Библиотекарь• 28 августа 2022
Хтось ще любить вчорашні роли?
Дівчата, от скажіть, хтось ще любить вчорашні роли? Я завжди спеціально замовляю більше і половину ставлю в холодильник на наступний день. От подобаються такі навіть більше ніж щойно зроблені. Є ще такі дивні?)
И.О. человека• 28 августа 2022
Я прям свіжі не дуже, але коли постоять в холодильнику кілька годин, то вони мені смачніші. Так якщо залишається то на наступний день теж їм, смакує