ЯсноВидящая• 26 августа 2022

Шукаю одяг в 1 клас

Що має бути?
Щоденно білий верх-чорний низ?
Накидайте образів, будь ласка, можна і із продавали, щоб далеко не ходити)
БолеИменее• 26 августа 2022
Зошити, щоденник, канцелярія, ноут чи телефон.
Барышня_Смольный• 26 августа 2022
У нас спецшкола була, але щоденно білий верх не вимагали.
Пустощі-веселощі• 26 августа 2022
На базарі
Н@Диете• 26 августа 2022
Я думаю, что сейчас не будут требовать особо форму. Даже очно.
Если очень хочется - любые темные джинсы для мальчика, и светлый верх (поло, реглан, рубашка, гольф- то, в чем удобно).
Для девочки то же самое - моя ходила в поло и регланах и брючки/джинсы или юбка-шорты.
мадам Везувий• 26 августа 2022
У вас школа не онлайн?
РойЛеля• 26 августа 2022
Якщо у вас хлопчик, то в мене 2 пари брюк є Некст супер якості. Сірі і сині. Сірі нові ні разу не вдягнені, сині вдягнені 1 чи 2 рази. Продаю за 300 грн комплект. Вдвічі дешевше ніж на сайті. Якщо цікавить пишіть в пп
Почемучечка• 26 августа 2022
Ответ дляН@Диете
та воно і раніше ті образи тільки мамам були потрібні. А дітям повинно бути зручно бігати і стрибати на перервах
Уходя дверю не хлопать• 26 августа 2022
Ответ длямадам Везувий
У вас школа не онлайн?
У нас змішана форма навчання. Тиждень вчаться, тиждень вдома виконують завдання від вчителя
Мааарковная• 26 августа 2022
Вам скажуть в школі. Переважно низ просять синій, а не чорний. Верх білі, блакитні поло, сині кардігани. По факту ходять в чому попало.
мадам Везувий• 26 августа 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А вы с западной украины?
Н@Диете• 26 августа 2022
Ответ дляПочемучечка
Согласна. Поэтому всегда выбирали, чтоб удобно.

Дочке, кстати очень нравилась форма Смил - трикотаж хорошего качества, и в нем удобно. Без застёжек, ширинок, пуговиц.
И внешне выглядит хорошо. Относила два года и ещё можно носить. Но эта форма больше для худеньких.

У дочки в школе требовали форму.
Яичница с беконом• 26 августа 2022
У нас в Днепре онлайн ( и у старшего и у младшей ,1 и 10 кл)
Почемучечка• 26 августа 2022
Ответ дляН@Диете

У дочки в школе требовали форму.
у нас требовали деловую форму одежды: темный низ и однотонный вер
Filomena• 26 августа 2022
В даній ситуації я б не звертала увагу на вимоги. Беріть те, що можна і в повсякденному житті носити.
Чорні або сірі джинси, футболки поло, чорні кросівки. Виглядає нормально і в школі і на дворі
Чеширская кошечка• 26 августа 2022
Дуже не розганяйтесь, бо деякі школи будуть працювати лише до опалювального сезону. А далі невідомо, що нас чекає.
Н@Диете• 26 августа 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Нам так и сказали вчера.
С 1 сентября выходим очно. Кто выбрал онлайн - наблюдают с мониторов за уроком в классе, как слушатели.
С октября, когда похолодает - дистанционка из-за отопления.
Киев
Астановитесь• 26 августа 2022
Ответ длямадам Везувий
А вы с западной украины?
А що на западній?
Уходя дверю не хлопать• 26 августа 2022
Ответ длямадам Везувий
А вы с западной украины?
Київ обл
Борец за справедливость• 26 августа 2022
Навіть в нашій школі, де було строго шкільна форма - зараз дозволили ходити в чому хочеш. Більше того, в дні , коли фізкультура, дозволили приходити відразу в спортивному костюмі, щоб діти не витрачали час на перевдягання.
Ответ дляН@Диете
Нам так и сказали вчера.
Киев
Черкаси - все так само, один в один
Красавица писяная• 26 августа 2022
Форму давно отменили