Баррикадница• 26 августа 2022
Дилема щодо школи, цікавить думка тих, хто планує вчитися офлайн
Я написала заяву на очне навчання. Другокласниця, Київ. Наш клас розформовують. У нас чудова вчителька, їй віддають дистанційний клас. Дитині вчителька дуже подобається, дистанційне в нас чудово організоване. Але і вчитель, і ми сподівалися на очне.
Ви б повели на очне до іншого вчителя чи онлайн з нашою?
Вдома вчитися дається важче. Але й до інших вчителів не хочеться 😭
Результат:
вже голосів:
57 (69.51%)
Дистанційка зі своїм учителем
17 (20.73%)
Йти очно до чужого вчителя
8 (9.76%)
Результат
фан L.O.S.T.• 26 августа 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А зачем на очное обучение писать заявление?
Заявление пишут на все формы, кроме очного.
Нам також дали заяву і там потрібно було підкреслити яку форму вибираємо очну чи дистанційну
Чебурастик• 26 августа 2022
Ответ дляБаррикадница
Ніяких заскоків - заява на вибір форми навчання, а не на прийняття в школу
Ви прийняті до школи. Це що виходить щорічно потрібно писати на очне? Ні звичайно. Очне за замовчуванням. А от інші форми за заявою
Баррикадница
• 26 августа 2022
Ответ дляЧебурастик
Суть питання абсолютно не в цьому. Не потрібно щороку писати нічого, а зараз ось так
Тантрический кекс• 26 августа 2022
я запитала доньку, 2й класс. Вода дуже не любить оноайн, але любить вчительно, вона обрала онлайн
МельничукОля• 26 августа 2022
Теж вагалася, перш була за дистанційне, але менша дочка 7 клас, нові предмети, як його засвоїти онлайн. Старший 9 клас, сам хоче до школи, втомився дома. Правда в нас ніхто не розформовує класи, є 5 чоловік, так і буде 5 в класі. Я, навіть задоволена, це ж як приватна школа.
Разачаровусь_очень_быстро• 26 августа 2022
Я думала у нас очне організують як ви написали.
А виявилось, що тиждень вчаться очно, наступний тиждень онлайн та сама програма, що вчитель читаоа очно дітям на минулому тижні. Тобто вчитель 2 тижні читає одну програму очно, онлайн.
Можна обирати, або і 2 рази проходити теми за бажанням.
Це щоб вчитель лишився той самий
Сколько_мне_лет?• 26 августа 2022
Похожая ситуация. Наш учитель ведет сборный класс дистанционно. Учитель из соседнего класса ведет сборный класс очно. Написала заявление на дистанционное обучение, учитель прекрасный у нас, менять не хочу.
Зам. зав. Анонима• 26 августа 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Це щоб вчитель лишився той самий
А в чем смысл? Так же дети не успеют пройти программу
Баррикадница
• 26 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так і я, мабуть, зроблю.
Баррикадница
• 26 августа 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Це щоб вчитель лишився той самий
Ого, цікаво )