дочкам, качество восторг.
Тримаю свічку• 22 августа 2022
Прокладки Always (не усі), Naturella & Discreet роблять в Україні.
Запретный фрукт• 22 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Платья из шёлка Армани магазин «Гипюр»
Интересно, а Армани знает, что его именем называют полиэстер?
КоролеВешна• 22 августа 2022
Можу порадити, але попереджаю, що ціни вище середніх
Джинси Aisenberg
Светри Lovebythemoon
Жіночий одяг Eter
Дитяче взуття Evie
Маша хороша• 22 августа 2022
Гідрофільна олійка та пінка від Relance просто 🔥
Постіль вілюта
Одяг - всі свої на Хрещатику
Аристократка-тунеядка• 22 августа 2022
promin.ua

Тримаю свічку• 22 августа 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
так гарний одяг був, нажаль в них проблеми :(
Не против• 22 августа 2022
Нравится бытовая химия nO% Green Home и DeLaMark, позиционируется как эко, может, и не совсем эко, но сравнительно бюджетна и эффективна)
Плакат с автографом зимы• 22 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Я теж купувала в Ярославі, задоволена
Ще малій купую другий рік тут пуховики
Теж задоволена
осень_осень_харашо• 22 августа 2022
Ответ дляТримаю свічку
Они молодцы, в днепр переехали и работают вовсю. Сайт их жаль, было удобно.
Ответ дляКоролеВешна
Джинси Aisenberg
Светри Lovebythemoon
Жіночий одяг Eter
Дитяче взуття Evie
Я теж брала це взуття ! Класне
Тримаю свічку• 22 августа 2022
Apps - Grammarly - перепровіряє орфографію та стилістику англійскої мови. Купила подписку про, дуже допомогає для ділових листів.
KURIS• 22 августа 2022
Рекомендую натуральну косметику чудової дівчинки з Рівного, користуюсь нею)
https://leliacosmetics.com/
А поговорить?• 22 августа 2022
Ответ дляМаша хороша
Постіль вілюта
Одяг - всі свої на Хрещатику
Мені з косметики сподобались Ritual, все підійшло, не гірше корейської
Аристократка-тунеядка• 22 августа 2022
joiks.com.ua Дитячий верхній одяг
OxanaM• 22 августа 2022
Зимові та демісезонны куртки і штани від компанії Joiks! Чудові лекала і якість на висоті!
Миледи• 22 августа 2022
Одяг для доньки купувала в Зіроньці. По знижкам дуже приємні ціни. Класна якість і модні речі