Мост_Устал• 25 августа 2022

Куди податись?

Дівчата, може підкажете, куди піти з бухгалтерії?
Чоловік вже такий щоб я усе кидала зараз і сиділа вдома, бо так меньше видатки, та й нерви ціліщі будуть, я прошу іще рік потерпіти, трохи грошей назбирати, десь піти навчатись, може які курси, потім «руку набити».
Отож маємо: дитина 11 років, мені 30, ВО, проте англійська зовсім «не альо», працюю бухгалтером, зарплата мізерна, на роботу добираюсь трьома маршрутками, житло орендуємо поки, місто невеличке,але недалеко від Києва.
Взагалі, я б хотіла працювати десь добу через три, чи приблизно так, і у вільний час займатись чимось для себе. Можливо щось зі сфери краси.
Якби мала власну ділянку, просила б теплицю і квіткарством зайнялась би. Чи можливо якесь господарство порала б.
Зовсім залишитись без роботи я не хочу, можливо це якісь мої комплекси чи щось таке.
Ви усе знаєте, може щось розумне порадите?
Курс капусты• 25 августа 2022
Сама в такой ситуации - не знаю.
Сутки через 3, это наверное работа разнорабочего. Охранники так работают
А в сфере красоты так не получится работать
Электричка• 25 августа 2022
Ой, зараз це напевно важка тема. Я затрималась в декреті, вийшла на рік майже, якраз в ковід, і знову дома. Набридло. Хочу своїх грошей, бо дім з малими дітьми вже в горлі. Як у вас, з англійською «не альо». Але я в продажах працювала, зараз ця тема не дуже актуальна.
автор Мост_Устал • 25 августа 2022
Ответ дляКурс капусты
Сама в такой ситуации - не знаю.
Напевне ви мене не зрозуміли, можна ж, наприклад, диспетчером працювати, добу через три, чи десь на підприємстві 2/2, а у вільний від основної діяльності час нарощувати вії, чи робити манікюр.
Раздражевская• 25 августа 2022
Ответ дляМост_Устал
спробуйте може в логістику, закупки, але там теж зараз проблеми
Зоркая Зорро• 25 августа 2022
Не смогу подсказать конкретно куда, но если есть работа, не бросайте. Ищите пока что-то другое. Если найдёте, хорошо. Если хотите стабильности, ищите в таких сферах: алкоголь, курево, еда, вода - это то, что всегда будет востребовано.
автор Мост_Устал • 25 августа 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Є робота, тримаюсь за неї поки, але ж треба підготуватись до змін, щоб не так страшно було.
Зоркая Зорро• 25 августа 2022
Ответ дляМост_Устал
Если и менять, то на более стабильное. Если получится. Не работать совсем - не советую.
Муж сейчас говорит не работать, потом может пожалеть о сказанном.
Уехать - не вариант?
автор Мост_Устал • 25 августа 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Уехать - не вариант?
Ні, поки більш-меньш спокійно, я буду тут.
Взагалі маю надію колись повернутись на рідну Луганщину.
Зоркая Зорро• 25 августа 2022
Ответ дляМост_Устал
Пока здесь, подтягивайте английский, попробуйте учиться новому, что-то из айти. Это то , что будет всегда востребовано, даже без английского.
Курс капусты• 25 августа 2022
Если вам нравится делать маникюр - идите, учитесь, пробуйте.
Я не могу таким заниматься- мне противно, а если вам нравится, не пойму, чего вы ждете
Алтыншаш• 25 августа 2022
С какой стороны пригород?
Я сейчас ищу бухгалтера.
Без спешки, потому что очень сыро всё - проект новый есть, перспективный, а бюджет будет только к 1 сентября. Не знаю пока, что могу предложить коллеге)
Но знаю, что без помощника трудно будет наладить.
Можно в личку), вдруг найдёмся)
автор Мост_Устал • 25 августа 2022
Ответ дляАлтыншаш
С какой стороны пригород?
Я сейчас ищу бухгалтера.
Можно в личку), вдруг найдёмся)
Обухівський район.
Скажіть, ви готові навчати?
Я в своїх силах і знаннях не впевнена.
Алтыншаш• 25 августа 2022
Ответ дляМост_Устал
Обухівський район.
Скажіть, ви готові навчати?
Я в своїх силах і знаннях не впевнена.
Я готова навіть у вас вчитися!)
Сама не впевнена, але вже взяла проект.
В мене всі вірять, а в собі весь час не впевнена)))
Ще й офіс з вашої сторони!)
Напишіть мені)
автор Мост_Устал • 01 сентября 2022
Ответ дляАлтыншаш
Я готова навіть у вас вчитися!)
Сама не впевнена, але вже взяла проект.
Ще й офіс з вашої сторони!)
Напишіть мені)
Ой, забула написати.