Томатико• 25 августа 2022

У когось теж є сьогодні проблеми з олх доставкою?

З годин 17 не можу підтвердити замовлення (, пише вибачте помилка, вже й додаток перевстановила і нічого (
Шиворот Навыворот• 25 августа 2022
Я вчера смогла зайти только с компьютера
Винник• 25 августа 2022
Отмените заказ и пусть заново заказ сделают, только так помогло
автор Томатико • 25 августа 2022
Ответ дляВинник
Дякую, зараз спробуємо
Lusik 26• 25 августа 2022
В мене та сама ситуація...у вас доставка Укрпоштою? Бо думаю це пов’язано з тим, що сам сервіс Урпошти не агрегує номери відправлень - сьогодні на Укрпошті перезавантаження системи.
автор Томатико • 25 августа 2022
Ответ дляLusik 26
Так ((
побольшомусекретику• 25 августа 2022
Ответ дляТоматико
Так ((
Також два заказа, не можу підтвердити.
автор Томатико • 25 августа 2022
Нічого не вийшло ніяким способом (((
РукиМыли?• 25 августа 2022
Теж пробували відміняти і заново робити замовлення. Те саме - видає помилку при підтвердженні. А сьогодні останній день безкоштовної доставки УП
автор Томатико • 25 августа 2022
Ответ дляРукиМыли?
Мабуть вирішили в останній день зекономити
Спасу мир• 26 августа 2022
Ответ дляРукиМыли?
На укрпочте сказали бесплатная олх доставка будет до конца года
автор Томатико • 26 августа 2022
Ответ дляСпасу мир
Це вже добре ))
автор Томатико • 26 августа 2022
Нарешті пройшов....