Luria_• 24 августа 2022

А что это за тревоги по 20-30 минут?

Целый день сегодня с утра
Уж очень подозрительно
Пугают так нас?
olena_shch• 24 августа 2022
Дрочат, це все що руські потвори можуть.

olena_shch• 24 августа 2022
Вони так думають нас налякати. Ідіоти хочеться сказать, та ми звикли(. Так що не вийде). Живемо як завжди.
Go_Go• 24 августа 2022
Но в Киеве у нас все же сирена тупо по приколу

Президент гуляет спокойно с мальвиной (Джоником)... люди на пляжах и по центру городу отдыхают под сирену.

Не зря давно у многих домыслы что за Киев любители бегудей и черных шляп договорились
evgeniiya• 24 августа 2022
Ответ дляGo_Go

бЕгудей?
Тихо...ну-ну
Zelenkа• 24 августа 2022
Ответ дляИринаКа
До тривоги була на відеозв´язку з миколаївщиною, точніше, з представниками всієї України, які її боронять.
Наші такі, що там хоч за кожного заміж біжи!
Zelenkа• 24 августа 2022
Ответ дляNataliiaz
А что они скажут?)
Мы так с подругой общаемся, я в Запорожье, она в Днепре: шо у вас? Всё хорошо, было громко. Утром сегодня проснулась, телефон в руки, а там: Ната, шо у вас? А я вообще проспала, хотя мои говорят, что было громко и ударную волну слышно было. И часто наоборот: я ей пишу с тем же вопросом и получаю такой же ответ.
Ну я серйозніше питала, коли вся куйня почалась, кажу, давай, є мої на Вінничині, заберемо, є кімната, все що треба. Вона мені відосики скидає з місцевих пабліків і я її розумію. Я сама така, у нас півміста сєбалос, БЦ, КО, я і не збиралась. Вона мені каже, ти шо, дурна вопщє, нічого не буде у нас.
Sergeevna-a227• 24 августа 2022
Ответ дляGo_Go

Я бы так не радовалась. Ещё ночь впереди и вообще.

МаргаритаЛьвовна• 24 августа 2022
Ответ дляSergeevna-a227
та може выпил человек. веселье нездоровое какое-то.
про закошмаривание по всей стране вообще молчу.
ИринаКа• 24 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Мій зайнятий
Nataliiaz• 24 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ну она в принципе права, одинаково везде примерно. Знакомый семью в Винницу вывез и на следующий день туда прилетело.
Меня пытались в первый месяц отправить в Ужгород или Германию, не уехала, осталась, есть причины. Вот и я в ЗП, и подруга в Днепре такие же, как ваша подруга🙂
Басина• 24 августа 2022
Ответ длянова_Я
а ці літаки, вони ж не залітають на нашу територію, а випускають звідти? чи буває , залітають?
Не залітають...
Басина• 24 августа 2022
Ааа... чому не можна сюди гіфки додавати?))))
Замість моркви треба було картоплю кришити)))
Тамилa 1• 24 августа 2022
Ответ дляolena_shch
Хіба можна звикнути до такого (( росіяни вдарили по залізничній станції на Дніпропетровщині, внаслідок чого загинуло щонайменше 15 людей, — Зеленський

За його словами, окупанти випустили ракети по залізничній станції Чаплине. Окрім загиблих, відомо ще про 50 поранених.
olena_shch• 24 августа 2022
Ответ дляТамилa 1

Я звикла , привіт з Ірпіня). Після виходу під обстрілами вброд по слизькому дну на 36 тижні вагітності. Що ті ракети, там шанс мізерний, в авто влупитися більше вірогідності. От коли луплять в твою сторону гради і міномети це більш ’впечатляет’. І статистика там висока. Так що сплю спокійно. Іноді приймаю заспокійливе.