Малая еще та• 24 августа 2022
Пей пел работает у нас? Из Германии можно получить деньги через него?
Доктор Варвар• 24 августа 2022
Працює, можна.
Прикріплюєте банківську карту та виводите в гривні за офіційним курсом.
Малая еще та
• 24 августа 2022
Ответ дляДоктор Варвар
Працює, можна.
Спасибо в инвойс там можно выставить ?
Доктор Варвар• 24 августа 2022
Ответ дляМалая еще та
Спасибо в инвойс там можно выставить ?
Про таке не підкажу. Я інвойси передаю емейлом прямо замовнику, а він вже далі оплачує на пейпал. Як там що з його боку відбувається, не в курсі.
Безпринципная• 25 августа 2022
А я запросила выплату на Пейпел , мне отказали. Пейпел отменил зачисление