черная мамба• 24 августа 2022

Прививка от ветрянки

Вы делали своим детям прививку от ветрянки?
Результат:
вже голосів: 62
47 (75.81%) Нет
15 (24.19%) Да
-Ань-• 24 августа 2022
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
https://www.who.int/ru/news-room/detail/13-09-2019...
Ссылка на официальный сайт ВОЗ.
-Ань-• 24 августа 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Не робила.
Для чого?
Вітрянка у нас від коли смертельно - невиліковна?
Відколи придумали щеплення від вітрянки. Тепер вітрянка смертельна хвороба.
-Ань-• 24 августа 2022
Ответ дляЯ не Тролль
А как называется эта прививка? Ее 2 раза нужно делать? А можно ли как-то проверить болел ли ребёнок?
Здати аналіз на антитіла, по кількості антитіл буде видно, що дитина хворіла і має стійкий імунітет.
Якщо у вашої дитини уже є імунітет до вітрянки, то вірус вітрянки уже не попаде в організм. Імунітет знищить вірус на вході.
А щепленням ви в кращому випадку стійкий імунітет заміните нестійкими антитілами від щеплень.
А в гіршому випадку зламаєте імунітет: організм не зрозуміє чому, не зважаючи на імунітет, вірус вітрянки попав всередину організму,
і перестане виробляти імунітет, як абсолютно непотрібну річ.
Це стосується і інших вірусних дитячих хвороб -
краснуха, паротит, кір. Щеплення КПК дуже небезпечне: якщо уже перехворів на кір, паротит або краснуху - то організм буде в шоці, що знайомий вірус знову попав в організм, не зважаючи на імунітет, і + ще пару вірусів.
Тому, якщо дуже хочеться уколотись, краще вибрати моновакцину. Не робити щеплення від хвороби, якою вже перехворів.
-Ань-• 24 августа 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Прыщи были ветряночные,водянистые, врач их видел. Но смутило ,что 2 штуки
Не завжди тіло повністю вкривається прищами.
Можливо організм швидко виробив імунітет до вітрянки.
-Ань-• 24 августа 2022
Ответ длячерная мамба
У кого дети болели,отпишитесь пожалуйста может она проявится в день заражения? Пишут инкубационный период 10 дней.
Не може. Організму потрібен час, щоб ’познайомитись’ з вірусом і почати з ним боротись (високою температурою, висипом і т.д.).
Цей час називається ’інкубаційний період’ - від зараження до перших симптомів.
-Ань-• 24 августа 2022
В книзі ’Безжальна імунізація’ є розділ про вітрянку і щеплення від вітрянки:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Aвтор цих матеріалів видав книгу ’Ну, подумаешь, укол’:
https://amantonio.livejournal.com/20771.html
Розділ про вітрянку:
https://amantonio.livejournal.com/32759.html
дама_из_декрета• 24 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Не встигла, зараз її нема
Аналогічно. І КПК нема(((
дама_из_декрета• 24 августа 2022
Ответ для4есотка
Я планую зробити. Тільки з тієї причини, що ні я, ні чоловік не хворіли на вітрянку. І мої батьки не хворіли на вітрянку, а ми до них часто їздимо. Тобто, ми всі в зоні ризику)

У нас просто знайомий помер в 35 років, коли захворів на вітрянку. Дорослі важко переносять. Тому в нашому випадку я думаю таки щепити нас усіх. Але якби ми хворіли на вітрянку в дитинстві, як всі нормальні люди)), навіть не думала б про це.
А я думаю. Лікар порадила. Сказала, що якщо був випадок лишая (’опоясывающий лишай’ - не знаю як правильно українською) - треба освіжити імунітет.
З´явиться - зроблю.
Губы рыбы• 25 августа 2022
Ответ длядама_из_декрета
Аналогічно. І КПК нема(((
Будуть перебої зараз з багатьма вакцинами. Можливо щось з осені поступить, казала педіатр, але не зрозуміло ще які.