from Ukraine• 23 декабря 2025

Для чого насправді нам міняють дати свят?

хутряна володарка• 24 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
Не міняють, а повнртають наші історичні дати. Так само як назви сіл, вулиць, міст.
Село моєї бабусі називалося Радянське, повернули назву, яке було до
И в вашем селе сразу закончилась война? Или она там и не начиналась?
Області пітьми• 24 декабря 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Вам смешно, что люди умирают?
Мені смішні ваші маніпуляції смертями.
Гидроусилитель руля• 24 декабря 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Хамка звичайна)
Написала та, что всех тут рашистами, ждунихами и хамками обзывает

Кумедна ви пані)
А у нас макарошки• 24 декабря 2025
Ответ дляШальная коклетка
То есть все таки не помнила?
Записывала
Гидроусилитель руля• 24 декабря 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Менше читайте раша газет)
А вы читайте больше и желательно не только рекламки из Бедронки)
Чтение развивает когнитивные функции человека и формирует нейронные связи в мозгу.
Пушка заряджена• 24 декабря 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Все. Украина с 1991 года. Раньше всё было общее. И даже давняя Украина всегда развивалась под Польшей, рашкой. Не было у нас почти и никогда своего государства
Так і рашки не було .
Просто болталка• 24 декабря 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Чтобы всё не как в раше. Иначе бы на григорианский календарь перешли еще 100500 лет назад
Ви абсолютно не обізнані, хоч розберіться які календарі були і є тепер
Пекельнi Борошна• 24 декабря 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Для того же, для чего переписывают историю. Когда у людей нет корней, традиций предков, их легче держать в страхе
От тому і дати повертають до свого, рідного, і не нав´язаного нам срвком і московськими попами
ГендиреХтор• 24 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Да, но тут так яростно что-то друг другу доказывают, абсолютно не углубляясь в историю.
Так тут самая давняя история у всех - это 70-80-е годы. Из вселенского хаоса сразу в ссср.
ReintTycha• 24 декабря 2025
Ответ дляНоунэйм
Бабло відмивають
Та з нас вже весь нормальний світ рже. І питає: ви про яку війну доказуєте?
ГендиреХтор• 24 декабря 2025
Ответ дляКапитошечка
Я в США, декрету державного не має, гроші ніхто не платить не єдиноразово на дитину, не до 18 років. Декрет жінки беруть на 6-12 тижнів, але це може бути за свій рахунок. Якщо жінка відпрацювала рік на компанію, то вона заробила вихідні, так от вона їх не тратить а береже- щоб тоді взяти відпустку на 4 тижні і вони будуть проплачені. Жінці на 6 тижнів згідно контракту робоче місце зберігається після пологів і це все, сиди за свій рахунок в декреті. Деякі компанії дають оплачуваних пару тижнів
И чего вы все в ту Америку рвётесь?
ГендиреХтор• 24 декабря 2025
Ответ дляБабця в мештах
У нас уже нет праздников. Дни памяти, жалобы, мовчання, стояння, ненависти и все, в принципе
7 января только что утвердили праздник - день Программиста
Мир Мир Мир!• 24 декабря 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Мені смішні ваші маніпуляції смертями.
Смейтесь дальше, пока подарочек не получите от ваших любимых россиян.))
MacOS-ница• 24 декабря 2025
Ответ дляВсміхайлик
А вы за что боролись?
Мій чоловік бореться, щоб кацапи убралися з території України. Ніхто з його бригади не приймає ці нові дати.
MacOS-ница• 24 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
Но наши предки до революции не праздновали Рождество 7. Получается что у наших родителей нет корней?
Предки усіх слов´ян були язичниками.
Тектологиня 80lv• 24 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
У вас нічого воно не розвиває,так і залишаєтесь на рівні рашистки)
Тектологиня 80lv• 24 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля

Кумедна ви пані)
Так то не хамство,а констатація фактів) а ви хамка звичайна)
Капитошечка• 24 декабря 2025
Ответ дляГендиреХтор
И чего вы все в ту Америку рвётесь?
Не знаю за інших, в мене там родина, тому і поїхала
Гидроусилитель руля• 24 декабря 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Из вас эксперт так себе)
Посмотрим помогут ли вам ваши ляхи(с), на которых вы Украину променяли)
Вишня на торті• 24 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
Якою владою була поновлена??? Вам скільки років??
Советской. Сталиным.
Вишня на торті• 24 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
Предки усіх слов´ян були язичниками.
Я о тех предках, которые праздновали Рождество.
Гидроусилитель руля• 24 декабря 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
А вы, естественно, высокоморальная интеллигентка в экзыле)
MacOS-ница• 24 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
Ну, тоді мої святкували 7 січня.
Вишня на торті• 24 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
Ну, тоді мої святкували 7 січня.
У вас до 1918 года предков не было? Или они до этого года были язычниками?
MacOS-ница• 24 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
Я їх не знаю. Максимум це моя прабабка , яка родилася у 19 столітті і вони святкували 7.01. І яке моє діло , що колись було? Раніше срать ходили в кущі, жінка була розходним матеріалом і обслугою. Нащо мені ті часи ? Хочете святкувати 25.12? Святкуйте. Але чого прибирати дату 7.01? Чого ви і вам подібні вирішують за інших?
ВсеЧетко• 24 декабря 2025
Ответ дляШальная коклетка
Как тогда столько церквей сохранилось?
ВИ уважно проитали? В примыщеннях робили склади чи щось інше ’корисне’
А багато й не збереглося. Наприклад 1922 року Михайлівський монастир ліквідовано. https://uk.wikipedia.org/wiki/Михайлівський_Золото...
Вишня на торті• 24 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
А кто ее убивает? Что кто-то отменил дату 7 января?
ВсеЧетко• 24 декабря 2025
Ответ дляШальная коклетка
Путин свою агрессию оправдывал курсом на НАТО и угрозе военным базам в Крыму (который ему в аренду дали)
А это вполне себе украиноязычных делали .
Скажите пороху спасибо
а шо брали в наточи обіцяли взяти?? Нато на північних кордонах його не злякало чомусь.
ВсеЧетко• 24 декабря 2025
Ответ дляхутряна володарка
а шо мінять назви щоб війна закінчилась?? ЦЕ ваш скудний розум до такого додумався чи хтось підказав?
ВсеЧетко• 24 декабря 2025
Ответ дляхутряна володарка
Ви краще скажіть навіщо Ленінград та Сталінград перейменували.