Рыжик-пыжик• 28 августа 2022
При небольших доходах вам тяжело содержать ребенка
детей? Учеба, одежда и тд
Для драки• 29 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
І я не їхала, хоча могла.
Але тут про ЗУ яка виїжала можна так само сказати як СУ виїжала в рашу.
Вам туди близько а нам у Польщу, Угорщину, Молдавію, Словенію, Словакію.
я в Киеве живу, мне +/- однаково и туда и туда
Берегу и стерегу• 30 августа 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
яка допомога держави, якщо ви можете собі дозволити репетиторів? чи ви хочете,щоб держава вам оплачувала репетитора із французької?
Я хочу не пахати на двох роботах, щоб мати змогу дозволити (не собі) дитині репетиторів, а не миску пустої каші тричі на день, і трішки більше із дитиною спілкуватись/проводити разом час.