Рыжик-пыжик• 28 августа 2022

При небольших доходах вам тяжело содержать ребенка

детей? Учеба, одежда и тд
Для драки• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
20-25 тыс на семью , например
вы шутите? это очень хороший доход на сейчас
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Colins, Springfield
Вам ім*я важливо чи раціональна витрата бюджету? Вам вистачає коштів на життя?
Для драки• 28 августа 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Когда речь заходит о втором ребенке и некоторые отвечают что-то типа - тут хоть бы одного на ноги поставить... Всегда считала это отмазкой, мне кажется желание иметь детей первично, а потом уже пытаться этого достигать во всех отношениях и в материальном плане тоже.
В материальном плане двоих растить не сложнее чем одного
намного сложнее, у меня как раз двое
Налитое яблочко• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
20-25 тыс на семью , например
Для половини сімей України - це великі доходи.
В мене друзі - мають 6 дітей - кажуть в місяць обов´язкових витрат десь 20 тисяч.
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Герої, для мене такі люди герої сьогодні.
Налитое яблочко• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
На днях з´явиться 7 дитина. І це скоріш за все не кінець. Вони молоді, то як все буде добре народять ще 4-6 діток.
Доктор Хаос• 28 августа 2022
Автор, Вы тролите? Зачем в 18 лет кошелек за 1200 если у Вас небольшие доходы?
Здрасьтенька• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
20-25 тыс на семью , например
У нас менше. Навчилася викручуватися. Трати в основном на їжу і на дитину. Іграшки, одяг купую б/у в гарному стані. Маю надію, що війна закінчиться і тоді все буде добре.
КапитанльнаЯ• 28 августа 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Точно?
У мене одна дитина.
Одні кросівки 4000 грн, на двох відповідно 8000. Школа на одного 5000, на двох відповідно 10.
Далі продовжувати?
дЫнька• 28 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Точно?
У мене одна дитина.
Далі продовжувати?
А дешевше ніж за 4 тис кросівок немає?
romsan• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви купляєте дорогі речі. Недивно що вам складно.
Так сину 18, можлмво ще не працює, або недостатньо заробляє.
Нормальні, ціни. Труси коштують 300 грн, і то ноунейм, до першого прання.
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Я автор дивлюсь зараз шкарпетки вовняні є 350грн і 60. Яка задача у шкарпеток? Нагріти ноги. Вам важливо ім*я ви найдете за 600, мені важливо тепло. І цьому уся різниця
Раз одела не бу• 28 августа 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Вони цілеспрямовано хочуть таку кількість дітей? Чи віруючі просто?
Птица секретарь• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Сегодня прошлась тц. Сын не растёт , вырос Взяли несколько футболок от 250-400 грн. Куртка понравилась ему, самая обычная 3000. Кошелёк кожаный 1200. Шок . Дитё одно, мальчик
Я себе и мужу футболки покупаю 100,150,200 грн lc waikiki, defacto, sinsay, h&m когда работал. Куртки 1000-1500 на распродажах. Джинсы, брюки на распродажах 200-600 грн потолок. Свиншоты, свитера 200-400 грн. Кошелёк ребёнку можно не кожаный взять. Недавно себе в reserved купила крутой брючный костюм за 500 грн на распродаже.
Можно раза в 2-3 дешевле одеваться чем Вы описали
КапитанльнаЯ• 28 августа 2022
Ответ длядЫнька
А дешевше ніж за 4 тис кросівок немає?
Є. Але їх все одно треба двоє на двох дітей. Тому сума відповідно на 2 дітей двічі більша, ніж на одного, особливо якщо це підлітки наприклад
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляromsan
Для всіх нас нормальні ціни, це відносна оцінка. Для мене це дуже дорого. Для половини населення це дуже дорого зараз. Я не купую труси по 300 грн. Ви думаєте ми один від одного чимось відрізняємся зовні?))
Налитое яблочко• 28 августа 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Віруючі. Тому беруть всіх дітей, яких Бог дає.
дЫнька• 28 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну це так. Але за 4 тис можна 2 пари купити, а не одну.
сЛАдКОежКА• 28 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Точно?
У мене одна дитина.
Далі продовжувати?
Так..
Меншу дочку приоділа, бт з всього виросла: ріст 170, нога 40.
Потратила 650 євро.
Ще вчора спортивниц костюм купила, Пума, добре що акція була, 2200.
Ну як її на секонді одягти??
Як дитині в 13 років одягти труси і бюст з секонду??
Чи одяг? Взуття?
Школа буде всеодно, до тривог всі привикли.
ЯяяКакаджамбо• 28 августа 2022
Я и двое дочек подростков- живем на 7 тыс в месяц, в селе правда(и это считается более менее неплохая зарплата)
Но реально еле выживаем..Сейчас вот встал вопрос онлайна, а у дочки телефон старый, Камера вообще плохая, а сказали что обязательно включать...Собирала на стиралка б/у- ую автомат( наша 17 летняя накрылась)- придётся покупать телефон- надо же учиться.., а стирать буду и дальше руками( летом ещё можно как-то, а зимние вещи- не знаю даже.(
И так во всем- и одежда и продукты..ооочень тяжко((
romsan• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну незнаю де ви купуєтп дешевше, вчора на ринку бачила, труси, в упаковцв, чкесь турецьке г.. Но. Питаю, скільки в упаковці? Каже, одна шт- 300 грн.
То що хлопчиськові в 18 років в сімейних за 70 грн ходити??
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляromsan
Відкриваєте інтернет варіантів мілліон.
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляromsan
Я колись собі купувала в бон пріксі 100% бавовна. Вони не вбиваються. Вони носяться роками не втрачаючи ні вигляд, ні форму. Коштували вони по 45 грн за штуку.
Робот Вертер• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Так это не ребенок, а парень уже.
Я думала ребенку лет 6, задумалась зачем ему кошелек за 1200 грн.
Через год ещё машину попросит, готовьтесь.
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляРобот Вертер
Так это не ребенок, а парень уже.
Ну якщо автор звикла задовольняти всі бажання, то буде складно з доходом в 20 тисяч.
КинДза• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Та ні, оті що за 60 не нагріють вам якісно ноги, і ви їх викинете через тиждень, бо розлізуться.
Я не настільки багата, щоб купувати такі дешеві речі)
Робот Вертер• 28 августа 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну вообще то малыш в 18 лет мог бы уже и сам выйти хоть на подработку и заработать себе на кошелек, а не ждать когда мамка в Колинз сводит.
В моей молодости мальчишки с 18 лет крутили в гаражах старенькие машинки и зарабатывали на запчасти для них.
А сейчас ждут когда мама в Колинз сводит.
Для драки• 28 августа 2022
Ответ дляromsan
трусы на рынке до 100 грн и год-два стираются нормально, Киев

и да, в 18 лет можно и попроще вещи покупать
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тримайтеся. Тяжко але маю надію що обставини все ж таки для нас усіх зміняться. Війна закінчиться.
Помилуйте мадам• 28 августа 2022
Ответ дляКинДза
Роками буду носити. В мене є подруга на Закарпатті вона їх в*яже сама. Ви дуже помиляєтесь з приводу того що ціна= якість.))