Рыжик-пыжик• 28 августа 2022

При небольших доходах вам тяжело содержать ребенка

детей? Учеба, одежда и тд
автор Рыжик-пыжик • 28 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Ви себе сама принижуєте , до чого тут ті що у секонді риються?
18 років людина сама здатна вибрати собі речі по бюджету, будь-то 500 грн, чи 5000 , без матусі, яка не любить ширпотреб)))
Ми їздимо разом , що не так?
ЯяяКакаджамбо• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Тримайтеся. Тяжко але маю надію що обставини все ж таки для нас усіх зміняться. Війна закінчиться.
Та и до войны было не лучше((
Так что просто одно остается- тянуть дальше
Звезда в шоке• 28 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Точно?
У мене одна дитина.
Одні кросівки 4000 грн, на двох відповідно 8000. Школа на одного 5000, на двох відповідно 10.
Далі продовжувати?
Чого не за 10 тис кросівки? Зовсім люди подуріли.
автор Рыжик-пыжик • 28 августа 2022
Мне бы хотелось увидеть ваши образы , кто покупает по суперскидкам. Добавьте фото без лица
tarveldy• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Ми їздимо разом , що не так?
Тема ваша не зрозуміла
tarveldy• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
сЛАдКОежКА• 28 августа 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
4000 ´це 100 євро. Напевно найки, які реально цього варті.
Ну а школа, думаю зросте цього року. Нам вже сказали що місяць навчання дочки буде 8000... Але ж треба вчити, бо гімназія реально теж варта тих грошей. Краще зараз вкладати ніж потім на репетиторів.
Ширли-Мырли• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Кроссовки скечерс 50€,штаны НМ 12€,носки примарк 5 пар 3-4€
У мужа куртка Joop 120€,но это не один сезон.
Доход выше вашего
автор Рыжик-пыжик • 28 августа 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Доход выше вашего
Так и я не на сезон беру. С нашим доходом только секонд?
Ширли-Мырли• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
С вашим доходом в резервд и тд на распродаже,ну и кошелёк дорого,полно кожзама в массмаркете
Берегу и стерегу• 29 августа 2022
Не легко, бо дитина талановита, може якби не треба було платити оренду, було б легше, а так, з зарплати залишається 5-8000грн, а у нього школа мистецтв, шахи, репетитор з англійської та французької, а ще ж накормити і вдягнути треба.
І так, я одинока мати, від держави допомоги ніякої.
КинДза• 29 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Роками буду носити. В мене є подруга на Закарпатті вона їх в*яже сама. Ви дуже помиляєтесь з приводу того що ціна= якість.))
Тоді виходить, що ні ви не ваша подруга не цінуєте її праці. А якщо ще матеріал 🤷‍♀️
Уходя дверю не хлопать• 29 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
а що син не хоче працювати?
чия ініціатива купляти таке дороге?
Звезда в шоке• 29 августа 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
яка допомога держави, якщо ви можете собі дозволити репетиторів? чи ви хочете,щоб держава вам оплачувала репетитора із французької?
автор Рыжик-пыжик • 29 августа 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
а що син не хоче працювати?
чия ініціатива купляти таке дороге?
Яке дороге?
Уходя дверю не хлопать• 29 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Яке дороге?
таке, що Вам важко утримувати дитину
автор Рыжик-пыжик • 29 августа 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
таке, що Вам важко утримувати дитину
А вам легко?
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки
это нормальный доход, многие сейчас на 2-4 т месяц живут
Чесно, не вірю. Не розказуйте.
© Бо в магазин сходити олія, сметана, хліб, яйця, масло і 300 грн немає.
©Черги є, на базарі не пройдеш, в супермаркетах пусто гребуть,
©в салон на манікюр чистку не попадеш місця немає,
©товару якісного не купиш або різко незважаючи на високу ціну продають, ©на стоянку коло хати не заїдеш бо в кожній сімї пот 2 машини мінімум! Незважаючи на ціну пального
© взуття пішла глянути в засраний магазин welfare та китайський estro- гребуть по 2-3 коробки, незнаваючи що це г@мно в коробці і коштує від 2 тис.
© в тц на фудзоні одні переселенці, реально.. Сіла випити каву- фу.. Одна москалота..

От так. В ви кажете живуть на 4 тисячі?
Кому то та казка? Чи то так щоб всі скинулися і чимсь допомогли?

І ще, помітила тут, пише в пп- в не маглі б ві мне подарить куртачку, вашу, рейму, патамушта я бєжєнка..
А далі не буду коментувати, бо забанять.

Фух. Виговорилася.

Ссорі, якщо когось з нормальних впо людей образила, ви не всі такі, є хороші і мені такі попадалися яким я допомагала і не пошкодувала зовсім.

КапитанльнаЯ• 29 августа 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
4000 грн це умовна ціна.
Навіть якщо ваш бюджет дозволяє кросівки за 400 грн тільки, то для двох дітей це 800.
Кожен виходить зі свого бюджету.
Але ростити двох дітей і одного це ніяк не однакові гроші, якщо менший за старшим не доношує
КапитанльнаЯ• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Так. Саме найк. Вони дійсно своїх грошей вартують. Звичайно хто не може собі таких дозволити, той не купує.
Нам на диво, ціну за школу не підняли. Сьогодні батьківські збори були
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Чесно, не вірю. Не розказуйте.

От так. В ви кажете живуть на 4 тисячі?

Фух. Виговорилася.

где я писала про впо? многие местные так живут, потому как работы нет и выплат никаких нет, вот и подрабатывают как могут и живут за них

я рада, если вас это не коснулось
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Чесно, не вірю. Не розказуйте.

От так. В ви кажете живуть на 4 тисячі?

Фух. Виговорилася.

и да, масло, сметану не все могут позволить себе купить, а олии бутылка на месяц для выпекания хлеба и ребенку в день по столовой ложке в кашу

п.с. никакой помощи я у вас или у кого то просила, просто пишу как есть у многих сейчас
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки

Я не про вас, не про допомогу. Я не написала що Ви щось просили

загалом написала, що тут в пп часто пишуть прозьби. І написала якого характеру. І від кого поступають. І їм теж не вірю. Бо ті хто немає, в інтернеті не сидять, йдуть де видають одяг, їжу і ще й дякую кажуть. І на роботу хоч, якумь влаштовуються.

Але ж правду вище написала, бо реальність на жаль, така яка є...

[smile]fie[/smilesmi
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки

я рада, если вас это не коснулось
Але ж люди які мають житло чи родилися в Закарпатиі, Волині чи Львові не винні, що вони мають. Так, є де жити але всі чудово розуміють що в один момент може не бути. Війна торкнулася не тільки сходу але всієї України. Я більше скажу, всієї Європи. Я точно знаю, повірте. А в суботу чула як поляк вголос переселенцям сказав: ’ Як ви курва українці надоїли’..
Тож не треба так казати, торкнулося чи ні. У нас в селах чоловіків не лишилочя всіх позабирали на схід.
І так, єтакі які приїхали з Польщі спеціально щоб йти воювати.
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА

[smile]fie[/smilesmi
ну вот смотрите, идти мне некуда, местным гуманитарка не положена, на любую работу это на какую? вот эти 2-4 т и остаются после минималки фактически, а интернет сейчас дают в долг многие провайдеры, я с мая не плачу
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
и как война европы коснулась? ну и да, про не осталось мужчин верю, только большинство не на войне, а на заработках, давайте не будем спорить, а просто вспомним фото 24 февраля и сколько мужчин бежали через границу, говорить о том, что это были киевляне и харьковчане нет смысла, они бы просто не успели доехать до границы
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки
Але тимине менше не виїжаєте нікуди бо напевно своє житло.
От і я, живу в Україні, не виїжала нікуди бо тут мій дім. І так, страшно після кожного гудіння тривог.
Але як бачу як гуляють люди навколо так ніби паралельна реальність.
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
у меня муж невыездной, как я выеду?
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки
Є, багато є. В моєму оточенні є хто втік і на роботу не виходить, он звільняти завтра буду.
Єтакі, як дивно, вернулисясу березні і пішли у військомат. Я сама крутила у віска і казалс нащо воно тобі.
У чоловікової родини у селі, майже містечку мужчини всі служать, хто жив.
Є родичі які на передовій і мають 3 дітей.
Є родичі, які мають 3 квартири і здають впо. І живуть дуже добре.

Та можна рахувати багато. Але всі різні і реальність

Моя сімя не виїжала, хоча я уже 17 років живу на дві країни і з своїми документами я можу виїхати незалежно війна чи ні.
А як лишити сина та чолрвіка? Не хочу. Буду автомат тримати. Боронити своє.
сЛАдКОежКА• 29 августа 2022
Ответ дляДля драки
у меня муж невыездной, как я выеду?
І я не їхала, хоча могла.
Але тут про ЗУ яка виїжала можна так само сказати як СУ виїжала в рашу.
Вам туди близько а нам у Польщу, Угорщину, Молдавію, Словенію, Словакію.